Jump to content

2016.07.07-10. *Petrovaradinska tvrđava, Novi Sad* EXIT 2016


Talvi

Recommended Posts

Sve u svemu Exit je pogresna koncepcija jer znam dosta ljudi koji nisu hteli da daju 2500 za subotu vece (toliko bilo kad sam ja kupio) ali bi dali i vise da je dolazio sam PL sa predgrupom recimo

 

Ti ljudi su debili.

 

Razumeo bih takav stav da je ovo jebeni London gde imaš brutalne svirke svako drugo veče, ali ovo je Srbija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

festival koji okupi 200.000 ljudi u 4 dana može da se opiše na razne načine, ali "pogrešna koncepcija" očigledno i u praksi nije jedan od njih

 

Naravno govorim iz perspektive slusanja metal muzike...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prilicno si u pravu! Doduse bilo je jos par bendova vrednih pomena ali realno bolji bio grind festival na Alibegovcu. Jbg u petak sam se odvalio od alkohola u gradu pa nisam isao a u nedelju bio premoren a bio i fudbal....

 

Sve u svemu Exit je pogresna koncepcija jer znam dosta ljudi koji nisu hteli da daju 2500 za subotu vece (toliko bilo kad sam ja kupio) ali bi dali i vise da je dolazio sam PL sa predgrupom recimo. Jbg razlika izmedju festivalske svirke i koncerta. Zato su valjda ljudi dolazili i odlazili na pola svirke...

 

Nisi u pravu, koncepcija je odlicna jer se servira masama ono sto je u trendu, tehno, didzejevi ekstazi picke materine. To sto smo mi metalci baksuzi pa samo umemo da hejtujemo je nas problem.

 

Na szigetu je isti kurac a dnevna karta je 60 jura, nek se nose

 

edit: meni je s tim u vezi bilo vrlo do jaja na Mount of Artan, sto je u tri lepe picke materine a okupilo je brat bratu 200 dusa

Edited by Oddball
  • Upvote 5
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

To i beše kraj, snage više nije bilo. Veliki respect za Kazima koji je povređen jurio kroz gužvu, 10:2 gospoda naravno, francuski black metal Mixa predstavnik, standardni sapatnik u bolovima u vratu iz Kruševca, pajdo snabdevač iz Srednje Zemlje i još mnogo finih ljudi je bilo tu.

 

Ako prichash o meni shto se "Mixe" tiche - imam jedan fun fact - prve 3-4 godine svog zivota sam ziveo u Aulnay-sous-Bois, predgradju Pariza u kome se nalazi "Mixina" fabrika xD

 

Pozdrav za buljuk ljudi sa yuma koje sam video, kao i za Lalovica koji je sposhtovao moj bend i danas josh jedanput izdao Smederevo jer je na protestima za Beograd uzvikivao "nash grad", video sam svojim ochima :*

  • Upvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisi u pravu, koncepcija je odlicna jer se servira masama ono sto je u trendu, tehno, didzejevi ekstazi picke materine.

Upravo o tome sam govorio - muzika u trendu! Kako su krenuli za koju godinu ce dovesti neke od domacih folk zvezda - ljudi se prosto smore od toga i ne zele da idu na takav festival.

 

Mislim, ovo jeste malo hejterski al' jbg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...