Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

"У борби против ове власти не смемо користити непримерене речи и потезе ма колико нас газили и понижавали. Не смемо бити исти као они. Али не смемо више ни ћутати и трпети. Велика је мудрост наћи меру и сачувати народни мир у бунту против једне ненормалне власти који мора доћи."

 

Bosko se oglasio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razmišljam nešto o dešavanjima oko Kosova ovih dana. Ako bi Šiptari uspešno formirali tzv. Vojsku Kosova, a KFOR/UNMIK se povukli odozdo, kao što se najavljuje ovih dana, onda bi stvarno naša vojska MORALA da munjevito upadne dole i reši stvari. Ako smo iole ozbiljna država koja imalo drži do sebe i svojih interesa, morali bismo to da sprovedemo. I ovo govorim kao neko ko nije neki nacionalista.

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

A dokle smo stigli sa sklapanjem onih migova? Za kopno je sve ok, imamo one Lazare, Miloše, maketu s300 (čisto da ulije strah medju šiptare, malo li je), ali i ono najbitnije, uvek spremne junačine, patriote (dobrodošla i cela dijaspora)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svako ko misli da se mi ovde nesto pitamo ili da smo "na potezu" je budala koja gaji iluzije. Kosovo nije nase odavno, nasa vlast ljude koji tamo zive iskoriscava i drzi dole kao taoce. Jedino posteno je da se oni lepo dovezu u Srbiju s obzirom da dole u satro Srbiji nemaju sve uslove za zivot, a imaju srpska drzavljanstva.

 

Ja ne znam sta vi vojni stratezi pametni mislite da ce da se desi ako srpska vojska upadne tamo, NATO ce da uzme da nas pere a na tvu ce gledamo ceo dan Vucica na direktnoj telefonskoj vezi sa Moskvom, kako moli Putina za pomoc kao crv. XD

 

Zbog debila koji se busaju ce opet malo da nas bombarduju, a i treba kad smo retardirani, jbg.

 

 

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svako ko misli da se mi ovde nesto pitamo ili da smo "na potezu" je budala koja gaji iluzije. Kosovo nije nase odavno, nasa vlast ljude koji tamo zive iskoriscava i drzi dole kao taoce. Jedino posteno je da se oni lepo dovezu u Srbiju s obzirom da dole u satro Srbiji nemaju sve uslove za zivot, a imaju srpska drzavljanstva.

 

Ja ne znam sta vi vojni stratezi pametni mislite da ce da se desi ako srpska vojska upadne tamo, NATO ce da uzme da nas pere a na tvu ce gledamo ceo dan Vucica na direktnoj telefonskoj vezi sa Moskvom, kako moli Putina za pomoc kao crv. XD

 

Zbog debila koji se busaju ce opet malo da nas bombarduju, a i treba kad smo retardirani, jbg.

 

Kao prvo i prvo, ako Kosovo kao celina nije naše, severno Kosovo sigurno jeste i to dođe 20-30% teritorije Kosmeta, jer su tu Srbalji većina.

 

Mi možemo samo da budemo retardirani ako tvrdimo da su nam Jenkiji "partneri" i ako dozvolimo da oni kroje sudbinu naše države. Jel' ti shvataš da ovo više nije '99 i da oni ne bi mogli tek tako da nas bombarduju kao tada? Ono gde smo mi pogrešili je to što smo se kurčili u pogrešno vreme i zajebali se. '99-te smo trebali da podvijemo rep i da izbegnemo sukob, a tek negde ovamo posle 2010. kada su se stvari na svetskom političkom planu dosta promenile, da vojno rešimo stvar sa Šiptarima i isteramo svoju pravdu.

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svako ko misli da se mi ovde nesto pitamo ili da smo "na potezu" je budala koja gaji iluzije. Kosovo nije nase odavno, nasa vlast ljude koji tamo zive iskoriscava i drzi dole kao taoce. Jedino posteno je da se oni lepo dovezu u Srbiju s obzirom da dole u satro Srbiji nemaju sve uslove za zivot, a imaju srpska drzavljanstva.

 

Ja ne znam sta vi vojni stratezi pametni mislite da ce da se desi ako srpska vojska upadne tamo, NATO ce da uzme da nas pere a na tvu ce gledamo ceo dan Vucica na direktnoj telefonskoj vezi sa Moskvom, kako moli Putina za pomoc kao crv. XD

 

Zbog debila koji se busaju ce opet malo da nas bombarduju, a i treba kad smo retardirani, jbg.

 

Dadoh ti greškom minus. :bigblue:

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...