Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

14 minutes ago, Underkuruz said:

i ne znam šta ti predlažeš, daj neke ideje

Brate, dao sam 1000 ideja do sada... listaj unazad... 

Neka samo kopiraju akcije živog zida iz Hrvatske, i to je dovoljno, za početak. 

Na primer, imaš onu emisiju, od pre par godina, sa Malagurskim kao voditeljen,  i Ivanom Pernaron i Obradovićem i još nekim trećim likom, i tu su puštani klipovi kako Živi Zid troluje policiju i institucije. Što je najgore, Boško je ladno u emisiji, i gleda te klipove,  i posle par godina on se ponaša kao potpuni amater u mnogo lakšoj situaciji. 

Potraži emisiju - vredi pogledati. 

Edited by Dark_Elf

Share this post


Link to post
Share on other sites

-Oko Edi Rame je krug zatvoren, zreo je kao kruška. Hapšenje velikog Vučićevog prijatelja Rame očekuje se najdalje za mesec dana. Potom je na redu Crna Gora, pa Srbija i čišćenje vlastodržaca u Prištini. Te procese, nema sumnje, ometaju Džorž Soroš i uticajni funkcioneri američke Demokratske stranke, dok gospođa Merkel svog pulena Ramuša Haradinaja istura u samoubilačkim aktivnostima. '. -

Hamzo, ode ti Velika Albanija u tri ljepe...

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 minutes ago, Underkuruz said:

ma to je sprdačina
samo ulica i neredi, ništa igrokazi i pošalice

Ti si lud :)

Pa zar nismo dovoljno do sada imali revolucija i krvoprolića i kada nam je to išta dovro donelo? Ikada, u istoriji? Počevši od ubistva Obrenovića, pa nadalje? 

Ali izneađuje me da jedan takav antikomunista, poteže za komunističkim prevratima poput revolucija.  

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma da, revolucija je izmišljena u dvadesetom veku, inače pre toga nije postojala

demokratska borba je mogla da se vodi sa Koštunicom i sa žutima, oni su mirno predavali vlast kad su gubili izbore
ovde se to neće desiti, jer em ovi neće izgubiti izbore, em neće predati vlast i ako se to ikada desi
 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

14 minutes ago, HeLLsarma said:

-Oko Edi Rame je krug zatvoren, zreo je kao kruška. Hapšenje velikog Vučićevog prijatelja Rame očekuje se najdalje za mesec dana. Potom je na redu Crna Gora, pa Srbija i čišćenje vlastodržaca u Prištini. Te procese, nema sumnje, ometaju Džorž Soroš i uticajni funkcioneri američke Demokratske stranke, dok gospođa Merkel svog pulena Ramuša Haradinaja istura u samoubilačkim aktivnostima. '. -

Hamzo, ode ti Velika Albanija u tri ljepe...

Jest, zato Bole forsira obruč oko Vučića ;)

 

10 minutes ago, Underkuruz said:

ma da, revolucija je izmišljena u dvadesetom veku, inače pre toga nije postojala

demokratska borba je mogla da se vodi sa Koštunicom i sa žutima, oni su mirno predavali vlast kad su gubili izbore
ovde se to neće desiti, jer em ovi neće izgubiti izbore, em neće predati vlast i ako se to ikada desi
 

sem što su poništili ono par precedničkih izbora tamo negde posle Milutinovića, jer nisu dali Koštunici da pobedi

a Koštunjavi izglasao Ustav Srbije bez natpolovične većine 

sve može, sve prolazi

sem toga, Bole s 2% glasova da traži RTS Dnevnik, koji su radikali su 35% krvavo dobijali koji sekund

Share this post


Link to post
Share on other sites

28 minutes ago, Underkuruz said:

 jer em ovi neće izgubiti izbore, em neće predati vlast i ako se to ikada desi
 

Pa ajde prvo da se to desi, pa da radimo dalje.

Čemu ovaj bezidejni otpor? A opet te pitam: Misliš da bi Đilas bio išta bolji na Vučićevom mestu? 

Isto sranje bi bilo.. smaranje sa EU... smaranje sa šiptarima... i isto bi nas smarao da je prošla vlast sve sjebala (a nikog ne bi uhapsio). 

 

I eto ti.. vrti se u krug.... ja neću. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Vic Rattlehead

Ti se sprdaš, i ironično pišeš - to je ok. 

Trenutno strancima ne odgovara promena Vučića, jer da im odgovara, lako bi englezi sada za vikend kupili par policajca, koji bi Bošku razbili glavu, a kada bi se ovaj krvav pojavio u medijima, skočuo bi mu rejting preko vikenda za 15%. Ali englezi to ne rade. Zašto ne? Zato što nema veće sluge od Vučića (mada ne sumnjam da trpluju po malo opoziciju (u smislu, tapšu ih po ramenu... obećavaju...) i to ti je to. 

 

Edited by Dark_Elf

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa nije baš tako, sasvim druga priča je trenutno uverljivija

naime, Englezi izlaze iz EU a Merkelova im nabija teške uslove

zato Englezi prave probleme na rubovima Evrope, ne bi me čudilo da su povezani i sa hrvackim švercom oružja u BiH, kako bi naterali EU da im dozvoli da i kad izađu iz EU imaju povlastice na evropskom tržištu

stoga Englezima odgovara svako dizanje kurca na ovim prostorima, pa i Boletovog

Share this post


Link to post
Share on other sites

11 minutes ago, Dark_Elf said:

 

Vic Rattlehead

Ti se sprdaš, i ironično pišeš - to je ok. 

Trenutno strancima ne odgovara promena Vučića, jer da im odgovara, lako bi englezi sada za vikend kupili par policajca, koji bi Bošku razbili glavu, a kada bi se ovaj krvav pojavio u medijima, skočuo bi mu rejting preko vikenda za 15%. Ali englezi to ne rade. Zašto ne? Zato što nema veće sluge od Vučića (mada ne sumnjam da trpluju po malo opoziciju (u smislu, tapšu ih po ramenu... obećavaju...) i to ti je to. 

Jok ja, u tri klika na Guglu se pronađe da je bliska autošovinističkim organizacijama. Sama činjenica da fašista Boško i ona kao ultra ljevičarka (čitaj kolaborant) nastupaju zajedno otprilike sumira i svu opoziciju u Srbiji - kao spoj nespojivog i nefunkcionalnog.

Quote

 

ne znam citirati na ovom sranju

Edited by Vic Rattlehead

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Hamzo

ma da... ceo Balkan ima BDP kao Londonska četvrt. Oni nas gledaju kao nižu rasu. 

Premda ja njih (odnosno, neke od njih)  smatram incestoidnim zločinačkim degenericima, kojima ništa nije verovati. 

Ne bi me čudilo da uspeju da svoj dug prebace nekako na Balkan. 

 

1 minute ago, Vic Rattlehead said:

Jok ja, u tri klika na Guglu se pronađe da je bliska autošovinističkim organizacijama. Sama činjenica da fašista Boško i ona kao ultra ljevičarka (čitaj kolaborant) nastupaju zajedno otprilike sumira i svu opoziciju u Srbiji - kao spoj nespojivog i nefunkcionalnog.

 

Ah... pardon onda.. nisam dobro razumeo. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ФАЈАР АП Д ЧЕЈНСОУ!!!

prizor motorne testere unosi nemir u srce diktatoru

oblikuje njegove buduće košmare, ispunjava ga beskonačnim strahom

umreće

i još gore, otići će sa vlasti

još jedna potrošena Angelina marioneta će goreti u vatri svoje sujete

on je bog marketinga

ima simpatije praznih umova što su celim danom pred ekranom

mi smo bogovi sile

naše oružje kida meso prokletnika

ostavlja u suzama beskonačni niz svežih udovica

vatreno oružje

vatreno kao mržnja u nama

hladno oružje

hladno kao njegov večni grob

još jedan poraz prolaznog ljudskog mesa

još jedna pobeda metala

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

11 hours ago, Underkuruz said:

klinci rekli da ih ne zanimaju ni protesti, ni opozicija, ni pozicija, samo daju podršku svom drugu
osim neke ekipe koja je protestovala zato što gubi časove, dodajući da je trebalo još da ga kazne, jebem ti sunce u kakvu će gamad ta govna da izrastu

oni zapravo vicu "vodite nas da vidimo kraške jame velebita", a mi ih ne čujemo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

8 hours ago, Dark_Elf said:

Čemu ovaj bezidejni otpor? A opet te pitam: Misliš da bi Đilas bio išta bolji na Vučićevom mestu? 

Mislim da ne bi bilo mrtvih političara, prebijenih po zatvorima, novinara spaljenih kuća... Da predsendik SANU ne bi slutio građanski rat... to je već nemerljivo bolje.

 

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 hours ago, truliandedzombileš! said:

Mislim da ne bi bilo mrtvih političara, prebijenih po zatvorima, novinara spaljenih kuća... Da predsendik SANU ne bi slutio građanski rat... to je već nemerljivo bolje.

 

u vreme DOSa nije bilo mrtvih političara? Ljudi, imate pamćenje srbskog leptira

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koja diskusija opet, Kuruz ti objašnjava da ne pada ništa preko noći, a ti zaključuješ ''videćemo sledeće subote'' :haha::haha:

 

Mnogo je bolje ovako kao Mauzer ili Sreta doći povremeno i reći vam da ste glupi kao kurac nego učestvovati, priznajem

 

Čast izuzecima, znate koji ste (a u stvari svi mislite da ste izuzeci od ovih zamagljenih stručnih umova :D ), samo tako nastavite!

  • Like 1
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...