Jump to content

Obuća i odeća (WTFashion)


Zen

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
21 hours ago, obsessed by cruelty said:

mora nadjem i za basket neke jeftine, isao sam vec 2x u plitkom air max 1, samo cekam kad cu opet da upropastim zglob, ima neke preporuke?

Koliko često igraš? Zašto bi kupovao ove kineske krntije ako igraš relativno često?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa i ne bas tolko cesto.. tipa jednom nedeljno, plus eventualno sto mozda odem i ja sam da sutiram malo, pa zato neke sto jeftinije a i da ne budu nesto lepe da me ne bude zao da ih gulim po betonu :D
imam tu jedne dzordanke za kad bude trebalo u neku halu, al ima jos vremena dok stignu do stadijuma za na basket 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možda ja baš nisam merodavan jer sam malo elitista kad je obuća u pitanju a posebno patike za basket. Ja igram dosta često a pošto sam prosečne visine i igra mi se zasniva na kretanju i brzim promenama pravca, jako mi je bitno da imam dobre gilje a em se ložim nenormalno na to. Imam Kobe 9 cactus za napolje, Air Jordan 29 koje su zaista odlične patike al sam u poslednjih par godina više u fazonu low cut, i najzad Kobe AD exodus koje su mi za salu al nisam baš prezadovoljan performansama iako su prelepe estetski. Ove kineske marke tipa li ning, anta i slično nisam nikad lično probao al rekli su mi mnogi da su krš. Za neke pristojne pare uvek mogu da se nađu npr neke adidas sa boost tehnologijom, npr neki Dame Lillard modeli, meni su ružni ali kažu svi jako dobre patike. Isto tako i hyperdunk Nike modeli. 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

fuck off

ja imam adidas boost i prezadovoljan sam, ali sam hteo da uzmem neke Li Ning jer sam čitao dobra iskustva, pa reko' aj da vidim kakve su, nije neka velika šteta i da propadne 60-70 evra
iskreno, čak i to što ih Wade i McCollum reklamiraju nose mi je dobar znak, iako ne verujem da isti kvalitet daju njima i prodaju po radnjama, ali sumnjam da je razlika baš drastična

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sigurno ti signature modeli nisu loši, plus ja ne znam nikog ko ima way of wade a kamo li mccollumov model u srbiji, ali ova srednja i niža klasa modeli su baš subpar u odnosu na nike i adidas. 

E da, možete da probate sa nekim Underarmour modelima ako ste skloni eksperimentisanju. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 months later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...