Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

1. vođe glavnih grupa su SNS

2. kad je navijačima trebala podrška javnosti zbog montiranih procesa, niko se nije javljao, a sad su odjednom potrebni

 

Podrška u priči jesu li bacili Brisa Tatona sa zidića ili je ''sam skočio'' ničim izazvan? :haha:

Kažem ja da racionalizuješ svakojake zajebancije da bi ti ta ekipa bila i dalje kul xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

racionalizacija je suština

ako je neko osuđen zbog paljenja džamije, iako je muftija koji je u toj džamiji rekao da je isti taj neko pomagao oko gašenja požara, onda je problem u vlasti i sudovima, a ne u tom nekom

isto važi i za Tatona

 

 

ovi ladno slikaju glasačke listiće i svoje lične karte :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ali "Dosli smo sa 4 kola i autobus" :haha: :haha: :haha:

urlam jebote

 

Iz Vršac :D

Znaš li ti za leskovački instrumental koji transformiše subjekat iz jednine u množinu?

 

Išli smo s burazera.

Ko je išao?

Burazer i ja. :D

 

racionalizacija je suština

 

Samo racionalno, ja se slažem

 

Ali sam mislio naravno na takozvanu naknadnu racionalizaciju, na engeleskom dosta to upotrebljavaju - "backwards rationalizing"

 

To ti je kad si deo neke ekipe koja pati od lobotomisanosti, a ti umekšavaš/opravdavaš te lobotomisane delove a uveličavaš ono što je normalnije, da ne bi morao da se suočiš sa lobotomijom, za tu vrstu racionalizacije te zaebavam

 

A to što se skupilo fazon 11 ljudi da tuče/maltretira/sateruje u ćošak jednog Francuza, pa se to 'slučajno' završilo i njegovom smrću - koliko su u tom scenariju bitni bilo kakvi detalji? Ta ekipa koja je bila prisutna je ološ, tu nema dileme, jebe se meni za godine njihove mladosti

 

Dobro sad mi zao preterao sam sa "deo ekipe", izlecio si se vecinom, radije gledas tekmu sa Zapada nego sa Juga :)

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi sta rade govna, u cosku sedi po jedna prepicka sa blokcetom. I kad dodje lik sa papiricem na kome je adresa, mesto glasanja i broj, lik inace je ucenjen, ovaj za knjigom procita broj naglas, pizdulja upise i ovi tamo u glavnom stabu proveravaju kuj ga glasa.

 

I tako zaobidju foricu sa zaokruzivanjem, slikanjem pa onda prekrizivanjem svega i ponovnim zaokruzivanjem..

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi sta rade govna, u cosku sedi po jedna prepicka sa blokcetom. I kad dodje lik sa papiricem na kome je adresa, mesto glasanja i broj, lik inace je ucenjen, ovaj za knjigom procita broj naglas, pizdulja upise i ovi tamo u glavnom stabu proveravaju kuj ga glasa.

 

I tako zaobidju foricu sa zaokruzivanjem, slikanjem pa onda prekrizivanjem svega i ponovnim zaokruzivanjem..

pitaj je da ti da picke

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Неко је оставио неотпакован сендвич у целофану на столу на улазу у бирачко место, прави ботовски. :haha:

Судећи по виђеном свашта је могуће након што џакови са гласовима стигну у ГИК. Ако ЗЕРГ не буде имао потребну већину 90% ће пробати да покраду део гласова. Зато је идеја са обележавањем листића (и сликањем истих) на месту.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...