Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Miša Vacić nastavio je širi ideju svog desničarskog pokreta i stranke “Srpska desnica” a kako saznajemo članstvo je zvanično dobio i od nekoliko javnih ličnosti.

 članstvo u ovoj stranci potvrdili su pevač Marko Bulat, voditelj Pinka Lav Pajkić ali i internet zvezda Miroljub Petrović

 

2 hours ago, Demon Seed said:

Kažem ja odavno da tebe čovek ne može zajebati

realno, blamiraju se. Realno, eo šta su uradili 24. marta na godišnjicu bombardovanja - nakon izbegavanja da snime Vučića (samo Slina im bio u dnevniku), pustili priloge s komentarima cg premijera Markovića i Haradinaja o bombardovanju

ajd ono Haradinaja, al zašto Markovića?

Ljudi veze nemaju kakvoj publici se obraćaju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realno ti si mislio kad sam rekao da si saučesnik da ciljam na tvoje lažno šiptarstvo a ne na širenje polu-razuma, i to sam te počastio jedno dvatries % i sa tim ''polu''.

 

 

nego Boško

JUNAČE PLEMENIČE!

ovo je kao da su Vadikali bili opozicija i da je sve ono na šta su se naivni vernici SRS crkve primali istina, konačno - paladin :D

 

Smite them, Boško, with great vengeance!

 

Će ti zapalimo sveću kate roknu

Share this post


Link to post
Share on other sites

15 hours ago, Srbin Hamza said:

kaci reko da sam saučesnik? i čega sam saučesnik? :haha:

ja sam stub razuma na yumetalu

Koje pamćenje zlatne ribice, a posle se čudimo što se ne sećaš svojih blamova na polju logike i nauke (da se podsetimo: nazivanje proste logičke greške silogizmom i navođenje istog kao primer nedostataka logike, izjave da nauka nije napredovala poslednjih 50 godina i ''gde je moj leteći auto'')

Elem, prvo ovakva izjava:

On 3/19/2019 at 8:40 PM, Srbin Hamza said:

u stvari uopšte ne znam o čemu pričaš

DS je bila na vlasti punih 5 godina (2003, 2008-2012) i nije postavila pitanje političke pozadine atentata

Vučić ne nađe ubicu Ivanovića godinu dana i odma je on ubica

Za ovakav post, da sam neka vlas' u ovo selo, ja bih te osudio na bar 3 meseca društveno-korisnog rada, malo da zameniš svoju društveno-beskorisnu nauku nečim pametnim, a pošto se kod tebe prima samo bukvalno i eksplicitno, onda možda neko treba da ti kaže da je Vučić ubio Olivera (opet pošto si bukvalista, ne izjavljujem da ga je lično on ubio)

Sad ti kaži slobodno da je to bila tongue-in-cheek pošalica kojom si pokušao da vaspostaviš neku poentu, ali pošto je poenta relativizacija i homogenizacija baba i žaba, nisi ništa do saučesnik ološa i ubica, čime sam te i nazvao

On 3/21/2019 at 11:40 AM, Demon Seed said:

 

A ti si saučesnik!

Dakle čak ni onaj prećutni saučesnik što ćuti, trpi i okreće glavu dok drugi najebavaju, nego pravi bot.

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

On 3/29/2019 at 9:24 PM, 23/16 said:

Drugari, ko ide 13og na protest?

Ja 

16 hours ago, vudun said:

Ima li iko ovde iskustva u rukovanju vatrenim oružjem tipa snajper?

Mislis da puca iz bilo kog karabina sa optickim nisanom? Ja 

  • Like 1
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

4 minutes ago, 23/16 said:

Sta sam ja doziveo, kada cu Boska pratiti na protestu :D

kakve veze imaju politicari sa tvojom licnom zeljom za boljim sistemom 

 

bar u ovom trenutku 

 

ja se zaludjujem idejom da setam zbog sebe a ne zbog njih 

5 minutes ago, Dark_Elf said:

Pa ako su oba odgovora da, mislim da je jasno šta Vudu, stari revolucionar, želi da ti (pre)poruči. :)

hehe :mhihi:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Novinarka Olja Bećković kaže da smo “brzo zaboravili vreme kada nam se Aleksandar Vučić obraćao citatima Vebera”.

“Zašto ga više ne pominje? Kad je procenjeno da smo ‘rulja’ koja ne kapira ništa osim psovki i inata? Šta je bilo sa onim skupljenim prstima? Savetnik mu je prvo rekao: udri po Veberu, stavi naočare, imao ili nemao dioptriju, spoji prste, spusti ruke na kolena… A onda je taj isti savetnik promenio strategiju: ma, neee, breeee, ova tvoja rulja nije za Vebera, hajmo u rikverc, optužuj, vređaj, galami. (…) Kako je došlo dotle da ON kaže: ma kakav bre civilizovani govor, ja ću da galamim, ponižavam i vređam? Mislim da iza toga stoje ozbiljni stručnjaci koji pritom nisu domaći i posebno brine što je neko sa strane došao i rekao mu ‘ti ovde imaš rulju’. A on je odgovorio ‘u pravu si, hajde da se vratimo na onaj jezik koji ta rulja razume’.”

(NIN, 28. 3. 2019. godine)

  • Like 1
  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...