Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

sta znam, ne vidim tu nikakav psihicki poremecaj, osim ako ne idete na onu varijantu po kojoj svakom politicaru moze da se nakaci neka dijagnoza...njegova prenemaganja, lupetanja i ispadi pogadjaju cilj sve vreme. jebi ga, to je ekipa koja je 2001. isla po svim selima po srbiji i govorila kako nece smeti da se pece rakija ako budemo usli u evropsku uniju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posmatram ovu priču oko ministra kulture i njegovog stava o rijalitijima.

Ma smešno, to se samo tako kaže (isto kao i Tasovac pre), a ustvari rijalitiji će nastaviti normalno da se emituju, jer se ništa neće suštinski preduzeti protiv njih, sve će ostati na praznim rečima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kada si do sada mogao za šekija možeš i da zažmuriš i zaokružiš, male su šanse da glasaš gore id toga... a takav nam je svima izbor otprilike

 

Kada to... do sada?

Glasao sam samo kada se vrnuo iz Haga, a posle sam za Boška.. Radula...

 

Sad ne mogu za Boška, jer ne mogu da svarim koaliciju u kojoj je DS i Šutanovac (ma koliko pasivan bio).... za Šešelja cirkuzanta tek neću... i to je to.

Ne znam samo da li više šteti SNS-u da bojkotujem, ili da poništim listić... to će na kraju odlučiti da li izlazim.

 

@Dimon.

Za tebe sam, sine, izmislio politiku. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...