Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Нама треба систем, а систем се ствара тако што се све до темеља поруши, па се гради изнова.

Нема то везе за изборима и материнама, то је ствар менталног склопа Срба.

Дакле. да поцркају бар 2 генерације, па ће нешто моћи да се направи.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da smo na vreme osnovali Yu Metal stranku, i da smo odlučno krenuli u bojkot izbora zbog neravnopravnosti, sada bi mogli da izađemo i tvrdimo da su bar 40% onih koji nisu izašli, naši glasači.

I ko bi mogao da nam ospori? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam se zajebao u proceni. Pogrešio sam, priznajem.

 

Međutim, Raduloviću se bukvalno nema ništa zameriti. Jedino što je on mogao (a da bude po volji tebi i SW) je da podrži Jankovića (iako se i Vuk već kandidovao), Da li bi to nešto promenilo, šta misliš?

Čak i da je bio samo jedan kandidat, i svi ga podržali, osvojio bi više, ali Vučić bi svakako pobedio u prvom krugu.

 

To nam bar ovi izbori pokazuju. Nikada nije ni bilo nade, bar za ovu izbornu varijantu.

 

Žao mi je što će sad da razvlače Radulovića, ni krivog ni dužnog.

 

ma nema šta da mu se zameri, radio je najbolje što je znao i nije mu se baš isplatilo, jbg...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A debili napadaju Raduleta, pa i Belog što su se kandidovali.

 

Ne preostaje nam ništa nego da osnujemo YUM komunu, neovisnu od države Srbije. Imamo lekare da nas leče, pravnike da nas brane, IT-evce da pare zarađuju, inženjere krov nad glavom da prave, kuvare hranu da spremaju. Sa mo još da vidimo gde ćemo - Severni Banat, krug dvojke, Krajina ili Kosovo

  • Upvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve u svemu, penzioneri kroje drzavu, mlade boli kurac, srednje generacije su ili ucenjeni od Vucka za posao ili im je vise pun kurac borbe, i tu smo gde jesmo ... Na zalost. Ne vidim promenu u sledecih 8 godina, taman pre toga mi stize uslov za nemacko drzavljanstvo, i zbogom srbijo zvanicno na papiru, na kurac te nabijem.

  • Upvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

nece se to desiti

 

lepo sad draza objasnio, glavna greska sj je sto se celu kampanju obracao ljudima koji bi vec svakako glasali za njega, nikoga nije animirao dodatno

no, kao sto sam prognozirala i kad smo tek otvorili temu, ove izbore je sns dobio, ali naredne pada vlada, sto bi rekao nas radule

Share this post


Link to post
Share on other sites

zato janković priča kako je pobedio

 

izgubiš u prvom krugu pričaš o pobedi

 

napušiš se ti kurca malo

Sledeci izbori su u BGu, Tu se izmenila slika u odnosu na parlamentarne izbore i za godinu dana moze biti svasta. Od BGa je i DS poceo padati...mislis da je psycho slucajno bio smoren na proslavi pobede?!

 

Sve u svemu, penzioneri kroje drzavu, mlade boli kurac, srednje generacije su ili ucenjeni od Vucka za posao ili im je vise pun kurac borbe, i tu smo gde jesmo ... Na zalost. Ne vidim promenu u sledecih 8 godina, taman pre toga mi stize uslov za nemacko drzavljanstvo, i zbogom srbijo zvanicno na papiru, na kurac te nabijem.

Potpis i pecat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne preostaje nam ništa nego da osnujemo YUM komunu, neovisnu od države Srbije. Imamo lekare da nas leče, pravnike da nas brane, IT-evce da pare zarađuju, inženjere krov nad glavom da prave, kuvare hranu da spremaju. Sa mo još da vidimo gde ćemo - Severni Banat, krug dvojke, Krajina ili Kosovo

 

I par yu-metalki, da nam štrikaju džempere. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја се пријавио за зелену карту. Чекам извлачење, па ако буде, цимам Доктора Хејла и бежимо у Сједињене државе, да пијемо кока-колу и свирамо кантри негде у Алабами. Ви како хоћете...

Edited by Мајор Гашпар
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

lepo sad draza objasnio, glavna greska sj je sto se celu kampanju obracao ljudima koji bi vec svakako glasali za njega, nikoga nije animirao dodatno

 

 

odnosno

ljude iz Vranja boli kurac za Savamalu

 

njihove fabrike su uništavane decenijama, pa se Beograd nije cimao oko toga

jebe se njima baš za neki deo Beograda koji je ionako bio odvratan

nije mi jasno kako to nikome nije palo na pamet u Jankovićevom štabu

da li su računali da će ih izvući Beograd ili šta, stvarno ne kapiram

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

U srbiji prolazi supermarket politika, ja sam za sve, ja cu da resim sve probleme i ostalo. Vucic to koristi i prolazi. Kako ovi ostali ne umeju da rade na isti nacin, jebem li ga. Stvarno treba debil da budes. Oni targetiraju posebne delove stanovnistva koji jednostavno receno nisu vecina, i to je to. DJB cini mi se skapirao to i krenuo malo bolje i ozbiljnije, ali ide djonom i bez posustajanja, i onaj snimak kada Radule kaze gospodji na pijaci da nece da zaposli njenog sina, to je kul i do jaja nama koji smo za njega zato sto kapiramo fazon, ali nije kul vecini, jer to znaci da on nece da zaposljava ljude. I slazem se sa Kuruzom, zabole jug i centralnu Srbiju za Savamalu, vecina taj Beograd vidi jednom godisnje i jebe im se odprilike za to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@kure

 

mimo toga sve je to nekako bilo mlako i neubedljivo, ali opet, kampanja je bila jako kratka, nefer, i sam rezultat obzirom na sve okolnosti i nije los

 

cekamo dalji razvoj sada, moraju igrati mudro, da se formiraju nove partije, stare odjebu i onda tek mozemo procati i nadati se necemu

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...