Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

pešč-musli >>>> musli iz pazara

 

haha, pročita mi misli, eve kucam za Musli iz Pazara

 

Pa dobro, stara je izreka da je Poturica gori od Turčina... A nama je u sred (ex-yu) teritorije žarište muslimanske infekcije koje podgreva sranja a koči ono štoe normalno

 

ovi domaći i oni preko drine su šatro Turci, neozbiljno

 

Okupiti (sekularni) stručni štab mozgova, analizirati Kuran, zakonski ga obeležiti kao nešto što propagira govor mržnje, netrpeljivost i ostala sranja, pa onda sve Muslije u večernju školu :D

 

Netolerancia prema netolerancii

 

Jerbo kod Stranke Pravde i Pomirenja, Pravda stands for Allahova kazna za sve koji ne poštuju čupricu brt, a Pomirenje je period harmonije suverene Musli vladavine koja sledi nakon pravde-kazne... I mi tolerišemo ta sranja, da budemo prog my friend :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da su izbori u petak, do jedno 12 sati u ponoć, možda bi i bila veća izlaznost. :haha:

Ovako gomila omladine mamurna, spava do 2.

Ali možda se razbude kasnije, popiju čašu rasola, pa se dovuku do birališta.

crno je sve

mlađi ljudi koji su stekli pravo glasa tokom strahovlade naprednih dahija mahom uopšte ne koriste pravo glasa, pojma nemaju

ali mislim da je jednaki problem u dosta srednjovečnih koji su razočarani i ne izlaze da glasaju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mogu da verujem da Informer poštuje predizboru šutnju.

 

- Naš aktivista fizički je napadnut u naselju Braće Jerković na Voždovcu, a dve aktivistkinje najbrutalnije su napadnute na Zvezdari - navodi se u saopštenju SNS.

 

Volim ove političarske izraze. Šta to znači "najbrutalnije su napadute"?

Pretučene, pa silovane, pa osakaćene, i kad su umirale, spaljena im tela?

Edited by Dark_Elf
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

bila sam relativno skoro na nekoj konferenciji na temu integracije migranata i na upravo tu temu kako treba da ucinimo sve da se osecaju kao kod kuce

 

a onda su je javili lekari i izneli podatke o milionskim dugovanjima bolnicama za usluge koje su im do sada pruzene, ukljucujuci i nejkomplikovanije zahvate, dok naši građani mesecima cekaju na red

Share this post


Link to post
Share on other sites

ćale ti sns kontrolor?

 

zašto si mu dozvolila? kakvo je to vaspitanje?

 

Vaaaat

 

Haha

Nisam ni ja kontrolor ali sam imala nesreću da čekam tatka mi da završi sa glasanjem na svom glasačkom mestu pa da me pokupi

A on je onako dosta komunikativan, otvoren, pravi 'sve što ti treba stajati u CVju' tip pa se i on, jasno, zadržava na pijacama, roditeljskim sastancima, pumpama i biračkim mestima brda duže nego što je zaista potrebno, delimično da izvidi situaciju, delimično da se zajebava i dosađuje ljudima

 

U svakom slučaju, 45 minuta negde relativno dovoljno da izvidiš šta se dešava

Edited by Хавочка

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde su sad navijaci majku im jebem? Kad treba se intervenise protiv pedera onda moze

 

1. vođe glavnih grupa su SNS

2. kad je navijačima trebala podrška javnosti zbog montiranih procesa, niko se nije javljao, a sad su odjednom potrebni

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...