Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Nisam pratio, pa ne znam da l' je bilo. Najbolji komentar sa TW-a

Radule: "Jeste, nisam platio porez, vraćam se u USA da odem u zatvor!"

 

Jedini spas za DJB je da Radule i deo vrha ode pa, da pokušaju do sledećeg ciklusa da se predstave kao unapređena verzija, npr. DJB v2.0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deadman, mislim da si u pravu. Tj ne treba da odu iz pokreta, da budu tu, ali da se drugi ljudi istaknu, da budu energicniji i zustriji, i posto moraju da probiju do mozgova vecine naroda moraju da uproste kad govore o programu i tako ga priblize da i debil skapira.

Vidi se da ovako ne ide, ovo je debakl, ali nek pokupe svoja sranja i pokusaju iznova.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

nema druge nego da radulovic podnese ostavku, velik im je teret, mogu da ga blate i dalje kao bivseg ministra, kako duguje porez, kako je stecajni upravnik i slicno... treba im neko cist i nov definitivno, neka fleksibilnija i harizmaticnija osoba

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao sto sam i rekao, SNS moze da vlada sam.

Raduje me sto je SPS uzeo duplo manje nego ranije, ali ta stranka nikada nece propasti.

DJB vec neko vreme ne tvituje.

 

Lazarevcani kupljeni Cecinim koncertom :).

 

Sta bre slave ovi iz NDB? Hipsteraj.

Edited by 23/16

Share this post


Link to post
Share on other sites

Budalastine, i ne treba da tvituju, mnogo bolje nego kao Beli, Patka i prosle godine SJ da pustaju kisele montirane osmehe kao nie nam nista xD

 

A da se pokrivaju usima i da se pravdaju, nema ni za tim potrebe, nisu krivi ni DJB ni Dveri ni NDBG sto glupa stoka nije izasla, a onoj koja jeste draza bila poznata imena

 

I onda dodje chess i kaze kako treba neko cistiji od Radulovica da dodje, jer moze Sreta da izjavi da je i on dao guzu Vucicu, kompromitovan je.

 

Kompromitovan je ovaj glupi narod koji zivi u samosazaljenju jer "skinuli smo Slobodana i nista"

 

Kad je Beograd ovakva seljana, sta da se nadamo iz unutrasnjosti, ja prelazim sa pracenja ovog smeca na pracenje imigracionih programa, Kanada ima komplet proceduru na netu, divota

Edited by Demon Seed
  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

e da

 

DJB nisu tek tako pozivali u koaliciju NDM BGD i Belog (pre raspada tog društva) i sad se vidi da su bili u pravu, ali omladinci više vole da gledaju skupštinu grada preko Studija B

da, to bi bila cenzus koalicija, a sad bi svi ti ljudi bili u gradskoj vlasti

 

A opet, pitanje je da li bi i tako prešli cenzus, nije to prosto sabiranje glasova.. Opozicioni glasači su izbirljivi, pa recimo NDB simpatizeri ne bi glasali za koaliciju zbog "fašista iz dveri", simpatizeri dveri ne bi zbog "komunjara iz NDB" itd..

 

S druge strane, sns/sps glasači taj problem nemaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A da se pokrivaju usima i da se pravdaju, nema ni za tim potrebe, nisu krivi ni DJB ni Dveri ni NDBG sto glupa stoka nije izasla, a onoj koja jeste draza bila poznata imena

 

Sa ovakvih pristupom, Vucic ce vladati jos dugo vremena.

Znao sam da ce opet biti svi drugi krivi...

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao sto sam i rekao, SNS moze da vlada sam.

Raduje me sto je SPS uzeo duplo manje nego ranije, ali ta stranka nikada nece propasti.

DJB vec neko vreme ne tvituje.

 

Lazarevcani kupljeni Cecinim koncertom :).

 

Sta bre slave ovi iz NDB? Hipsteraj.

nije bio samo cecin koncert, bio i ace lukasa i sabana saulica
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najtragicnije je da ako ne racunas ujutru i uvece, preko celog dana se jasno vidi stanje sa opozicijom na glasanju - ja i lik iz dveri dva magarca i jos cetvoro sns botova pored, osatak ucionice prazan sem par ovih posmatraca koji su 5 puta istrosili bateriju na fonu i riba sa strane koja belezi brojeve..

 

A na pocetku je bilo 20+ ljudi, neki su se prvi put pojavili tek oko 19h..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se sve više čini da je Vučić, ne samo usavršio stare načine krađe, već pronašao potpuno nove o kojima opozicija pojma nema.

Stari načini krađe mu tu super dođu i kao diverzija, jer je fokus opozicije na njima, a ne na "pravoj krađi".

 

Možda paranoišem, ali nije mi stvarno logično da ovoliko dobije + tačno predvidi koliko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma da. Ja sam video da sam budala koja se uzalud nadao da on nema sanse preko 40.

Medjutim, ucenama i pljackom ima podrsku.

 

Mislim da su mozda i ovi BG izbori bili bitniji od ostalih. Tako da su oni pre nekoliko meseci znali koliko ce imati. Sve je bilo organizovano, sigurni glasovi ( svu su upisani morali da glasaju za SNS do 13h, uz pretnje da svi sigurni glasovi moraju izaci), radovi u mesnim zajednicama (ako ne pobedi SNS nema nastavka radova za puteve, vrtice, skole, itd, to sam vec cuo danas), kupovina glasova je bila vise nego ikad, sad su izbegli bugarski voz, doveli su glasace iz drugih gradova i ekspresno prebacili prebivalista, opet glasali preko preminulih i ljudi koji nisu izasli.

 

Znaci sve je bilo spremljeno tako da nema sanse da izgube i plus na ruku islo sto opozicija nije izvela apstinente, kao da su videli da ce biti klanja medju njima.

 

* Htedoh napisati da su Kurcicu ovi BG izbori bili bitniji nego bilo sta. Ovde je porazio sav razum, sem Djilasa, koji se eto sad setio i pojavio.

 

On je uzeo dosta glasova DS-a, a verujem i od DJB i Dveri, ipak se izgleda veci deo ljudi razocarao u tu tehnicku koaliciju nego sto su pokreti ocenili.

 

Jebani Djilas tajfun...

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja znam više ljudi koji otvoreno preziru SNS i Vučića, ali učestvuju u radu stranke, predizbornih i izbornih aktivnosti, daju procenat plate SNS-u, rade kao botovi. Sve zarad nestabilnog radnog mesta i ispodprosečne plate.

Radule je kriv i kako kažu - najveći egoista na političkoj sceni (neka je i najveći egoista, ne može biti veći egoista i psihopatak od Vučića, pa da ga jebeš), Boško je fašista, a mi smo govna neopevana.

Da su ovi pokrali izbore - pokrali su i to naveliko. Ali mi se čini da ne postoji opozicija koja će uspeti da pobudi ovu uspavanu septičku jamu dok se ne pojavi nešto veliko i krupno - na čemu ćemo zacelo izgubiti.

Što kaže HeLLsarma, ako to ne bude Kosovo, sigurno neće biti naši bedni patetični životi i moralno-etički principi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...