Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Mrzi me sad da odgovaram, ali mali apropo. 

Je l' postooji način da ne dobijam obaveštenja kad me Dimon, citirao, pomenuo, pomenuo mi tetku, i na bilo koji način obratio. 
Mogu li nekako da se izbegnu obaveštenja o tome? 
IKAKO?
 

Edited by Dark_Elf

Share this post


Link to post
Share on other sites

4 hours ago, Dark_Elf said:

Mrzi me sad da odgovaram, ali mali apropo. 

Je l' postooji način da ne dobijam obaveštenja kad me Dimon, citirao, pomenuo, pomenuo mi tetku, i na bilo koji način obratio. 
Mogu li nekako da se izbegnu obaveštenja o tome? 
IKAKO?
 


ignore opcija plus isključiš notifikaciju za mentions u podešavanjima svog profila

Share this post


Link to post
Share on other sites

nema nikakvog razloga da mi to radimo

naše je da se radujemo svakom sranju u Zapadnoj Evropi i Americi i nadamo se svom trenutku :mrgreen:

NervousSolidCanary-small.gif

a vala i pravedno je da kolonijalne sile bar malo najebu od zemalja koje su kolonizovali, odnosno iz kojih su dovozili robove

  • Like 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

12 hours ago, Dark_Elf said:

Mrzi me sad da odgovaram, ali mali apropo. 

Je l' postooji način da ne dobijam obaveštenja kad me Dimon, citirao, pomenuo, pomenuo mi tetku, i na bilo koji način obratio. 
Mogu li nekako da se izbegnu obaveštenja o tome? 
IKAKO?
 

Haha evo još jedna za tebe ako nisi isključio još... Šta uradi čoveku jedan "@" :haha:

 

Nemoj da mešaš tetku u ovo...

Moram da priznam da sam namerno stavio @ da ti slučajno ne promakne, ipak ja ne mogu više da postujem po 10+ (tj. ne mogu ni 5+ xD) dnevno, na čemu sam izuzetno zahvalan @Baal

Popij rakijicu ili 5 i neće toliko boleti notifikacije, one nemaju inherentni značaj, samo onaj koji im ti dodeliš... Najmudriji ljudi imaju telefone kojima uvek gori ona lampica u svim bojama a njih boli kurac 😄

Kuruz ne pije pa je moro da me blokira i mnogo je psihički zdraviji otkad je to uradio... Kol'ko su smešni ljudi kojima neko sa foruma i društvenih mreža može da digne pritisak xD

Al' dobro možda su i neviniJeg duha samim tim što su naivniji i teže kontrolišu sebe, možda neposrednije iskuse i životne radosti... Meni su oduvek bili najzabavniji oni najretardiraniji postovi, mada kad je neko u tom uncanny valley između full retard i relativno razuman, onda sam se pecao u duboke diskusije. Ali i tu sam dosta naučio, blagosloveni bili.

Vrv misliš i da kao liberal podržavam ovo poziranje u jarmovima i lancima

 

NEITHER STORMFUL CONVULSIONS NOR AN APEX OF LIGHT SHALL BREAK THE YOKE

 

Retardi su oba tri, i crnčuge, i white trash, i panduri, i ovi beli libtardi što se izvinjavaju crnjama... I feministkinje su retardi, i genderfluidni, sve retard do retarda. I Trump opet presednik, jebe ne vadi!

 

News flash: despite making only 13% of the population, crnci ne čine 50% zločina, nego ih beli panduri više hapse no belce, to je

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zakon o javnom beležništvu službeno područje beležnika određuje prema području osnovnog suda na kojem se nalazi sedište beležnika, a područja sudova se određuju prema Zakonu o sedištima i područjima sudova i tužilaštava po opštinama

konkretno, taj zakon kaže da je Treći osnovni sud u Beogradu nadležan za područja Novog Beograda, Surčina i Zemuna, što znači da je notar koji ima sedište u jednoj od te tri opštine nadležan za iste te tri opštine

prema tome, notar sa Novog Beograda nije nadležan za preduzimanje službenih radnji na Čukarici i Starom gradu, kao što Sergej piše

Edited by kuruz
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sergej debilčina bar da nije prekršio bojkot da vidimo te mizerne cifre koliko naroda ne želi da glasa za ove SNS opcije, ovako nećemo ni to.

A ne ume ništa konkretno sem da pominje keve na twitteru

Jesam pomenuo da su i Srbi retardi?

Edited by Demon Seed
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Elfe zovi eksorcista;)

Na yumu ništa jadnije od ignore opcije..

2 hours ago, Demon Seed said:

Sergej debilčina bar da nije prekršio bojkot da vidimo te mizerne cifre koliko naroda ne želi da glasa za ove SNS opcije, ovako nećemo ni to.

 

Jebem li ga, slažem se i ja da ako su već propagirali bojkot više od godinu dana da su sa tom idejom trebali ići do kraja.. Opet sa druge strane, to nije nikakav garant da ovi ne bi udvostručili, utrostručili itd. broj glasača, tako da relevantan odgovor svakako ne bismo dobili u bilo kojoj varijanti..

Ali definitivno da je opozicija barem malo mudrija ne bi pravila ovakve zavrzlame na sve strane, bukvalno prave zicer, na ionako već izgubljenim izborima od strane sns mašinerije..

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...