Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

A opet, pitanje je da li bi i tako prešli cenzus, nije to prosto sabiranje glasova.. Opozicioni glasači su izbirljivi, pa recimo NDB simpatizeri ne bi glasali za koaliciju zbog "fašista iz dveri", simpatizeri dveri ne bi zbog "komunjara iz NDB" itd..

 

S druge strane, sns/sps glasači taj problem nemaju.

 

naravno, ali to ne bio bio veliki procenat ljudi i svakako bi imali preko pet posto

Share this post


Link to post
Share on other sites

@BAKA Dok dodje neko da isprazni septicku jamu odredjeni broj ce da se podavi, od umiranja od gladi, samoubistva, dugovanja, oduzimanja kuca i stanova zbog dugovanja, jos veci odliv mozgova i mlade radne snage u beli svet.

 

I kad sve to krene da puca, i dodje do potpune destabilizacije drzave, znajte da ce psiho i ekipa da se pokupe i traze politicki azil negde.

Sve je on to isplanirao, nije dzabe sahista, sve opcije sagledava unapred.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko ono rekoše da je Vučić glasova (a ne procenata) osvojio?

370-380 hiljada. Tih 70-80 hiljada neka je pokrao (a pokrao je verovatno i više), i eto to... sa 300,000 (jedan Niš), vladaš Bg-om, koji ima preko 2 miliona.

 

Opozicija mnogo toga može da radi. Medije svoje (makar internet) da otvori. Da krenu malo i ruralnu srbiju da obilaze. A najbitnije, da pokušaju da SNS cepaju iznutra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Кога заболе... Убудуће само бојкот, ваљда је то Болету и Радулету / Лолеку и Болеку напокон јасно.

 

Сењачком Халфорду и оном Арапину од ватерполисте није јасно, али то није за очекивати с обзиром да се ради о опозиционим лажњацима.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo sad čitam na B92.

100 hiljada manje birača u BG-u je sad izašlo, nego na predsedničkim izborima.

Verovatno je i veća cifra, ako uračunamo ove "padobrane" iz SNS-a što su došli iz drugih gradova.

 

To govori, da opozicija (celokupna), ne samo da nije uspela da dovoljno pridobije apstinente, nego je u apstinenciju oterala još preko 100 hiljada birača.

Da su samo sačuvali tih 100.000 i pridobili još nekih 50 hiljada, sada bi možda vladali Bg-om.

 

Uzgred, Vučić je po običaju odmah raspalio šamar svojim biračima. Kaže, gradonačenik tek za 50 dana. Sad će opet prenemaganje i cirkus oko toga.

Otkud ovom narodu tolika doza mazohizma?

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa naravno da je manje ljudi izašlo,

janković, jeremić i beli su prošlog leta bili daleko zanimljivije i svežije opcije od jebenog đilasa.

 

znaš koja je tuga bila pokušavati naterati ljude na glasanje ovog puta?

 

do baš mladih, nezainteresovanih radule i ekipa nije niakda ni stigla, jedino beli prošle godine...

 

i u razgovorima sa starijim ljudima, apstinentima, razočaranaim SNS glasačima... sam shvatio da su za njih oni i dalje bolji od DS-a i glavna zamerka im je to što je Vučić primio Vesića i ostale žute lopove. U potpunosti abolirani za sva sranja 90ih. Kao da se nije desilo.

Kao manje kradu jer su žuti već sve pokupili, manja je inflacija, stabilan dinar... Kakve crne slobode govora, medija, kultura i sijalice u gradu.

I ti takvim ljudima ponudiš Đilasa...

 

 

što se krađe tiče,

svi galame o njoj uoči izbora, na dan izbora i posle toga ućute...

jasno je da znaju da nemaju snage da pozovu ljude na ulice, ali je l postoje neki oblici pravne borbe? međunarodni?

zaključak je da opseg krađe ipak nije toliko velik ili da mu pravno ne mogu ništa.

Edited by truliandedzombileš!

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Sa ovakvih pristupom, Vucic ce vladati jos dugo vremena.

Znao sam da ce opet biti svi drugi krivi...

 

Znao sam i ja da ces ti opet biti mnogo pametan i cinican, barem imas tu satisfakciju (kad vec imas takav poriv) sad pa ne moras i ti da se nerviras...

 

Ajd objasni ti meni leba ti kako je opozicija kriva za to sto narod prodaje glas za 1000 dinara? Sustina je da se digne svest naroda, a ne da im opozicija udje u dupe sa kampanjom i uplati im neku prostitutku da ih zadovoljava pride, da bi se mozda prevarili da odu da glasaju.

 

Ta opozicija ima na tvu fazon 2 sata airtime-a tokom cele kampanje, a ti vices "znao sam da ce svi drugi da budu krivi" xD

 

Kakav je narod, opozicija nam je super, posto sa takvim pristupom glupa stoka vlada a pametni i cinicni ugladjeni gradjani se smeskaju i konstatuju situaciju. Jankela u Beču stajl.

Sta ima zemlja od takvog pristupa?

Pokrijte se usima malo, to sto uopste postoji neka opozicija (koja nije ds i ldp) je super, i niko nije duzan time da se bavi i da gubi vreme i zivce...

Zbog tog dignutog nosa pametnih i finih gradjana ga i ispusismo.

 

Ovo je zemlja debila, gde su i pametni debili vecinom, neko duplo golo otprilike.

 

 

 

Juce slusam u dva vozaca autobusa, jedan kaze da bi glasao SNS za 1000 din (verovatno i jeste), a drugi prica dobar je Vucic lepa je fontana radi se Beograd na Vodi...

To je ekipa koja nije imala gde da cuje ni za djb ni za ndbg, osim kao neke tamo sto prave nerede, ali im je u startu ok da sve novine i televizije budu 'necije', to je normalno. Poremecen narod.

 

 

1. Beli umesto da iskoristi zalet odigrao budalinu do kraja

2. Patka usrala sansu da prava opozicija predje cenzus, jer su bolji od fašista, želim im sve uspehe u daljoj karijeri protestovanja, zidanja na savskom nasipu i promovisanja anarho-komunistickih bezvrednosti

 

Sto nas vodi do:

3. DJB je pogresio sto su odmah odjebali Djilasa (a i Sapica), treba za svake sledece izbore svi da stanu u jednu kolonu da se pobedi nemesis, a ne da se gaje fantazije.

 

 

 

Najgori stav (posle glasanja za sns) je "dosta mi je biranja manjeg zla", ponavljam, egoisticka lobotomija. Pocevsi od vodja i aktivista prave opozicije pa do svih glasaca prefinjenih i pametnih. Evo nam ga zbog toga najvece zlo jos jednom, izvolimo.

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste, NDB je kriv sto su djb- dveri ispusili.

Sam radule je govorio od dvocifrenom rezultatu i da oni sami prelaze cenzus jer im je tako rekao call centar.

Amateri. Džaba im dobre ideje.

 

Nemam nikakvu satisfakciju jer sam bio uveren da će rezultati biti ovakvi. A i jasno mi je da nećemo mi menjati vlast, već zapad. Kao uostalom i svaku vlast posle Slobe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Jeste, NDB je kriv sto su djb- dveri ispusili.

 

Ovo je momenat ono da l' neko ne kapira ili je samo bezobrazan, ali ne mari, obe stvari su normalne u Soraba.

 

NDB je kriv sto su i NDB i DJB/Dveri ispusili. Je l' jasnije sad? Osim ako NDB od starta i nije imao ambiciju da udje u gradski parlament i ovaj rezultat ne tumaci kao da su i oni ispusili, sto mi i ne bi bilo neko iznenadjenje, ionako su ga slavili na twitteru.

 

Patka je ta koja je odbila poziv da se ujedini prava opozicija, a ja priznajem da sam bio ubedjen da djb/dveri prelaze cenzus, ne da ce biti dvocifreno, al' jedno 7%. Da nisam, glasao bih za Djilasa. Ovako smo bacili 180 000 glasova u djubre.

 

Zapad da menja vlast, a meni pricas kako prebacujem krivicu? Preso si igricu. I nek menja zapad, kad vec mi ne umemo

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...