Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Moja predvidjanja, onako odokativno:

 

SNS 43

SPS 12

SRS 7

DS 6

DJB 6

DSS-Dveri 6

CBC 5

 

Edit:

Ne bih imao ama bas nista protiv da rezultati budu onakvi kakvi su sada na Yumetal pollu :D :D

Edited by Runner

Share this post


Link to post
Share on other sites

gomila je klinaca koji ce glasati za seselja, plus frakcija iz sns koja se vraca seselju nazad, plus seselj heroj pobedio hag u ocima sirotinje on je sad bog, pobedio je zapad i klintona i hag i ameriku i karlu del ponte = seselj minimum 10% , naginje na gore

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možda ne baš 13%, ali i ja takodje mislim da će Radikali imati dosta dobar procenat, oko 10% sigurno, zna se ko pobedjuje ali ne u tolikom procentu, ja predvidjam oko 30%(sns), takodje mislim da će se i demokratski blok malo trgnuti i dati podršku, pre svega DS-u, verovatno izmedju 9-12%, za ove Dveri mi najteže nekako da predvidim(možda oko 7-8%), Radule teško da će preko 6%, ostali ispod cenzusa.

 

Da zaboravih glavne, koji su u svakoj mogućoj vladi bili i sjebavaju ovu zemlju decenijama unazad, bilo bi dobro ispod 5%, ali lagano prelaze Dačitelji i uzimaju minimum 15%.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pricam sad sa ortakom iz mladenovca kaze svi klinci tamo za seselja glasaju, ja mu kazem radio sam u posti sa nekim klincima 95to, svi su za seselja i kazu ceo kraj njihov glasa za njega.... prosto pale se na njegovo segacenje i zajebavanje, malo patriotizam, malo jebem kolindu, sasvim dovoljno da prosecan brojanica kladioncia semenkar od 18 dina glasa za vojvodu

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

nece seselj sa vucicem, upravo to, potpisao bi sebi kraj jer bi pogazio sve sto je rekao u kampanji i na cemu se zasniva ceo taj njegov polet... vise mu ide u prilog da razvija stranku nego da zrtvuje sve sto je izgradoi za 4 godine na vlasti

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...