Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

2 hours ago, Dark_Elf said:

Hah
Pa jes', ako i ne bude predsednik slučajmp, Vučić sigurno pada sledeće nedelje!

Mada je meni od "takih", Nogo nezanimljiv, ali omiljeni mi je Sandulović. 

Teško je reći koji je omiljeni. Na popodnevnoj bazi menja se index moje ljubavi prema njima.

Share this post


Link to post
Share on other sites


Излазност до 17 часова 37,2 одсто
Према процени Цесид-Ипсоса, до 17 часова на изборе је изашло 37,2 одсто бирача.

Пре четири године, на парламентарне изборе до 17.00 изашло је 43,5 одсто бирача.

Share this post


Link to post
Share on other sites


Излазност до 19 часова 44,9 одсто
Према процени Цесид-Ипсоса, до 19 часова на биралишта је у Србији изашло 44,9 одсто бирача.

Пре четири године, до 19.00 излазност је била 52,9 процената, док је укупно до 20 сати гласало 56,26 процената бирача.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 hour ago, Srbin Hamza said:

Samo Sergej, ostali bojkotuju al nisu nešto uspešni u tome

Sad čitam u Albaniji kad je bio bojkot izašlo 21%.

Hahaha pa posle ovako izgradjene SNS mašinerije, opozicionog majndfaka, nije moglo ništa bolje da se očekuje, ali sve ispod 50% izlaznosti je ipak neki uspeh.. Mislim da diktatoru ipak neće biti svejedno posle ovih izbora, a da će se njegova vladavina, uz neizostavni Dačićev falseto nastaviti, u to nema sumnje..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovakvi rezultati jasno pokazuju da ovde nije problem u Vučiću, nego u srpskom narodu koji je jeben u mozak.

Jadan smo narod i zaslužujemo da kusamo govna.

A s druge strane Vučić ima opoziciju koja je najjadnija koja može da postoji, tako da nažalost ovako mora da bude kako je. 

 

 

Edited by Texas King

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svi mi ovde smo opozicija. Ako misliš da si jadan, zadrži to za sebe, ne stavljaj nas u isti koš

Realno, bojkot jeste uspeo. U Skupštini će biti samo SNS i njihove stranke. Jedina realna opozicija su mogli biti PSG i DJB. PSG je srećom ispušio, a nadam se da će i DJB.

Sad treba preći na druge vidove borbe. Drugovi.

 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

10 minutes ago, Dead Man Drinking said:

Svi mi ovde smo opozicija. Ako misliš da si jadan, zadrži to za sebe, ne stavljaj nas u isti koš

Realno, bojkot jeste uspeo. U Skupštini će biti samo SNS i njihove stranke. Jedina realna opozicija su mogli biti PSG i DJB. PSG je srećom ispušio, a nadam se da će i DJB.

Sad treba preći na druge vidove borbe. Drugovi.

 

 

Ti tvrdiš bojkot je uspeo, a Vučić je danas dobio preko 2 miliona glasova? Jel' ti znaš koja je to cifra?

 

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...