Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

:haha: :haha: :haha:

 

Ne ložite se, Čeda glasao Đilasa :P

 

Interesantnije bi bilo da je bio jedan glas.

 

:haha: :haha: :haha: :haha:

 

Ja ne mogu da se setim, ali da li su neposredno posle izbora podnosili ostavke, i sa tim razlogom?

ILi ono ostavka 2 meseca pre izbora unutar stranke?

 

-------------

 

Apropo.

Čuo sam ovih dana zanimljivu misao.

Da je Vučiću sada cilj da napravi dvopartijski sistem. U tom smislu će pomoći Đilasa koliko treba, da osnuje snažnu opoziciju (ali ne dovoljno snažnu).

I onda... samo se smenjuju... jedni druge štite.. i td... a zemlja jednako u kurcu.

Slično kao što je Tadić hteo da napravi kombinaciju DS-SNS, samo što je Tadić kreten i glup, pa su ga izradili. Vučić ga odradio.

Ja još nisam dovoljno promislio o toj kombinaciji, još uvek mi deluje sf. Ne mogu da se izjasnim.

 

Šta vi mislite?

 

https://predragpopov...-mikija-rakica/

 

?Za kombinacije nisu bili zaduženi ni Vučić, ni Đilas, nego Miodrag Miki Rakić, glavni kreator zla koje je zadesilo Srbiju. Rakić je preuzeo na sebe da realizuje američki plan za preuređenje „postkosovske Srbije“. Značajan deo tog plana odnosio se na formiranje dvopartijske političke scene. Demokratski blok, odnosno Demokratsku stranku, trebalo je da predvodi Đilas, a patriotske birače, usmerene na Srpsku naprednu stranku, Vučić. Po toj ideji, njih dvojica bi se doživotno smenjivali na vlasti, delili moć i pare, a u medijskom ringu bi, kao kečeri, glumili da su protivnici."

 

Mislim da je Miki Rakić biran za ovu teoriju zavere iz prostog razloga što je mrtav.

 

To je naša realnost, da nam se smenjuju dve partije, i realnost je da se zapadu odgovara da budemo Enslaved in Rot xexe

Ali mislim da se to dešava ''spontano'', zapad to gurka i šteluje koliko može, ovi na vlasti vozaju, a narod je marva koja prati. Nije potreban neki veliki zli arhitekta nemesis da to sprovodi, to narod sprovodi sam.

 

Vučiću nikad neće odgovarati da dođe Đilas, kao što Đilasu ne odgovara što je došao Vučić, jer je ljudska pohlepa malo jača od tih priča dam Šešelju na ruke 60 iljadeura da operiše jednim delom propagande (samo što za Šešelja verujem da to stalno radi, ali on je odigrao svoje pa mu je to i više nego dosta), uvek možeš uzeti više love kad vladaš.

 

 

Kad kritična masa progleda, biće promene, do tad kurčina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

svakako nije bio cilj da se samo okrnje radikali

možda je ta priča prodata glupom tadiću

 

već je upravo bio cilj ovo što imamo sada, da populisti sa jakom podrškom u narodu dođu na vlast i izdaju kosovo.

a furiozan način na koji je ta stranka napravljena govori i o velikom novcu koji je upumpan.

iz istih izvora sa kojih je sisao i DOS.

 

da su ds i dss imali malo pameti u glavi, iskorenili ove sektaše i govedarice, sada bi možda imali taj model sa dve razumne opcije desno i levo od centra.

jankela i jeremija su tu tikvu duvali mesec dana, dok nisu shvatili da su jadni i bedni.

 

mada populisti jačaju na svim stranama sveta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa krenuli su kao, pa su nam malo roknuli premijera, malo Sablja ocistila i onda je nastavilo da se krcka ono sto je ostalo, ka' u petri šolji

 

Jebes bre to izdali Kosovo xD

Kosovo smo izdali dok smo se poturčivali :D

 

Ali jeste i ta prica, treba glupom narodu nekako upakovati priznanje Kosova a da ostanu mirni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma klasičan zajeb Bote. NIko nije očekivao da je psiho baš toliki psiho. Što se zapada tiče, jebe im tačno šta će biti s nama. Njima je bitno da ne pravimo sranja k'o 90-ih, a toga neće biti jer niko drugi (Šiptari, Ujaci, Bosanci...) nema koristi od toga. Mi smo nebitni, mali i jadni. Baš kako i treba. Nebeski narod.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kurac im je svejedno, nema mesta na kugli zemaljskoj gde ne pustaju pipke

 

Al' to ne menja cinjenicu da mi treba sami da plivamo xD

 

Nebitni smo mi, u odnosu na neke druge, al' cemo bas skroz potpuno nebitni da budemo tek kad izumremo

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha jao prejz d lord da bar neko protumaci to kao prs u oko pa da izadje

 

 

Ispod sljivee il javoora bice kako bitii moraa

 

Pre kao Hazari, bice nas svuda i nigde

 

Citam ovaj SNS status opet, ovo je nesto najistinitije i najdobromernije (nehotice ali kako god) sto su ikad izjavili javno

Edited by Demon Seed
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...