Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Joj kako mi ovo miriše na pokvarene engleze... tačno oni rade ovakve smicalice, a i još inteligentnije od ovih.  

Ekstra fora da se inspirše teroristički napad na sopstvenu državu, pa da imaju razloga da građanima ukinu ono malo privatnosti, zarad "bezbednosti države", još i ako srbe pljucnu malo, dupla sreća. Slično beše i sa Brejvikom. 

Nazovite me paranoikom, ali ti kreteni što su to odradil su samo (nesvesni) piuni neke više politike i ciljeva. 

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paranoik si. Oni (USA, UK, CAN, AUS, NZ) su već ukinuli ono malo privatnosti i bez ikakvih false flag operacija. Kao što rekoh, narod nema pojma šta se dešava oko njega i šta je najbolje za njega. Tako da svaki zakon možeš da poguraš beu većih problema. A u banana držama kao što smo mi, ne moraš ni zakonom da se zaklanjaš

 

On 3/15/2019 at 1:47 AM, Srbin Hamza said:

i Amerika je puna Nemaca i Engleza, pa? Će se pravimo da samo odlaze ljudi iz ex-yu republika, ono Španci nigde ne idu? To nema nikakve veze s Hrvatskom no sa kapitalizmom.

I dalje ostaje fakat koji mešaš poređenjem sa Slobom. Hrvati, Slovenci i Crnogorci žive bolje sada nego osamdesetih. Samo Srbi žive lošije nego osamdesetih.

Uostalom, evropski fenomen je tzv "new poor". Od 7,6 milijardi ljudi na planeti, 7 živi gore od Srba.

'Oćeš da kažeš da Nemci i Englezi kojima je muka od kapitalizma idu u USA da rade i žive? :zuba: Znaš da je raulika u tome što su ovo prvo pojedinačni slučajevi ljudi koji imaju lične razloge, a drugo masovna pojava čiji je uzrok raspad, tj. nepostojanje države. 

Nije problem da li neko živi bolje ili gore nego 80-ih, već kako bi mogao da ima uređen(ij)u državu. Svi su oni (mi) 80-ih živeli bolje ili isto od ostatka istočnog bloka, a sada su svi iza (osim možda Slovenaca). 

Ne znam koji ti je izvor za siromaštvo, a malo mi je teže da poverujem u to. Samo u Evropi 500 miliona ljudi živi bolje nego većina njih u Srbiji. Po poslednjoj proceni SB, 30% populacije živi sa $10+ dnevno, što je za mnoge u Srbiji nedostižno.

Nemoj da kriviš kapitalizam za loše stanje u društvu/svetu, ne ide to tako. U Švajcarskoj to funkcioniše bez većih problema. Porezi mali, ljudi bogati i srećni. Pametan si čovek, urazumi se već jednom :bigblue:
 

 

  • Upvote 3
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

u Švajcarskoj sam čips platio 3 eura, zaebi!

Našao sam čak komunistički grafit, nači ima nade i Švajcarska da bude zemlja proleterska

uostalom, srećni su kacu pokrali Jevreje i drže račune Mila Đukanovića, oznojili se nisu, i jebu krave, što bih naglasio zbog ovih antikozojebaca

no, što se tiče toga dal pola milijarde ili milijarda živi bolje, i dalje 6-7 milijardi živi gore 

sveukupno gledano, kupovna moć, neki standardi kojih nema u Aziji, misim ebeš ga ako nađeš bogatijeg lika u Indoneziji kada tamo umesto škola i bolnica grade terene za golf o državnom trošku, ono daj vratite Hamdiju Pozderca, on je jebo najbolje trebe al je dizo fabrike a ne golf terene

dakle, kad se sve uzme u obzir, vi Srbi još i dobro živite

spacer.png

 

P.S. pričo sam o Nemcima i Englezima zadnjih 200 godina. Nekad se i njima zemlja raspadala pa su odlazili. A i kad se ne raspada - opet odlaze. Nemci i u Švedsku idu, a iz Srbije najčešće i ne idu najsiromašniji no Vojvođani

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od fašista - zna se - samo i isključivo izvorni poglavnik. Sve ostalo iz Njemačke i Italije - šabani.

 

Švajcarski bankari su nezadovoljni niskom cenom Xiaomia. Kazali su,

Ili ćete da dižete cene telefona ili nema kredita! Pa vi onda jedite 'ladna govna!

Kosooki glavonja je klimnuo glavom i odgovorio im: Jao, nemojte molim vas. Dižem cene, dižem odma! Neće moji botovi više udarati minuse po portalima, mamicu im jebem da im jebem!

Strast i ljubav, zuje pčele opijene, to je ono što pokreće svet! Aum baba auum baba aum baba ijaaa

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 hours ago, truliandedzombileš! said:

pa izgleda da ništa i nije bilo, standardno.li.

 

Pa nije bilo ništa na RTS-u sinoć, jer nemaju pojma kako se to radi. Uleteli su tamo kao muve bez glave, raštrkali se svugde, neorganizovano, i to je lak posao za policiju. Trebali su organizovano da svi uđu u jednu prostoriju i posedaju na pod, ukrste međusobno ruke, i pružaju pasivni otpor policiji. Trebalo bi policiji 2 dana da ih izbace jednog po jednog. Tako je Pernar iz Hrvatske sa mnogo manje ljudi, mnogo uspešnije trolovao policiju, a Boško je u jednoj emisiji, čak i gledao te klipove... zaboravio valjda. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Boško raspustio skup, odnosno pozvao na šetnju do policije. 

Sinoć "Ne napuštamo RTS, dok se ne obratimo uživo u programu" - kad ih poizbacivali, raspustio je skup 

Danas: "Držaćemo Vučića okupiranog, dok ne izađe pred svoj narod" - posle 2-3 sata, raspušta skup i daje ljudima novi kvest. 

 

Nema bolje strategije, ako oćeš da nekome ubiješ volju da istraje. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

47 minutes ago, Dark_Elf said:

Boško raspustio skup, odnosno pozvao na šetnju do policije. 

Sinoć "Ne napuštamo RTS, dok se ne obratimo uživo u programu" - kad ih poizbacivali, raspustio je skup 

Danas: "Držaćemo Vučića okupiranog, dok ne izađe pred svoj narod" - posle 2-3 sata, raspušta skup i daje ljudima novi kvest. 

 

Nema bolje strategije, ako oćeš da nekome ubiješ volju da istraje. 

nema bolje strategije da dokazes da si vodja, bas ti, a ne drugi prisutni politicari, kad brzopotezno donosis odluke i masa te prati, sa sve tim politicarima pajacima. obradovicev deep game je iskljucivo u okviru opozicije, a ne u odnosu prema vucicu. on ne misli da ce vucic podneti ostavku i da ce da uredjuje rts na licu mesta. on hoce da vucic prica o njemu sto vise i da se slike njega prenose na rts-u (i to bas na rts-u), bilo kakve, ali njega, ne nekog tamo jeremica ili djilasa

Share this post


Link to post
Share on other sites

14 minutes ago, Berliner said:

nema bolje strategije da dokazes da si vodja, bas ti, a ne drugi prisutni politicari, kad brzopotezno donosis odluke i masa te prati, sa sve tim politicarima pajacima. obradovicev deep game je iskljucivo u okviru opozicije, a ne u odnosu prema vucicu. on ne misli da ce vucic podneti ostavku i da ce da uredjuje rts na licu mesta. on hoce da vucic prica o njemu sto vise i da se slike njega prenose na rts-u (i to bas na rts-u), bilo kakve, ali njega, ne nekog tamo jeremica ili djilasa

Zanimljivo razmišljanje. 

Videćemo večeras na RTS-u kako će biti, meni se sve nešto čini da će energija protesta ovim događajima biti potpuno slomljena. Možda Boško izvuče koji procenat više, ali mala je to cena da se prodaju protesti koji traju 3 meseca. 

Živi bili, pa videli :) 

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...