Jump to content

Obuća i odeća (WTFashion)


Zen

Recommended Posts

ja sam dosla do M, valjda necu dalje :)

 

Još ćeš i bermude počet nosit :haha:

nikad!

 

da, i na tufnice sam se navukla, uzeh juce ovo

https://ae01.alicdn.com/kf/HTB12ecLRVXXXXc4XVXXq6xXFXXXa/Boho-Dress-Sexy-Maxi-Dresses-Summer-Beach-Polka-Dot-Red-Orange-Dress-Women-Deep-V-Neck.jpg_640x640.jpg

 

ako ugledas negde zutu ovakvu pisi mi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo sam čekao nekog haha

 

 

pa viš da je ima malo a dominiraju crna i bela, tako može, tako i treba. a imali smo mi crvenu na dresu od osnivanja još ali ne crveno-belu varijantu. čisto beli, crveni, plavi, kombinacija plavo-crveni(bordo), kakve smo kasnije dosta nosili kao rezervne, što na pruge, što na pola podeljen dres.. skoro do početka 60ih, da ne oftopičim sad

 

 

mislim i inače mi je kombinacija ciganjska da nema kud, zamisli čoveka u crvenoj košulji i belim pantalonama, ili još gore, obrnuto

čak ni nemam crvene stvari osim par izuzetaka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie offtopic brt, i to je odeca :D

 

Ruzna, ali odeca :haha:

 

 

Ja bas trenutno furam tu neku crveno-belo-zlatnu kombinaciu:

 

5467_0.jpg

 

 

Od dresova bih nosio jedino Paul Scholes

 

Ako moze bez kragnice, to ne podnosim...

 

Kad smo kod toga, narocito mi je odvratna kragna koja viri ispod pulovera, mirisanje na lukac mi ide dobro uz tu kombinaciju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ds ni ja nisam fan kragni na dresovima, al polo majice furam. imam ja Gigsov, al neki baš mali M, do pupka fazon :haha: moram nekako da pribavim original Mijatović Jugoslavija, takođe i Partizanov ali tu nema prezimena. u tome bih se oženio ladno

 

imao sam pleasure to kill original belu sa crvenim printom, pitaj boga de to nestalo, nisam je video bar 3 godine, najjača majica 100%

 

kragna i pulover to se slažem, nikako.

takođe oni carevi odelo i patike što nose, bar pola likova na mojoj maturi tako iznosili

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja, doduse u fazu 'tesno bogami ali lepo' ali valjda hocu dalje :haha:

 

Na Banovom? Koja radnja?

ostala juce samo s jena, nemoj dzaba dolaziti

imas tih haljina svuda sada, pogledaj kod mene u city hall na brdu, tu sam vidjala u jednoj boji, ali i po uscu, doduse dug rukav

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...