Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Uf... otkud ti ideja da ja imam visoko mišljenje o Vaciću, leba ti? :)

 

Šta znam... treba da pozove ove iz SZS, i ako SNS neće, onda iz SPS-a, pa malo duela da bude. Ili kao onomad Radulovića i parazita iz G17 Čučkovića... ili Slinu da zove neprestano i da ga proziva što neće da se odazove... a što da ne.. i ljude koji nemaju veze sa politikom. 

A možda i duel neki tipa Vacić VS Srbljanovićla/Trifunović (pokupi najgore blato sa obe strane)... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

22 hours ago, Dark_Elf said:

Uf... otkud ti ideja da ja imam visoko mišljenje o Vaciću, leba ti? :)

 

Šta znam... treba da pozove ove iz SZS, i ako SNS neće, onda iz SPS-a, pa malo duela da bude. Ili kao onomad Radulovića i parazita iz G17 Čučkovića... ili Slinu da zove neprestano i da ga proziva što neće da se odazove... a što da ne.. i ljude koji nemaju veze sa politikom. 

A možda i duel neki tipa Vacić VS Srbljanovićla/Trifunović (pokupi najgore blato sa obe strane)... 

Ništa lično nisam mislio, samo kažem da je konačno došao red i da neki pristojniji i ljudi sa drugačijim mišljenjem (pre svega od vlasti) dobiju tračak prostora u medijima, dosta smo slušali šljam na raznim šljam televizijama..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sada me zvao brat, kaze da je jedno 30-40 buseva krenulo iz Rume za Novi Sad.

Zar nije opozicija bar nesto mogla da uradi? Recimo, blokirati izlaz iz selendre kao sto je Ruma, ili bar iseci gume na parkingu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...