Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

1 hour ago, 23/16 said:

Sada me zvao brat, kaze da je jedno 30-40 buseva krenulo iz Rume za Novi Sad.

Zar nije opozicija bar nesto mogla da uradi? Recimo, blokirati izlaz iz selendre kao sto je Ruma, ili bar iseci gume na parkingu.

Opozicija je šuplja. 

Vlast ima ko zna koliko insajdera unutra (Kuruz? :D), tako da i na pomen toga između njih, policija bi ih već čekala da ih spreči. 

 

Inače, ako je tačno ovo za Vulina i štrajk glađu, to je posle dužeg vremena da je vlast nadmašila opoziciju u glupim potezima. Čisto sumnjam da je Vučić to aminovao, a verovatno će se završiti i tako, Vulin će reći da je morao da prestane sa štrajkom, jer ga je Vučić ubedio, i nije mogao da izdrži snagu njegovog autoriteta. A i zbog Srbije će prestati.. naravno... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko što rekoh, ode Vulin kod Vučića na ribanje. 

Sad se izdire na njega tamo u predsedništvu i gađa ga predmetima, jer ovaj najavljeni štrajk glađu je nešto najgluplje što je vlast uradila oko političkih tema. Tačno sam znao da Vučić nije aminovao to, i da nije tako glup. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

https://www.ricochetspecial.com/nekada-popularni-muzicar-narkoman-i-arkanov-ljubimac-oliver-mandicljubi-ruku-vucicu/

Drago mi je što ga je Bora Čorba olešio od batina, u studiju, 1992. godine. Ubio je, bre, Boga u njemu. Ko ne veruje neka priupita Džindžera. Svedoka tadašnjeg - skoro pa masakriranja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

https://www.kurir.rs/vesti/politika/3235693/oliver-mandic-posle-mitinga-u-novom-sadu-digao-srbiju-na-noge-sagnuo-se-i-ovog-ceveka-poljubio-u-ruku-pogodite-koga-video

 

cnn serbia today: vulin štrajkuje, oliver mandić ljubi ruke, milojko i milijana...

7 hours ago, Dark_Elf said:

Ko što rekoh, ode Vulin kod Vučića na ribanje. 

Sad se izdire na njega tamo u predsedništvu i gađa ga predmetima, jer ovaj najavljeni štrajk glađu je nešto najgluplje što je vlast uradila oko političkih tema. Tačno sam znao da Vučić nije aminovao to, i da nije tako glup. 

brate to je isplanirano. Opozicija je planirala štrajk u skupštini nakon protesta, ovi ih preduhitrili i sad će glupo izgledati ako đilas počne štrajk

ovo je u stvari vrlo perfidan potez, možda pokvaren i truo al glup nije sigurno

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...