Jump to content

Digresija sa Iron Maiden teme


Vic Rattlehead

Recommended Posts

Koliko je ljudi izginulo jer oni tamo nit su mogli da se sloze oko bilo cega niti da nadju kompromis jer su svi ovi BALKANCI istim kurcem pravljeni pa su bolesne naravi i pokolju se zbog jednog jogurta u pekari a kamoli zbog neceg veceg.I dok je god ljudi poput ovog degenerika gore tako ce i ostati...

Srecom pa ima tu dobrog procenta ljudi koji su davno shvatili da nema nazad i da mora dosta toga da se precuti i da se proguta da ne bi jos ljudi izginulo.

Da volis tu zemlju koliko pricas da je volis i zivis za svoj GRB ne bi jebeno bio samoziv i mislio o tome sta je bilo i trazio KURAC opet vec bi mislio da napravis normalan odnos sa svima i da ubuduce ljudi ne ginu zbog gluposti.Time ces spasiti dodatne zivote a neces praviti jos zrtava.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Lord Iffy

 

Generalno podrzavam ove tvoje stavove oko rata, proslosti, odnosa i trvenja na ovim nasim prostorima i slicno sto si napisao. Realno, kad je u pitanju neki siri pogled, izvan cetnicko-ustasko-balijsko-siptarskog konteksta, slicnog sam stava kao i ti u ovih tvojih par postova.

 

Sto se tice ovoga oko zastave i drzave, tu se nikako ne slazem sa tobom i tako nesto niti osjecam niti bih ikad izjavio, ali dobro, ti imas pravo na svoj stav i slobodno misljenje.

 

Sad se opet vracam na ovaj tvoj antisovinisticki stav, koji mi se u nacelu dopada. Medjutim, ako sada tako nesto podrzavas i u ovim porukama donekle promovises, zasto si prije svega 2-3 godine na ovom forumu u svom statusu stavio nesto tipa ovoga: "Srebrenica, 8462 and counting..." ??? Mislim da ne grijesim, recimo da sam 95% siguran da je to stajalo u tvom statusu, a posto sam bukvalno alergican na sve animalno-primitivne ispade tog i takvog tipa, sa cije god strane da dolaze, ovo sam bukvalno zapamtio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Lord Iffy

 

Generalno podrzavam ove tvoje stavove oko rata, proslosti, odnosa i trvenja na ovim nasim prostorima i slicno sto si napisao. Realno, kad je u pitanju neki siri pogled, izvan cetnicko-ustasko-balijsko-siptarskog konteksta, slicnog sam stava kao i ti u ovih tvojih par postova.

 

Sto se tice ovoga oko zastave i drzave, tu se nikako ne slazem sa tobom i tako nesto niti osjecam niti bih ikad izjavio, ali dobro, ti imas pravo na svoj stav i slobodno misljenje.

 

Sad se opet vracam na ovaj tvoj antisovinisticki stav, koji mi se u nacelu dopada. Medjutim, ako sada tako nesto podrzavas i u ovim porukama donekle promovises, zasto si prije svega 2-3 godine na ovom forumu u svom statusu stavio nesto tipa ovoga: "Srebrenica, 8462 and counting..." ??? Mislim da ne grijesim, recimo da sam 95% siguran da je to stajalo u tvom statusu, a posto sam bukvalno alergican na sve animalno-primitivne ispade tog i takvog tipa, sa cije god strane da dolaze, ovo sam bukvalno zapamtio.

Svidja mi se tvoj stav a sto se tice tog statusa to nikad od mene nisi mogao cuti.Kacio sam mozda Baju neke pesme i zajebavao se na temi za narodnjake al tako nesto uopste nisam stavljao,ako jeste doslo sa mog profila onda je to neko drugi stavljao al ja bih primetio i ukazao da se obrise ta smecarija,tako da ne verujem,pogotovo ne pre 2-3 god.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, ako sam pogrijesio, izvinjavam se iskreno, ali kako rekoh 95% sam siguran da je bilo na tvom statusu, pa zato nisam rovio po tvom profilu i trazio stare statuse. Opet kazem, ne iskljucujem tih 5% vjerovatnoce da sam pogrijesio i da je to bilo na statusu nekoga drugog, a ne tebe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, ako sam pogrijesio, izvinjavam se iskreno, ali kako rekoh 95% sam siguran da je bilo na tvom statusu, pa zato nisam rovio po tvom profilu i trazio stare statuse. Opet kazem, ne iskljucujem tih 5% vjerovatnoce da sam pogrijesio i da je to bilo na statusu nekoga drugog, a ne tebe.

ja 99% mislim da si me zamenio sa nekim.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

jezivo je koliko ljudi ovde izjednačava zemlju i svoj identitet sa državnim aparatom

 

ja tu zastavu recimo volim jer mi se pradeda ni kriv ni dužan jebario preko Albanije i nazad zbog nje i iz još 1000 sličnih razloga, a to pišanje i sranje po zastavama baš i nije neka vrednost koju ni vaši idoli aminuju, idete poserite se Brusu na britansku zastavu pa ćete čuti odgovor

Share this post


Link to post
Share on other sites

jezivo je koliko ljudi ovde izjednačava zemlju i svoj identitet sa državnim aparatom

 

ja tu zastavu recimo volim jer mi se pradeda ni kriv ni dužan jebario preko Albanije i nazad zbog nje i iz još 1000 sličnih razloga, a to pišanje i sranje po zastavama baš i nije neka vrednost koju ni vaši idoli aminuju, idete poserite se Brusu na britansku zastavu pa ćete čuti odgovor

Ma brate sta mene licno zabole kurac sta i Brus o tome misli?To je moj stav,kako ja dozivljavam stvari,ne mora UVEK da se slozim sa njime,ako je on britanski patriota sigurno ima dobar razlog zasto to jeste,mozda uziva dok prolazi gradom u kojem zivi,dok kupuje nesto na pijaci i sl.I ja da zivim negde drugde mozda bih drugacije razmisljao.Mene interesuje samo moja porodica i moji prijatelji,za ostalo me totalno zabole kurcina.Nek sve ode u 3 picke materine.A to sto su djedovi gazili ne vidim kako ikakve veze ima,ako su oni bili ludi da daju zivot za ovu zemlju u kojoj sada zivimo,ne trebaju buduce generacije praviti takvu gresku,nek padnu pod protektorat bar ce bolje ziveti.Sere mi se od srBskog ponosa i prkosa najvise od svega.

Edited by Lord Iffy Boatrace
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

jezivo je koliko ljudi ovde izjednačava zemlju i svoj identitet sa državnim aparatom

 

ja tu zastavu recimo volim jer mi se pradeda ni kriv ni dužan jebario preko Albanije i nazad zbog nje i iz još 1000 sličnih razloga, a to pišanje i sranje po zastavama baš i nije neka vrednost koju ni vaši idoli aminuju, idete poserite se Brusu na britansku zastavu pa ćete čuti odgovor

 

Ne izjednacava se zemlja i identitet sa drzavnim aparatom, nego se pisa direktno na ono sto je lose. Cinjenica je da su Balkanci kurton od naroda i da je identitet totalno sranje, jer su zaboravili sta su. Jebem ti ja identitet ako je poenta istog biti hriscansko kopile, sisica i degenerik. Najvise od svega se serem na hriscansku himnu. Svako od nas je potomak nekoga ko je u nekom od ratova dao glavu za neku slobodu, to je bilo neizbezno. Englezi sa svojom zastavom i identitetom imaju potpuno drugaciji odnos nego mi sa nasom, tako da ti poredjenje nije dobro.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

da li bi svet bez zastava imao svoju zastavu?

 

blank-meme-018-philosoraptor.jpg

 

naše đedove u priličnoj meri niko nije pitao da li će da daju život ili ne, to možda tako deluje vama kojima su preci živeli u nekim bezbednijim područjima, tamo odakle su moji su ti 1942. Handžari kucali na vrata da ti "popričaju" sa kompletnom porodicom bez da se ti išta pitaš

 

zastave su neminovnost jer je u ljudskoj prirodi da se dele po teritoriji / jeziku / moralnim shvatanjima i još 1000 sranja, taj svet bez zastava je utopijica koja bukvalno nikad nema šanse da zaživi, pa stoga i ne vidim potrebu za takvim parolašenjima

 

savršeno je moguće voleti svoju zastavu bez potrebe da sereš po bilo čijoj tuđoj, ne znam zašto je to ljudima tako nedokučivo

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...