Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

toncev palma za siromasne.

kaze drugarica sad, razlozi glasanja za njega su: imaju klub u prvoj ligi, dovodi im narodnjake dole, super je sa cecom, daje ponekad jednokratne novcane pomoci i da, renovirao im je centar grada.

ako ga volis, mozes mozda dobiti i posao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

za mene je Šapić najveće iznenađenje

 

Мене мало изненадио, али гомила људи ми га јуе баш хвалила, знао сам да ће проћи добро.

 

5RIZUtN.jpg?1

 

Кад сам ово чуо :haha: :haha: :haha: :haha:

 

У Смедереву ДЈБ на локалу 7 одсто, бољи него на републици, а пре два месеца направили одбор.

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://pescanik.net/...-je-umro-cesid/

 

što se Šapića tiče, mene ni malo ne iznenađuje, radi sasvim pristojan posao ovde na NBG, plus se odvojio od DS i to je to

Mislim nije kao da nesto posebno ima da se radi na NBG osim obnavljanja parkica i ostalih komunalnih sitnica koje svako sa 1g mozga moze da obavi

 

Mada moram priznati ne ceka se toliko puno na dokumenta kao ranije i tu rade sasvim solidan posao

Edited by Mita
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

besplatni izleti, besplatni koncerti, besplatni lekarski pregledi, besplatni kursevi jezika, besplatna salsa, obnavljanje škola...

 

i to ne izleti u Višnjicu, nego Temišvar i slično

da to mi ide na kurac

placamo od poreza da babe i dede idu na izlete, realno bolje da je nesto drugo sredio (a ima dosta stvari koje su prece)

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

babe i dede neće glasati zbog opremanja domova zdravlja i škola

poznajem devojku koja mu je otprilike desna ruka, znam šta sve rade

 

opet, očigledno je da je i nešto dobro uradio, jer je namakao 35% u najvećoj opštini u državi potpuno sam, bez neke kampanje i medija

Edited by Underkuruz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate licno sam doziveo u petak na subotu u 2 ujutru kako njegovi stavljaju flajere po kolima, i vise manje je stalno na plakatima po ulazima kada se objavljuje da NBG opstina nesto organizuje

 

NBG je veoma lak za odrzavanje jer je masina, ali srediti probleme koje postoje je mnogo zajebano

 

Boli me kurac za babe i dede, ja sam pre za to da imamo normalan put a ne jebenu kaldrmu

Edited by Mita

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...