Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Dušan Pavlović ‏@d_pavlovic 2 сатапре 2 сата

 

Hit: Na Starom gradu ozvaničena koalicija DS, SRS, SPS, LDP, SDS, DSS, Dveri.

 

Neko ne zeli da bude transparentan pa je izabrao tezi put :) I govnima iz DS padaju maske

 

AleksandarStevanovic ‏@Stevanovich_A 3 сатапре 3 сата

 

DS vise voli vlast sa crnim djavolom i bez principa koji tvore normalnu uredjenu državu, nego transparentnost. Srecno vam gasenje.

 

AleksandarStevanovic ‏@Stevanovich_A 3 сатапре 3 сата

 

Od DS je jedino trazena potpuna transparentnost i većnik za finansije. Ako misle da mogu sakriti kako se vodi opstina stvarno nemaju pojma.

 

sad mi mnogo drago sto sam glasao za ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

šešelj je i pre izbora govorio kako na lokalu može sa bilo kim, a na republici može i sa vučićem ako se odrekne EU.

on je tu još i najiskreniji.

 

po meni, nema problema da se prave bilo kakve opozicione koalicije na lokalu u kojoj nema sns-a.

socijalistička i radikalska govna jesu zlo, ali svaka opština u kojoj nema naprdnjaka je radost, makar zato što nervira psiha.

  • Upvote 1
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

I za kraj jedan maestralan osvrt http://www.dragas.biz/ikebane/

 

Da se ugasi svetlo. Eto.

 

ciljna grupa tog teksta su ljudi sa nizim iq-om. gomila paranoidnih gluposti i propagande na nivou 1933 (gering, uputstvo za manipulaciju priglupim masama: "recite narodu da su ugrozneni spolja a pacifiste i protivnike proglasite izdajnicima")

Share this post


Link to post
Share on other sites

po meni, nema problema da se prave bilo kakve opozicione koalicije na lokalu u kojoj nema sns-a.

 

Čoveče, DS je napravio koaliciju sa ljudima koji su se otvoreno radovali smrti Zorana Đinđića i proklinjali im decu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Nakon više od tri godine vođenja RTV, u kome sam, zajedno sa svojim saradnicima sprovodio misiju, viziju i organizacione, programske i finansijske promene u duhu samog bića RTV, procenio sam da je u interesu RTV-a da se povučem sa mesta generalnog direktora, radi njenog daljeg rada i razvoja", naveo je Mihajlović.

 

pozdravite se sa drzavnim poslom i dnevnjakom, stize kancer u rtv

Share this post


Link to post
Share on other sites

likovi iz dnevnjaka kad su bili na N1 su rekli da im je ugovor do kraja godine.... jasno je zasto su to uopste spominjali :) nabacivali su se da ih primi N1 da budu americki placenici kako kazu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čeka se kum Hejl.

Ako to radi tašta, šta li tek radi tata. Od kosovskog siročeta, preko picerije na Kopaoniku do vlasnika Srbije sa of-šor prebivalištem u Monte Karlu.

Monte Karlo je evropska Panama, kao recimo što je Đoković srpski Lens Armstrong, mislim gledajući konstituciju.

  • Upvote 13
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

I šta se sad čeka, ja ne razumem?

Za koliko su beše Grci fornirali vladu? Je l' beše 24 časa posle izbora?

 

Ovi naši dripci ko da imaju sve vreme ovoga sveta. Lepo neko reče da mi otprilike godinu dana izgubimo kad imamo izbore. Te oće da budu, te neće da budu, pa onda na kampanju ode 3-4 meseca, pa prenemaganje oko formiranja vlade, pregovori, dogovori, pa onda: "ne pitajte nas ništa prvih 100 dana (a što da vas ne pitamo, majke vam ga hohštaplerske?)...

Mada... i kad se sve to završi, nije da se pretržu od rada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I šta se sad čeka, ja ne razumem?

Za koliko su beše Grci fornirali vladu? Je l' beše 24 časa posle izbora?

 

Ovi naši dripci ko da imaju sve vreme ovoga sveta. Lepo neko reče da mi otprilike godinu dana izgubimo kad imamo izbore. Te oće da budu, te neće da budu, pa onda na kampanju ode 3-4 meseca, pa prenemaganje oko formiranja vlade, pregovori, dogovori, pa onda: "ne pitajte nas ništa prvih 100 dana (a što da vas ne pitamo, majke vam ga hohštaplerske?)...

Mada... i kad se sve to završi, nije da se pretržu od rada.

 

Čeka se dogovor sa Čedom da upadne u priču pa da mu uvale neko MSP kako bi mogao da potpiše odricanje Kosova i te fore, pa da onda riboglavi dobije fondove EU i gradi nešto a istovremeno čereči Čedu kao izdajnika. Valjda tako nešto se čeka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...