Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

7 hours ago, Dark_Elf said:

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2020&mm=06&dd=06&nav_category=78&nav_id=1692253

Kakva psihoza. 
Malo su ga odgurnuli, i siguran sam da niko nije želeo da deda padne. Preprečio im je put, oni viču: move, mooveee.... ali deda ne sluša.
Zašto deda ideš da preprečiš put, a noge su ti slabašne? Ne radi se to tako. Ako si već hteo da ih troluješ, trebao si da legneš, ili sedneš (pružaš pasivni otpor), i onda su mogli samo da te zaobiđu, ili odnesu.
I evo sad se stvara psihoza, i deo društva histerično vrišti o nepravdi, a incident je prvi deda pokrenuo.

sine moj, dedi iz uveta krv teče nakon pada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

11 hours ago, bradilko said:

sine moj, dedi iz uveta krv teče nakon pada.

Pa dobro, i? 

U pitanju je incident, koji nije imao najsrećniji ishod. Niko nije predpostavio da će deda da padne, pri lakom gurkanju, međutim pao je, i blago se povredio. 
Sreća, pa nije bilo fatalnije, jer se dešavalo da ljudi padnu i poginu. 
Opet, ishod pada ne treba mešati sa onim što se pre toga desilo. Preprečio je put policiji, koja je polako išla napred, oni su ga više puta upozoravali da se skloni, on ih nije poslušao, oni su počeli da ga blago guraju, deda je pao i povredio se. 
Da ne treba možda policija da stane pred svakim koji im se ispreči? Koja je to onda logika? Onda policija ne bi bila u stanju da izvede nijedan zadatak. 

I sad treba gomila ljudi da dobiju otkaz zbog glupog i tvrdoglavoh dede? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

U vreme Slobe Državnika nije bilo tih škakljivih dilema...

Da su bili razumni i nisu mešali ishod, srčani udar, sa onim što se pre toga desilo, tj. 8 min klečanja na karotidnom sinusu, protesta ne bi ni bilo pa glupi i tvrdoglavi deda ne bi ni došao u situaciju da se blago povredi od blagog gurkanja.

I Katai bi još igrao za L.A.

Black Nikes Matter!

Share this post


Link to post
Share on other sites

53 minutes ago, Dark_Elf said:

Preprečio je put policiji, koja je polako išla napred

a zašto je išla polako napred?

misim, zanimljivo da ne postavljaš takva pitanja, nego eto policija radi svoj posao, iako je niko nije zvao da to radi sem političara

građani ih sigurno nisu zvali da polako idu napred, zar ne?

dakle, kontam ja šta hoćeš reći, nije da su želeli povrediti čoveka da završi u bolnici

al nije ni da su nevini

to da li je policija uopšte trebala da bude tu je prvo pitanje. A ne da još zauzima ulicu jer policija treba da štiti javni interes a ne privatni ili interes neke političke partije ili vlasti. A javni interes može biti recimo da dobiješ naredbu i ne izvršiš je. Pa to čak ono napismeno stoji u pravilnicima za vojsku, otprilike: ako se kosi sa ustavnim načelima i javnim interesom građana, primićeš k znanju naredbu i nećeš je ni sprovesti.

Nisu ni vojska ni policija bezumni botovi pa da izvršavaju šta im neki američki milijarder naredi. Ako jesu, neka trpe posledice.

2 minutes ago, Demon Seed said:

 

Black Nikes Matter!

Let's Make Murrica Sqiptar again!

Share this post


Link to post
Share on other sites

koliko ja vidim vrlo civilizovano su rešavali problem. Kod svih naroda sam nalazio da imaju taj stepenovani sukob, čak i Janomame u Amazonu prvo se pljuju, pa u drugom sukobu se dogovore da se udaraju u prsa šakama, pa se u trećem sukobu tek udaraju u glavu, u četvrtom sukobu koriste motke, u petom kamenje, tek u šestom krenu da kolju, ako u prethodnih pet sukoba nisu uspeli da reše nesuglasice

a Srbi, kod njih nema stepenovanom sukoba, nikakve procedure, oni odma uzmu kuburu

vidiš lepo kako to ide kod Šiptara, prvo se svađaju, pa šakama, pa noževima, pa sekirama, znači nisu još došli do kubure

i umesto da se diviš tim civilizacijskim dostignućima, ti nešto filozofiraš :zuba:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Hamzo 

A što da policija ne ide polako napred? Možda su iza neki pravili sranje? Možda su hteli da obezbede objekat. 
Ta pitanja koja ti postavljaš i jesu bitna, ali niko ne priča o tome, nego o jadnom dedi. 
Pa tvoja komunistička policija bi odvalila dedu od batina, i strpala bi ga u zatvor na par meseci. 

Ovi policajci ni trunku nisu krivi. 
Valjda tebi ne moram da objašnjavam da policija ima prava da spreči građane da se kreću (kao što rade kordonima), a građani nemaju prava da spreče policiju da se kreće. 
Drogo bi bilo da je hiljadu građana stajalo mirno, i pokušavalo da spreči 100 policajaca da prođu. Onda policajci ne bi ni pokušavali. 

Ali ne, jedan glupi deda, koji nije ni stajao, nego išao u susret nekolicini policajaca, uneo im se u lice, i bio blago odgurnut. 
I eto sada, razni Sergeji i Dimoni vrište na sve strane o jadnom dedi. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

promašuješ poentu jer to nije jedan deda, nisu ovi ljudi na ulicama ni zbog jednog crnca

na ulicama su zbog sistematske diskriminacije, zbog višedecenijskog pljačkanja, korupcije, nepravde

ne histeriše se zbog jednog starca već simbola

spacer.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Dark_Elf  Jebe se meni za dedu, ja u 70god sigurno ne bi ušo među muriju da jedem govna, ali koliko znam u zakonu svake civilizovane zemlje stoji da ako nekog gurneš, pa makar i slučajno, i on se polomi, ti si za to krivično odgovoran.

A ti demonstriraš oduvek fetiš na autoritet, zato i ceniš Slobe, Šešelje, Vučiće, Putine, Staljine 😛

I ovo što Bata kaže o razlozima protesta je istina, a to što ljudi napadaju muriju i kad samo stoji tu i ne radi ništa, ili kradu patike, to je posebna ironija patologije 😄

 

Edited by Demon Seed
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa realno, njih je sad više na ulicama jer nemaju posla, a i prsli psihički zbog korone malo, sve se nakupilo a sad besposleni imaju vremena da izađu

Amerika je bre mislila da se proserava ovako unedogled, imaju precedničke izbore utorkom, da niko ko pošteno radi svoj poso ne može ni da dođe na glasanje. Kako da dođe, ustaje u 6-7, počinje u 8-9, gužva u saobraćaju i pre i posle posla, dođe kući 6 da jede i onda kao idi stani u red da glasaš, a do 8 se glasa fazon. Jebe im se kad su im kandidati najčešće krš

Srbi lepo dođu u nedelju na glasanje i još se žale

i Ameri mislili tako će doveka bogati koji imaju trosatne pauze na poslu, a i poslovi su im da krešu modelsice, oni će o svemu odlučivati

sad došla bagra koja je izgubila posao ili ga nikad nije ni imala i idemo nike patike za kosovo, jepte se

sad se policija setila da gura nekog penzionera, što nije hapsila ove lopove na sve strane, lepo se vidi da je krao kad vozi džipa

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...