Jump to content

Predviđanja za 2026. godinu, yumetal vremenska kapsula.


Zen

Recommended Posts

Glede opste pomame za raznim vidovitim Vangama i slicnim (90s style)

recite sta yumetal predvidja da ce se desavati ili biti aktuelno 2026. godine.

politika, moda, muzika, drustveni odnosi... stagod

 

Ono, da ne po;injemo odmah sa predvidjanjem za pedeset il sto godina, korak po korak.

 

Kada date vasa prorocanstva

ili

po pravilu yumetala kada tema ode kurcu, zakljucava se i cuva do tada.

 

Izvol'te.

 

PS moze i neke kvote za buduce svadbe i sarane

Share this post


Link to post
Share on other sites

Yumetal i dalje živ ,skoro ista ekipa kao sad ,možda nekoga deca slome pa prestane da dolazi ,na slikama članova nema lepih ženski

Dnevnjak prešo na TV

Predsednik Borko Stefanović ,Slina prešo kod njega ,Vučić izumro jednom za svagda ,Radulović u vladi sa Borkom ,pristao na kompromise jbg ,Trapara ministar spoljnih poslova ,ima afere sa starletama ,nadoknađuje propušteno u velikom stilu.

 

Srbija pred vratima EU ,ili već ušla ,plata 600 Evra ,hleb 60 dinara ,isti kurac ,takođe priznala Kosovo i ušla u Nato ,ljude boli kita odavno za sve

nespremni dočekamo snežne nanose ,Borko se slika ispred kolone zavejanih automobila ,spašava decu ,daje ljudima toplog čaja ,glasači oduševljeni

Hipsteri kao prešli u desničare ,kao pljuju po Evropi ,migrantima i vegunima ,ali su isprovaljeni. Kupuju Ipčetove kasete.

Ceo bliski istok došo kod nas.

Snimaju Fast and Furious 19 ,filmove više niko ne gleda

na RTS-u puštaju Srećne ljude ,na N1 prvu sezonu Game of Thrones

 

Mastodon i Opeth došli na Exit ,čisto tezgarenje

Svi živi frilenseri ,programeri ,konobari i frizerke. Žene menjaju boju kose svakog radnog dana.

Trava legalizovana ,broj duvača isti. Hipsteri piju samo vinjaka.

Feminizam u punoj snazi ,žene se goje ,žale se kako nema pravih muškaraca , kupuju deseto kuče, beže u sigurnu kuću ako vide politički nekorektan komentar na netu. Mi starije generacije srećni što smo normalni.

Svi bulje u ogromne smartfonove ,jezik tela i facijalne ekspresije izumiru ,ili se pak opet vrate ako Google glasses bude aktuelan.

Svuda vajrles ,100 megabajta.

Lars najavio kako će uskoro pa još malo da krenu skoro da snimaju album koji će biti naslednik onog iz 2017-e. Snime ga 2030-e.

Kinezi svuda pootvarali firme, dominiraju svetom , prvi poslali čoveka na Mars.

Zmaj pravi šege po Parovima. Zapravo ne, ima svoju emisiju.

Đoković otišo u penziju ,proglasili 3 dana žalosti.

Objašnjavam klincu kako sam sa prozora gledao bombardovanje 99-e. On sve to zamišlja u crno-beloj boji.

Yumetal nije promenio naziv iako Jugoslavija ne postoji već 23 godina.

  • Upvote 21
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Metal scena se prosirila Srbijom, sada ljudi masovno slusaju Putrid Blood, mladi povremeno pevaju pesmu " Vodja" posveceno skinutom diktatoru Vucicu, a i kao opomena narednim diktatorima da ce najebati.

Aca Seltik postao ministar kulture, uveo revoluciju na Pinku, sad se umesto folka pusta folk metal : Finntroll i bratija uzvracaju udarac.

Grcic i dalje direktor EPS-a kao provereni kadar neke nove stranke.

Kostunica i dalje ne daje podrsku nikome.

EUROPE IS FALLING APART.

Ja sam se obogatio od izvoza mangulica, horde mojih cupavaca jedu i seru po zasadjenim sumama i vocnjacima.

  • Upvote 2
  • Downvote 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

Yumetal i dalje živ ,skoro ista ekipa kao sad ,možda nekoga deca slome pa prestane da dolazi ,na slikama članova nema lepih ženski

Dnevnjak prešo na TV

Predsednik Borko Stefanović ,Slina prešo kod njega ,Vučić izumro jednom za svagda ,Radulović u vladi sa Borkom ,pristao na kompromise jbg ,Trapara ministar spoljnih poslova ,ima afere sa starletama ,nadoknađuje propušteno u velikom stilu.

 

Srbija pred vratima EU ,ili već ušla ,plata 600 Evra ,hleb 60 dinara ,isti kurac ,takođe priznala Kosovo i ušla u Nato ,ljude boli kita odavno za sve

nespremni dočekamo snežne nanose ,Borko se slika ispred kolone zavejanih automobila ,spašava decu ,daje ljudima toplog čaja ,glasači oduševljeni

 

Hipsteri kao prešli u desničare ,kao pljuju po Evropi ,migrantima i vegunima ,ali su isprovaljeni. Kupuju Ipčetove kasete.

 

Ceo bliski istok došo kod nas.

Snimaju Fast and Furious 19 ,filmove više niko ne gleda

na RTS-u puštaju Srećne ljude ,na N1 prvu sezonu Game of Thrones

 

Mastodon i Opeth došli na Exit ,čisto tezgarenje

Svi živi frilenseri ,programeri ,konobari i frizerke. Žene menjaju boju kose svakog radnog dana.

Trava legalizovana ,broj duvača isti. Hipsteri piju samo vinjaka.

Feminizam u punoj snazi ,žene se goje ,žale se kako nema pravih muškaraca , kupuju deseto kuče, beže u sigurnu kuću ako vide politički nekorektan komentar na netu. Mi starije generacije srećni što smo normalni.

Svi bulje u ogromne smartfonove ,jezik tela i facijalne ekspresije izumiru ,ili se pak opet vrate ako Google glasses bude aktuelan.

Svuda vajrles ,100 megabajta.

Lars najavio kako će uskoro pa još malo da krenu skoro da snimaju album koji će biti naslednik onog iz 2017-e. Snime ga 2030-e.

Kinezi svuda pootvarali firme, dominiraju svetom , prvi poslali čoveka na Mars.

Zmaj pravi šege po Parovima. Zapravo ne, ima svoju emisiju.

Đoković otišo u penziju ,proglasili 3 dana žalosti.

Objašnjavam klincu kako sam sa prozora gledao bombardovanje 99-e. On sve to zamišlja u crno-beloj boji.

Yumetal nije promenio naziv iako Jugoslavija ne postoji već 23 godina.

 

:haha::haha::haha::haha::haha:

 

ali na ovo boldovano sam vrisnuo

Edited by Fapril ethereal

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 years later...
On 3/15/2016 at 5:02 PM, Toki89 said:

nespremni dočekamo snežne nanose 

Snimaju Fast and Furious 19 

Svuda vajrles ,100 megabajta.

Lars najavio kako će uskoro pa još malo da krenu skoro da snimaju album koji će biti naslednik onog iz 2017-e. Snime ga 2030-e.

Kinezi svuda pootvarali firme, dominiraju svetom

 

Toki Prorok

za 4 godine sve ostalo bice tacno

  • Like 1
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...