Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ajde sad da se ne zajebavamo, ti tu diskutujes on prakticnim resenjima, ideologijama iz kojih ona dolaze itd.

A sta mislis, koliko % para koje cirkulišu kroz te projekte se prostom metodom, bez neke ideologije i politike (samo cisto zlo, tj. prirodan nagon prezivljavanja, odrzanje energije, termodinamika itd ) - UKRADE?

 

Ja mislim da se Srbija raspada ne zbog losih resenja problema, pa nikako da dignemo glavu, nego brate zato sto je ovde politika prvo i glavno posao uzimanja para od gradjana, a ta resenja, metode, planovi, su cesce kozmeticka stvar i paravan za krađu, i analizi posledica tih resenja ne vredi prilaziti jer ne mozemo ni da kazemo da su sprovedena, s obzirom da su paravan za kradju. I mislim da jedini razlog sto ti to ne zelis da prihvatis je sto onda tvoja struka ne bi imala nikakvu primenu i ne bi mogao da vrtis tu ideolosku pricu i dropujes imena ovde kao da imaju veze sa temom :P

Edited by Demon Seed
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

41 minutes ago, Srbin Hamza said:

eo primera kolko je glupa opozicija

za sebe rekla da ima pare za autobuse ali da ih je sns pritiscima sprečio da dovedu ljude

Ama slažem se ja sa tobom. 

Samo kažem... razočarao me SNS... ja sam očekivao da više dovuku (što realno mogu). 

Nije da mi puca kurac i za jedne i za druge... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

4 minutes ago, Demon Seed said:

Ajde sad da se ne zajebavamo, ti tu diskutujes on prakticnim resenjima, ideologijama iz kojih ona dolaze itd.

A sta mislis, koliko % para koje cirkulišu kroz te projekte se prostom metodom, bez neke ideologije i politike (samo cisto zlo, tj. prirodan nagon prezivljavanja, odrzanje energije, termodinamika itd ) - UKRADE?

 

Ja mislim da se Srbija raspada ne zbog losih resenja problema, pa nikako da dignemo glavu, nego brate zato sto je ovde politika prvo i glavno posao uzimanja para od gradjana, a ta resenja, metode, planovi, su cesce kozmeticka stvar i paravan za krađu, i analizi posledica tih resenja ne vredi prilaziti jer ne mozemo ni da kazemo da su sprovedena, s obzirom da su paravan za kradju. I mislim da jedini razlog sto ti to ne zelis da prihvatis je sto onda tvoja struka ne bi imala nikakvu primenu i ne bi mogao da vrtis tu ideolosku pricu i dropujes imena ovde kao da imaju veze sa temom :P

pazi, ja bih se više zabrinuo što toliki građani politiku čitaju kao policiju, i ne mrdaju dalje od tog policijskog mentaliteta što je neko ukro i koliko i gde

jer znaš šta kažu o pandurima, da nisu mlogo pametni, jelte :)

zamenjivati politiku policijom je kao zamenjivati te tvoje pilule za antivakser, trave i lilule - prosto zamajavanje

krađe ima svuda, Žak Širaku se sudi zbog miliona pokradenih, eno u Francuskoj rođake zapošljavaju kao i u Srbiji, Klintonku bi rado videli iza rešetaka itd

al realno - veće pare su potrošene na klasične stvari i to bez vidljive korupcije

nema nikakve korupcije kada prodaš firmu za 1 evro, a u stvari si time pokro 70-80 miliona

nema tog partijskog zapošljavanja koji toliko pokupi kajmaka za dve sekunde

pa onda izgradnja infrastrukture i budžetsko finansiranje agencija i nvo - sve legalno

ilegalno je minorno, ovde je sve legalizovano

pa u zakonu o bg na vodi piše da je "investitor" korisnik eksproprijacije, iako samo država može biti korisnik

u zakonu o eksproprijaciji piše da jedino stanovi za siromašne mogu da se grade - oni grade luksuzne od 4 soma po kvadratu

a opozicija - šuti. Sere o psihi Vučića. A rado bi iste te stanove gradila i prodavala.

tako da, gde god se okreneš - moja nauka vlada :P

9 minutes ago, Dark_Elf said:

Ama slažem se ja sa tobom. 

Samo kažem... razočarao me SNS... ja sam očekivao da više dovuku (što realno mogu). 

Nije da mi puca kurac i za jedne i za druge... 

mogu dovesti ali tu imaš i drugi problem

postoji neka granica kad postaje mnogo više neprijatno

recimo, nije isto kad te zivkaju i očekuju da jedan član porodice dođe na miting

ili kad traže da petoro iz jedne familije dođe

jedno može da se istrpi i gotovo da nije nepristojno (pogotov ako ima državni poso), al postaje itekako neugodno kad 5-6 treba da dovede

tako da brojke koje vidiš večeras slobodno množi s 4 ili 5 i to je realna snaga, ali bi bilo džaba ceđenje resursa, pogotovo što samo treba da ih bude 5 puta više od opozicije i oni su u svojim glavama završili poso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hoću reći, nemoj me stavljati u poziciju kao da branim opoziciju. 

To su diletanti najveći, i isto bi radili ko ovaj (ko što su i radili). 

Nisam ja Dimon Seed da se naložim na svaku opozicionu vranu, koju nanese vetar. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

4 minutes ago, Dark_Elf said:

Hoću reći, nemoj me stavljati u poziciju kao da branim opoziciju. 

ma ne, naravno, pa ja u načelu podržavam ono što i Ameri praktikuju, a to je 8 godina svaki precednik i vozdra

oni su uveli to pravilo kako ne bi neki vođa zloupotrebio svoj položaj

ljudi bi možda za Obamu glasali duže nego za Putina, ali ne mogu

to ne znači da je Obama bolji od Trampa, ista su to govna, i jedno me nervira kada neko očigledno politički pokušava da manipuliše s tim

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 hour ago, Dark_Elf said:

 

Nisam ja Dimon Seed da se naložim na svaku opozicionu vranu, koju nanese vetar. :da:

Ti bre Elfe, nikad ne omaneš, u dušu me znaš, kao da smo čuvali ovce zajedno, što kažu... Svaka ti čast!

 

Bata u odgovoru prvi red napisao "necemo to da pricamo, ae vidi ovo drugo", tako da se zabavljajte vas dva pametna drugara dalje sa diverzijama

23 minutes ago, Underkuruz said:

pa tako je i kod nas

Pa šta se sekiramo onda, ističe im dogodine, mašala

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije tako kod nas jer precednik može da se prešalta na premijera i tu srbue neograničeno

jednoglava izvršna vlast, 8 godina dobijaš, jebi dok se kita diže, al deveta godina baj baj

5 minutes ago, Demon Seed said:

Bata u odgovoru prvi red napisao "necemo to da pricamo, ae vidi ovo drugo", tako da se zabavljajte vas dva pametna drugara dalje sa diverzijama

nikad nećeš diplomirati :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

e jebiga sad, ne bi imalo smisla da govorim o ograničavanju vođa ako lideri to mogu da izvrdaju s premijerskim mestom, zar ne?

svakako ne postoji opcija u Srbiji da se uspostavljanje lične vlasti po principu ličnog sledbeništva nekako ograniči, čak i na lokalnom nivou bih uveo da Jutka jebe samo 8 godina

 

Just now, vudun said:

Divan dan za testiranje hemijskog oružja. Za masovno uništenje.

al koja bomba od posta :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...