Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

ocekivano, ceo grad je u sns-u, bio je 10 x u krupnju, uradio sve nove puteve, otvorio fabriku...70% se ocekivalo

kako je u vidojevom kraljevstvu?

 

najjaci su! :D

 

 

beli naravno kralj, proglasio pobedu a bilo je i padanja u nesvest. :haha:

http://rs.n1info.com...sio-pobedu.html

jedina svirka koju djb svira mesecima je sviranje kurcu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, makar malo nade imajte, Beograd ce odluciti da li se ide u drugi krug ili ne, a ja iskreno mislim da hocemo. Nemojte da gledate ove rezultate sada, jer se prvo selendre i vukojebine prebrojavaju i daju rezultati, zato je ovako kako jeste ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Toliko o taktici opozicije da će više kandidata da poveća izlaznost. Ko ih jebe kada se nisu mogli ujediniti oko jednog kandidata.

 

I da je bio jedan kandidat, ne verujem da bi to mnogo promenilo stvari.

Možda par procenata veća izlaznost, ali bi opet Psiho pobedio u prvom krugu.

Problem je što je narod nezainteresovan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma dajte...

nije ovaj narod skup genijalaca razvijene kritičke misli, naravno

ali posle pet godina ovolikog ispiranja mozga, agresije, ucena, patetike, strateškog tangiranja svih emocija i slabih tačaka ovog naroda... ne može se drugo ni očekivati.

uz blickrig kampanju koja je srušila svu pristojnost i elementarno poštovanje nekih pisanih i nepisanih pravila ponašanja u bilo kakvoj demokratiji.

 

ovi izbori i mi i opozicioni kandidati su samo dali legitimitet svemu tome. što je najgrđe, da nismo izašli, da se ljudi nisu kandidovali, to ništa ne bi promenilo takođe. imali bi višelažnih kandidata i vučića na 85%.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...