Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

haha dodged

 

poenta je da šta god da je on tu napisao, ti bi to ocenio kao ''kukanje''

 

Radule je došao i pitao gospodina oklen mu inspiracija za tako nešto i potkrepio konkretnom pričom ispričanom sto puta

 

 

''kukao'' je možda djb simpatizer koji je sa Somborcem počeo raspravu, a Somborac je razmenio s njim 5 nekih jabova u pravcu DJBa (što bi trebalo da mu bude ispod časti kao umetniku xD), jer je on neutralan i kritičan prema svima

 

Za šta je i plaćen :D

 

Svakako je to ''kukanje'' na twitteru i rovarenje kroz more idiotskih komentara najgora aktivnost koja postoji, ta sorta lobotomije mi tek nije jasna, taj ''glasač'' koji će da pročita pola twittera, čime li njega treba gađati

 

Sve u svemu što se glasača tiče, što kaže B@K@ - Vučić kuka i kmeči, eno ga na vrhu, Šapić viče ''uzmi vazduh'', krsti se i predstavlja se kao žrtva - pobedio Radulovića u debati, ne radi se to tako... Prava kuknjava prolazi samo tako xD

 

A ovo Radulovićevo što ocenjujete kao kukanje je kao kad mene prozivate da kukam što nisam stub, ili kad neko drugi plače zbog minusa ali burazerskim aršinom nekako ispadnem cavuljica na kraju, jer dajem minuse (!), e to vam je dobra analogija sa burazerskom ekonomijom :haha:

 

I onda ofc ako probaš stoci da objasniš suštinu, spinuje ti se dalje da kukaš :haha:

 

Izlečite se braćo

Share this post


Link to post
Share on other sites

najsvežija inspiracija mu je iz priče o 100 miliona evra od neizgrađenog građevinskog zemljišta koja nigde nije objašnjena

 

Ne, to se setio da mu je inspiracija tek nakon što mu je Radulović dao link, kao i svaki kvalitetan spinner

 

 

Glavna inspiracija mu je bilo obećanje ''iskorenjivanja siromaštva'', što je po meni skroz legit obećanje, ja verujem da je dovoljno da zaustaviš krađu, rešiš par najosnovnijih socijalnih pitanja i pokrenuo si proces iskorenjivanja siromaštva u smislu da počne konačno stremljenje ka tome da svako može da živi od svog posla.

Takođe kontam da treba blago da se tweakuje naša spoljnotrgovinska politika pa da npr. cene budu normalnije.

 

Zvuči kao ''lako ćemo'' proseravanje, i to je sve ozbiljna rabota, ali je lakše nekih 25 puta to sve uraditi kad ne moraš da odvajaš na svakom koraku za nečije ugrađivanje

 

Tako dae Somborac prikazao štetočinsko razmišljanje sa tim ''kako oni misle tek tako da iskorene siromaštvo''

 

 

 

Ne sviđa se meni obećavanje besplatno ovo, besplatno ono, ali zašto da ne, ako je prvi zahtev transparencija, ae sprovedite pa ćemo lako da vidimo za šta je ostalo koliko sredstava, svakako bolje pije vodu nego priča grad/narod se ubi radeći a nikako da se povadimo iz bule. Valjda je neki osnovni princip ekonomije da rad stvara vrednost, pa onda kod nas vrednost dalje odlazi u crnu rupu :D

 

najsvežija inspiracija mu je iz priče o 100 miliona evra od neizgrađenog građevinskog zemljišta koja nigde nije objašnjena

 

btw, ako je zemljište cenjeno na 0 i davano uz lučki prostor ili kako se već to profesionalno vika, lako je sabrati do 100 milki

 

 

sunce ti jebem :haha:

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne, o tome je pričao danima pre stripa, prelistaj njegov nalog na Tviteru

 

matematika za sto miliona evra poreza je sledeća

 

najviša poreska stopa poreza na imovinu za obveznike koji vode poslovne knjige je 0.4% osnovice, koju predstavlja vrednost zemljišta

ako uzmemo da će svo neizgrađeno zemljište koje se trenutno ne oporezuje u skladu sa zakonom biti oporezovano tom stopom, onda je vrednost zemljišta koje će biti oporezovano 25 milijardi evra

 

reći da je ukupna vrednost neizgrađenog građevinskog zemljišta na koje se ne plaća porez u Beogradu 25 milijardi evra je budalaština

Edited by Underkuruz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neka Kuruze... oni su nepogrešivi (opozicija), džabe im objašnjavaš (forumašima).

U ovoj zemlji uvek mora da bude sve crno-belo, nema sivih nijansi.

Posle opet ide razočarnje jer su slepo verovali, pa opet bezuslovna vera u nekog novog mesiju... i tako u krug...

 

@Svi

Evo friške zadnje tribine Boleta i Raduleta:

 

http://www.youtube.com/watch?v=rIODXWp2buM

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne, o tome je pričao danima pre stripa, prelistaj njegov nalog na Tviteru

 

matematika za sto miliona evra poreza je sledeća

 

najviša poreska stopa poreza na imovinu za obveznike koji vode poslovne knjige je 0.4% osnovice, koju predstavlja vrednost zemljišta

ako uzmemo da će svo neizgrađeno zemljište koje se trenutno ne oporezuje u skladu sa zakonom biti oporezovano tom stopom, onda je vrednost zemljišta koje će biti oporezovano 25 milijardi evra

 

reći da je ukupna vrednost neizgrađenog građevinskog zemljišta na koje se ne plaća porez u Beogradu 25 milijardi evra je budalaština

 

Izvini, objasnio mi Elf da to meni ne znaci nista jer su to moji opozicioni miljenici :D

 

Pa dobro, ako im racunica ne valja, to treba da se ispravi, rekao sam ti da podrzavam analizu :D

 

Al' nisam imao utisak da je iz te analize dosla inspiracija pomenutnog umjetnika

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://mondo.rs/a1085733/Foto/Magazin/Otvoren-hotel-Hilton-u-Beogradu.html

 

Шта све свечано отварају ове ходајуће фекалије...

 

Пустио бих њима, преко видео бима, у банкет сали, снимак кућне радиности Парис Хилтон с оном чамугом, да се занимају незване званице.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Dobar je posao Boško napravio u duelu sa Šešeljem.Baš dobar.

Evo odslušao sam pola emisije (ne mogu više), i samo o Bošku pričaju. Besplatni marketing.

Šešelj ne može da sakrije čijenicu da nije bio ubedljiv u duelu, a ona mučena voditeljka, kao da je puna straha od Boška (ili jedva čeka da mu raširi noge).

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Straha Bozijeg :mhihi:. Postoji ciljna grupa kojoj su namenjeni dueli, primitivan narod jbg. Ali da, dobar posao.

 

Ali jezik i toponime nisu mogli da ukradu. A tu se vidi gde je koren današnje civilizacije.

Где је корен данашње цивилизације?

Najstariji kalendar isto imamo slučajno.

Kalendar koji jos samo Srpska, Ruska i Jerusalimska patrijarsija koriste za obelezavanje crkvenih praznika je ustanovio Cāius Iulius Caesar, Ab urbe condita 708 (45 BC).

Ili ga je mozda preuzeo od starih Soraba, koji su jos pre Hrista njime odredjivali kad tacno pada datum Vaskrsa a kad Yule?

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...