Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

@Kuruz

 

 

@LIB

Ja nikad neću poštovati vojnika ili vojskovođu koji proteruje ili ubija civile. Bez obzira čiji je. Ne sećam se da smo ih ranije imali. Ja ne znam, ali ako se više interesuješ za istoriju, reci mi da li su tako nešto Putnik i Janković naredili i radili na Kosovu tokom I balkanskog rata?

 

Mi zbog našeg obraza ne treba da dozvolimo da nam u istoriju uđu Arkan ili Sloba kao branioci naroda. Mi treba da proverimo činjenice i vidimo ko je od naših genereala činio zločine, a ko ne. Kakve su naredbe davali, ko ih je poštovao, ko nije. Čisto da znam ko od njih treba da stoji pored Mišića, a ko pored Arkana.

 

Mi ne cenimo naše žrtve i heroje i ne osuđujemo naše zločince. To ranije nismo radili i to je naš najveći problem.

Kada su Srbi usli u Srebrenicu ona je vec bila skoro pa prazna,civile koji su ostali tamo je Mladic autobusima prebacio na bezbedan polozaj imas i video snimke koji su pusteni u HAGU,imas na youtube-u i gde god...

Izginuli ljudi su bili vojnici u civilnom odelu koji su pokusali proboj ka Tuzli i imas sve lepo dokumentovano i dokazano al opet ponavljam, nisi informisan o tome verovatno jer te nije interesovalo al ni to ne osudjujem,osudjujem samo to sto pricas o necemu u sta nisi informisan.

Ja ti nikad necu pricati o Vukovaru jer to polje nisam istrazio i ne znam sta se tamo zbivalo al za Srebrenicu koja je glavni argument medjunarodnoj zajednici za manipulaciju mase tokom devedesetih i pocetkom novog milenijuma sam jako dobro informisan jer su istine izasle na videlo samo sto se nasa "omladina" ne informise jer su zatrovani bili tokom odrastanja medijima kao i dobar deo Evrope.

  • Upvote 6
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako volim ovakve intervjue

 

http://www.rts.rs/pa...-reagovala.html

 

 

 

divno je videti podršku zapada

 

a Radule car im prebacuje zbog toga

 

https://twitter.com/...367986418556929

 

Ajme vidi morona u komentarima

 

 

Pa bolje da je ostao Myspace, barem nije umeo svaki retard da ga koristi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada su Srbi usli u Srebrenicu ona je vec bila skoro pa prazna,civile koji su ostali tamo je Mladic autobusima prebacio na bezbedan polozaj imas i video snimke koji su pusteni u HAGU,imas na youtube-u i gde god...

Izginuli ljudi su bili vojnici u civilnom odelu koji su pokusali proboj ka Tuzli i imas sve lepo dokumentovano i dokazano al opet ponavljam, nisi informisan o tome verovatno jer te nije interesovalo al ni to ne osudjujem,osudjujem samo to sto pricas o necemu u sta nisi informisan.

Ja ti nikad necu pricati o Vukovaru jer to polje nisam istrazio i ne znam sta se tamo zbivalo al za Srebrenicu koja je glavni argument medjunarodnoj zajednici za manipulaciju mase tokom devedesetih i pocetkom novog milenijuma sam jako dobro informisan jer su istine izasle na videlo samo sto se nasa "omladina" ne informise jer su zatrovani bili tokom odrastanja medijima kao i dobar deo Evrope.

Ok, ubedio si me :bigblue: I dobro je da znam, da ako nekad dovde dođu Šiptari ili ISIS, samo neka nam organizuju autobuse i prebace negde drugde, to je izgleda skroz u redu.

 

Ne znam kako ti određuješ koji je izvor informacija tačan, a koji je propaganda. Ja sam svoje mišljenje o raspadu i ratovima formirao isključivo na osnovu priča bliskih ljudi koji su bili na licu mesta (Krajina, Bosna, Kosovo). Uglavnom naših koji su izbegli ili bili tamo raspoređeni.

 

ontopic:

Okupilo se naroda, a?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, ubedio si me :bigblue: I dobro je da znam, da ako nekad dovde dođu Šiptari ili ISIS, samo neka nam organizuju autobuse i prebace negde drugde, to je izgleda skroz u redu.

 

Ne znam kako ti određuješ koji je izvor informacija tačan, a koji je propaganda. Ja sam svoje mišljenje o raspadu i ratovima formirao isključivo na osnovu priča bliskih ljudi koji su bili na licu mesta (Krajina, Bosna, Kosovo). Uglavnom naših koji su izbegli ili bili tamo raspoređeni.

 

ontopic:

Okupilo se naroda, a?

Bas to sto si naveo,od ljudi koji su bili u tim okolnim selima i ljudi koji su bili deo nase vojke koji je isao tom rutom.

Ali naravno da je humano prebaciti busevima neduzne ljude i krenuti samo na vojsku,to je strategija rata i to je skroz ok po poravilniku ratovanja.Dublja je tema dal je do toga trebalo uopste doci i dal je ok da ljudi napuste svoje kuce bla bla....to nije poenta teme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam kako ti određuješ koji je izvor informacija tačan, a koji je propaganda. Ja sam svoje mišljenje o raspadu i ratovima formirao isključivo na osnovu priča bliskih ljudi koji su bili na licu mesta (Krajina, Bosna, Kosovo). Uglavnom naših koji su izbegli ili bili tamo raspoređeni.

 

Kako sam ja to onda formirao potpuno drugačije mišljenje o tim događajima, a isto sam pričao sa ljudima bliskom tim događajima?

Još plus sam čitao sve što sam mogao da pronađem iz muslimanskih izvora, i iz svih mogućih izvora, da bih dobio što širu sliku.

 

Oni su 3 godine (Naser i kompanija)... pazi 3 godine... iz zaštićene zone pod UN (kojom su komandovali holanđani) išli i klali po okolnim selima.

Ali pazi sad... nisu streljali... nego su kopali oči, odsecali glave, mučili, spaljivali... Tim ljudima bi streljanje bilo diznilend.

Ja se čudim što se ranije nije desila Srebrenica (mislim na oslobađanje, ne na ratni zločin), jer da se desila ranije, možda ratnoh zločina ne bi ni bilo.

 

I onda imaš situaciju sa 1000 ratnih zarobljenika muslimana, koje čuvaju pripadnici vojske RS, od kojih su mnogi bliža, ili dalja rodbina istih onih po okolnim selima koji su poklani.

Šta misliš, koliko im se jebalo za ženevsku konvenciju? Onda imaš par oficira koji su plaćeni da svu tu mržnju usmere na ratni zločin, da bi se moglo kasnije opravdati rokanje po srbima svim sredstvima.

 

Teotija zavere? Možda.

Ali i danas se slične stvari dešavaju. Evo ovaj najnoviji podmetnuti napad hemijskim oružjem, za šta optužuju Asada, a nema nikakve elementarne logike da bi se njemu isplatilo da to uradi, jer bi bio čisti autogo.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Soul i Imaginos

 

mislim da je i Stamatovic isto rekao, ali nemojte me drzati za rec

 

e radule je prvi. ;-)

 

nego, ne mogu da nadjem jankovicevu izjavu...

 

 

jel se neko seca kako se zvao onaj ljigavac iz cini mi se osptinske ili gradkse uprave u bg-u sto je zaposlio svoju tetu. tecu. babu, firzera... bio je i neki intervju sa njim na tv-u gde ga voditeljka sve to pita a on u fazonu "pa jeste... ali znate..." :haha:

 

mislim da većih napada od ovih koje Havok izvodi protiv SW nije bilo

 

iznenada i pod okriljem noci.

 

(ne kapiram foru sa komentarima ali se nadam da je neko zezanje u pitanju)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...