Jump to content

Digresija sa Iron Maiden teme


Vic Rattlehead

Recommended Posts

Verujem ja skroz da volis da balavis dvolitru posle belog luka kad izadjes da se smrzavas po parkicima i trgovima. SAMO METAL !!!

 

@Lemmy sixx

 

Jesi dobar lik,nema tu sta da se spori.Nikad ne bih generalizovao sprdam se ja malo naravno,svud ima dobrih i losih ljudi i tako ih delim.I opet je to selekcija sa moje tacke gledista.

Edited by Lord Iffy Boatrace

Share this post


Link to post
Share on other sites

A cekaj, sada kao uvredu nekome lepis etiketu cigan. Pa zar nisi ti protivnik sovinizma i gadis se toga? Opet kontradiktornost Bobe moj.

Naravno da je Kuruz dobar (ako izuzmemo da je navijacki maloumnik)

Cigan ne kao ROM vec kao neko ko je los covek,ni u BOGA ne verujem pa nekad kazem za nekog BOG...

Termin iz naroda....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa cekaj, zar ne rece ti da se gadis svog naroda i pripadnosti? A eto koristis termine iz naroda. Ne znas ti gde udaras Bobe.

Koristim naravno,zasto ne bi koristio?Ti Borise pokusavas neku pravdu da isteras a ne znas ni sam sta hoces.

Ne moram voleti taj narod a da koristim njihov jezik,termine i sl....

I ti pricas na engleskom kad odes negde a ovamo ih pljujes...SVE NAJGORE ZA NJIH a pricas njihovim jezikom.Isto i pljujes na muslimane a pola tih reci koje koristis su njihovog porekla...

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja pljujem Englesku vladu. To je ono sto ti ne razumes. Sto se tice kozojeba, sto bi rekao brat Lelek, tu pljujem po svima. Bubasvabe i stetocine, cast izuzecima naravno.

A koji ti narod volis, ako vec svoj ne volis?

Ni jedan,mogu da zberem ljude koje gotivim iz raznih okruzenja,nije mi bitno dal je Srbin,Hrvat,Musliman,Englez,Siptar,Japanac,Poljak.... to je ono sto ti ne kontas :D.A ja pravim veoma dobru razliku izmedju politike al isto tako sam svestan da je dobar deo narod uz te iste politicare i da menja svoj shape cim dodje neka nova vlast sto ih automatski cini smecarima...

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

šta znači domac?

 

Domac - osoba koja zaglavi u domu za nezbrinutu decu i sirocad ili u studentskom domu. Od ranih dana boravka u domu pokazuje sklonost ka lobotomisanom uklapanju u masu, pogotovo ako je iz manje sredine kao sto je naprimer Zitiste. U velikoj vecini slucajeva zavrsava kao navijacki maloumnik.

  • Upvote 10

Share this post


Link to post
Share on other sites

jbt. Lemi, čovek je već sto puta u roku od 24h rekao da mu se jebe za etničku i bilo kakvu drugu pripadnost, već da poštuje i uvažava svakoga ko normalno razmišlja i ne nabija drugome na nos kome i čemu pripada!!!

 

Haha nisam video ta di je već odgovorio, kolko strana napraviste jbt.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...