Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ma ja pitam za nekretnine na Kosovu, lako cu ja po Prokuplju i Nisu da rasprodam i da bezim kod brata u Njemacku

 

Irelevantna prica kako je sve manje Sipaca i beze na zapad, pa sa Balkana samo budale ili 1.41% onih sto im upala sikira u med ne beze na zapad. Dzabe se nadas da ce procenat Siptara tamo da se smanji,a naravno da ih je brojcano sve manje, Srbi su svi otisli koji su mogli, sad ostaju dole ucenjeni siromasi koji nemaju gde.

 

Umesto govnari i profiteri prosli i buduci da se busaju kako nece da ostave ljude na cedilu nego ce ako treba da ratuju, nek im omoguce zivot negde u Srbiji.

 

Sve me stra' da ce ratom da im pomognu, a jadno je pricati o ostavljanju na cedilu jer se srpski narod cedi decenijama xD

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li je npr. istina da na severu Kosova ili koji ar zemlje mi navodno kontrolisemo, srpske vlasti sprecavaju Sorabe u prodaji nekretnina Šiptarima?

 

Ne znam za to, mada i mislim da sada šiptari neće da kupuju, jer po njima je to već sve njihovo, pre ili kasnije.

Evo šta radi vlast, bio sam sada zimus da obiđem rodbinu na Kosovu, i fora je da "naša" vlast nijednom srbinu dole neće da da naš pasoš, jer imamo šengen, pa ih i time zatvaraju tamo na Kosovu.

 

Možemo recimo i ja i ti, ili bilo ko iz drugih delova Srbije, da regularno promenimo boravište i odemo da živimo u Kosovskoj MItrovici, ili Zvečanu, i odmah će nam vlasti promeniti adresu i dati nam neke isprave, ali da uradimo obratno.... jako.. jako... jako teško... tako da dole naši ljudi nemaju ni šengen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dogodine u Prizrenu, a umlatimo par klinaca na mrtvo ime koji dođu iz tog istog Prizrena da žive i rade u NS.

 

Što se tiče te famozne kupovine srpskih nekretnina, teško mi je da poverujem, nema nikakvog smisla. Većinu Kosova Albanci kontrolišu, ali bi da se sele na sever gde nisu dobrodošli. Uopšte više nemaju potrebe da se šire na taj način.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dogodine u Prizrenu, a umlatimo par klinaca na mrtvo ime koji dođu iz tog istog Prizrena da žive i rade u NS.

 

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2018&mm=10&dd=08&nav_category=16&nav_id=1453439

 

Dvadesetogodišnji G. B. koji je s drugom C. M. (19) pretučen u Novom Sadu u noći sa subote na nedelju, za 021.rs je ispričao da sumnja da su napadnuti nasumično

 

Mladić je ispričao da su se samo našli na ulici pred grupom huligana koja je već učestvovala u tuči na tom mestu.

Sa ovim mladićem, reporter 021.rs je razgovarao u Kliničkom centru Vojvodine, dok je čekao na preglede, kao i da čuje u kakvom zdravstvenom stanju je C. M., koji je zadobio teže povrede.

 

Prema njegovim rečima, ne može da tvrdi da su se našli na meti grupe huligana, zato što su pričali na albanskom, jer napadači teško da su mogli da čuju više od jedne-dve reči koje su prozborili.

 

G. B. nam je rekao da je sa C. M., koji je iz Prizrena i koji je pre nekoliko dana došao u Novi Sad zbog posla, izašao u grad u subotu uveče i da su se vraćali iz provoda kada se dogodio napad.

 

“Bili smo u izlasku u Laze Telečkog i krenuo sam da ispratim druga do taksija, jer ne zna dobro srpski. Pretrčali smo raskrsnicu kod Futoške pijace i krenuli ka vozilu koje je bilo ispred pekare. Tu sam mu rekao na albanskom otprilike "požuri da ne ode taksi" i tada su nam prišla dva momka. Jedan od njih mi se uneo u lice i rekao 'Imaš li neki problem sa mnom' i tek što sam rekao da ne znam ko je i da nema nikakvih problema, počeli su da me udaraju. Pao sam dole i video da i mog druga udaraju. Dobili smo više udaraca od te dvojice i još dvojice ili trojice koji su potom prišli i posle minut udaranja i šutiranja pobegli”, ispričao je G.B. za 021.rs.

 

On misli da je moguće da su ih napadači pomešali sa mladićima sa kojima su se prethodno tukli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fale ljudi ovaj intervju po socijalističkim mrežama. Ne budem lenj pa odslušam

 

http://www.youtube.com/watch?v=4glLY3oE2WM

 

'Nako, ništa posebno. Skoro sve pametno što je rekao, govorio je Radule još odavno. Najgore od svega je što ga je Pajtić često podjebavao. Luda kuća

 

Da se opet glasa, ili ludi Radule ili Pokret Centra. Verovatno ovi drugi, ali videćemo. Inače, Stevanović oće da dekriminalizuje uživaoce zelene trave doma našeg, cure sumnjivog morala i da se dozvoli da zapucaš na fantome koji ti upadnu u kuću u po noći. Prva dva me ne dotiču ali podržavam. Treće je ono što će najviše obradovati paore po Vojvodini kojima neko za noć odnese ceo prinos. Samo bih ja ubacio da imaš pravo i da ih dokrajčiš ako prežive

Edited by Dead Man Drinking

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam koliko je dobra ova nova DJB prica. Patriotizam i hejt prema Nemackoj.

U teoriji bi trebalo da donese vise glasova (zlobnici bi rekli da ne moze manje), ali Srbija ja ovo.

Ovde se ne glasa za program, vec za nastup, a tu je DJB uvek bio tanak.

Edited by 23/16
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šiptarski orkovi gade se na hjumane, ce ga boli kurac

 

Znam jednog Šiptara s 4 sina, svi kockaste glave one ruzne siptarske retardirane, a cerku ima prepicku koja krije tajnu, naime ona je polu-orkinja, ostavila mu je na pragu gresna srpkinja s kojom je varao zenu, pa je "usvojio"...

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...