Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ma jok, on je bas onako patriota logicne retorike sa izuzetno kvalitetnim i nadasve prizemnim knjizevnim delima.

 

Ima on puno mana, ali da je tako glup da ga neko koristi kao potrčka, nije. A većinu knjiga je štampao da zatrpa hag podacima.

Osim ako ne veruješ u one Kuruzove teorije da je on poslat od DB-a, a pri tome ja pojma nemam koji je to DB, šta taj DB radi, za čije interese se bori, i ako bi se dublje ušlo u to teoretisanje, ispalo bi zajebanije nego Dejan Lučić da je smislio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima on puno mana, ali da je tako glup da ga neko koristi kao potrčka, nije. A većinu knjiga je štampao da zatrpa hag podacima.

Osim ako ne veruješ u one Kuruzove teorije da je on poslat od DB-a, a pri tome ja pojma nemam koji je to DB, šta taj DB radi, za čije interese se bori, i ako bi se dublje ušlo u to teoretisanje, ispalo bi zajebanije nego Dejan Lučić da je smislio.

 

Nisam ni rekao da je glup. Ali bas nisam ni siguran da je potpuno opran od svih zakulisnih radnji tokom prethodnih 25 godina. Cak verujem u suprotno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve što sada mogu da kažem na temu je da je Vukobratović jedan on naših najvećih naučnika u istoriji, te da dokument nije budalaština kako ga neki predstavljaju. Istovremeno se pitam zašto nikad nijedan kanton ili grupa ljudi nije htela da se ocepi od Švajcarske, imajuću i vidu šarenolikost stanovništva, jezika, religije pa i ekonomije

 

nekoliko isečaka

 

yJJHuYi.png

 

hvlrIRO.png

 

yLrkxSo.png

 

6X96rlW.png

 

i još jedan

 

 

wBrVy4C.png

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

@imaginos

ko si ti da dajes savete SJ sta je bolje da radi u kampanji? ti se to stavljas iznad coveka koji se kandidovao za predsednika? ti znas kako treba biti kalif umesto kalifa!

 

naravno, vidis da sam od najgorih. pozdrav is graskograda (sta god to bilo).

Share this post


Link to post
Share on other sites

glasacu kako mi Major kaze, ali da to obrazlozi u vidu citata iz Kosovskog boja

 

Немој да гласаш јер:

 

– Знаш ти какав је пастир српски народ? Ако на испашу истера седам оваца, од тих седам изгубиће осам.

 

Мики, никако да те питам...за кога си навијао пре рата, за Звезду или Партизан?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Немој да гласаш јер:

 

– Знаш ти какав је пастир српски народ? Ако на испашу истера седам оваца, од тих седам изгубиће осам.

 

Мики, никако да те питам...за кога си навијао пре рата, за Звезду или Партизан?

 

"Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim."

 

Gojko kaze belo a Major crno..da li ti Majore hoces crnim da me obeshrabris a ti Gojko belim da me ohrabris?

 

inace ja sam uvek navijao da pobede sport, ljubav, razonoda, lepota i zdravlje..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve po spisku

https://i.imgur.com/jai5OSB.jpg

 

A ovo je idiotizam na kvadrat

http://www.danas.rs/ekonomija.4.html?news_id=339406&title=Hestil%3a+Prodavaćemo+čelik+u+Srbiji%2c+EU+nam+nije+fokus

Pa ne izvoze veliki proizvođači 95% robe/sirovina iz Srbije zato što ne vole naše kupce, već zato što je naše tržište toliko malo da se sve ono što se ovde proda za godinu dana, može napraviti za jednu nedelju. Ili manje

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...