Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

em ga pravi budalom, em mu se smeje u lice, sjajna emisija

Krstić ne zna gde je levo

 

probaj malo da pratis Krstica na tviteru, ako imas zeludac za to. statuse pise iz vodjinog anusa.

 

jovo pokidao bio i onog idiota iz ličnog stava

jovo je nervozan

 

neka, govna treba gaziti jako i javno

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://ozonpress.net...-sns-a-u-cacku/

 

 

 

Sabo i Klać 31/03/2016 u 21:00 Odgovori

 

Pedeset ljudi staje u klasične autobuse, a mi smo videli i one sa duplom osovinom u koje staje po šezdeset. Plus x motornih vozila iz kv, kg, gm, ar… kaži 2000 botova. Javna preduzeca eps, sloboda, remont, ac…. kaži 500 prisiljenih. 5 vulinovih, 10 pups, 3 spo. 20 zverjana sto su dosli da zvizde arhi neprijatelju, 7 demokrata što su dosli da osete izbornu atmosferu.

Znači 445 pristalica sns a da su čačani. Lepa brojka.

 

-Uglavnom su došli penzioneri i mladi. Već smo išli na miting u Mitrovicu. Lep je Čačak. Ima li više od 300.000 stanovnika, upitao nas je izvesni Mare, koji se razočarao kada smo mu rekli da Čačak ima oko 115.000 stanovnika.

 

:haha:

Edited by Fapril ethereal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da sam u Srbiji, ja bih vjerovatno glasao za DS. To je sigurno glas protiv psihopatskog govnara, a neće biti bačen jer sigurno prelaze cenzus. Sa DJB ipak postoji realna šansa da ne pređu cenzus.

 

A koja je razlika između SNS i DS?

 

Obe stanke idu ka EU, i obe imau frakcija za Nato. Obe imaju lažne diplome, ovi Nikolića, Stefanovića, a ovi Šapića.

Obe daju subvencije stranim firmama, a zapostavljaju domaće proizvođače

Vucaraju SPS po koalicijama, i ne hapse Dačića.

Štite Dinkića, i slede njegovui pogubnu ekonomsku politiku.

Obe stranke drže oko 150 agencija.

Imaju stranačke parazite, zapošljavaju po partijskoj knjižici.

Nijedna ne drži do slobode medija (SNS je tu malo ekstremniji, mora se priznati).

Ne drže do teritorijalnog integriteta, slušaju besprekorno strane ambasadore, trpe svakojaka ucenjivanja i kad moraju, i kad ne moraju (tu je DS malo ekstremniji, mora se priznati).

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

@DMW

Nije problem toliko što se ide ka EU, već način na koji se ide. To sam ja pričao još pre nekoliko godina. Nemam ja ništa protiv da mi "pokupimo" sve dobre stvari iz EU, poput jakih institucija na koje političke stranke nemaju uticaja, ili poput nekih zakona o očuvanju životne sredine, a i to da zakoni moraju da se poštuju. I to da činimo prvenstveno zbog naše dobrobiti, zbog našeg interesa, a ne kao muva bez glave, da prihvatamo i raznorazna sranja.

Kreten Tadić je i ne gledavši, potpisao SSP (jer mu je trebalo za izbore) u kojem se ukidaju naše carine za svu robu iz EU, i time potpuno sahranio domaću proizvodnju hrane, jer naši seljaci ne mogu da se tačmiče sa Francuskim, Nemačkim i ostalima koji primaju ogromne subvencije od svojih matičnih država. Do tog kobnog SSP-a, ljudi na selu su i mogli da uzgajaju piliće, svinje, da to prodaju i nešto da im ostane da izguraju, a sada se to uopšte ne isplati, jer kad sve staviš na crtu, dobijaš da ti je kilo žive vage pileta (lupam) 200 dinara, bez zarade, a u marketima se (uvozno) prodaje za 100.

 

Radulović nešto slično priča, premda, da on osvoji vlast, pitam se kako bi se iskobeljao sa protestima, jer mi mnogo lako zvuče ta njegova rešenja: tipa - lična karta železare - pa 3000 otkaza, pa lična karta nekog drugog preduzeća - pa 2000 otkaza... imao bi veliki socijalni bunt ako bi tako brutalno rezao.

Edited by Dark_Elf
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

oce boli ga kurac..njemu Srbija nije ni najmanje interesantna dok ne pridobije poptuno Madjarsku na svoju stranu a mozda i Bugarsku.Sad kad pukne EU zapitace se malo i Bugari,sta su koji kurac ulazili u tu tamnicu da zive jos gore nego ranije.

 

A dezurni libtardi mogu da mi ga popuse :mhihi:

  • Downvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Novi Zeland zemlja obećana...

Ponovo će pobediti ova gomila nakaza i džibera sa megatronoptimusprajm diplomama, mama. Tek će sada da se osile tvitovanjem i smanjivanjem penzija, pička im materina.

A ona šabančina sa mesta čuvanja parkinga odlazi za direktora elektroprivrede. Nigde ovakve bede...

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma kakav Krstić

 

Po Krstiću se Tadić poznaje.

Koliki moron moraš biti da onog plitkog čoveka staviš da ti bude savetnik?

Gledao sam Krstića u par emisija, čovek nema dodira sa realnošću, klasičan luzer koji misli da je intelektualac. Ne znam da l' bih mogao pivo da popijem sa njim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...