Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Nije on ništa dobio, to je sve pošteno plaćeno našim novcem.

 

Bojkot nije uspeo brate, manje je izašlo kad su Trampa ili Makrona birali, vadite glave iz peska.

 

Šta god da su radili, od kupovine glasova pa nadalje, ostaje činjenica da SzS nije ni za kurac.

 

Čeka se prava opozicija, šiptarokomunizam.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

5 minutes ago, Texas King said:

 

Ti tvrdiš bojkot je uspeo, a Vučić je danas dobio preko 2 miliona glasova? Jel' ti znaš koja je to cifra?

 

A je li tebi jasno da ova stranka ima oko 700 000 članova, a je li tebi jasno da van većih gradova 90% stanovništa ne zna da postoji išta drugo sem Vučića i "lopova", da ne pričam o pritiscima na ljude koji rade u državnim (a vrv i većim privatnim) firmama, takodje ne treba zaboraviti i one umile glasove sa kosova i srpske nam naše..

I pored svega toga (i penzose da ne zaboravim) ti se čudiš tolikoj podršci?

Što kaže DMD, možda ovo i nije (konačna) pobeda, ali je svakako jedan veliki korak ka nečemu što se iole može nazvati slobodom! Mislim da će veću ulogu sad da odigra EU, tj kome će dati svoju naklonost, ali svakako je narod većinski poručio da ne želi ovu vlast.

Share this post


Link to post
Share on other sites

12 minutes ago, Srbin Hamza said:

 

Bojkot nije uspeo brate, manje je izašlo kad su Trampa ili Makrona birali, vadite glave iz peska.

 

I ovo poredjenje ti je go kurac, pa jbt ne znam koliko kontaš, ali mi smo verovatno jedna od najopterećenijih nacija kada je politika (samim tim i izbori) u pitanju, tako da ovaj bojkot itekako ima svoju težinu..

Tome u prilog ide i ova konverzacija na Yumetalu..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovako smo u redom sklanjali kraljeve, prvo Franca Ferdinanda pa Nikolu Petrovića pa Karađorđeviće. Sad čistimo postojano.

Daće Bog da stigne na naplatu
Ccc, tako ti o divnim starijim sugrađanima... Završiš faks, počneš da ih lečiš i polako uklanjaj.
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

45 minutes ago, HUMAN said:

Mislim da će veću ulogu sad da odigra EU, tj kome će dati svoju naklonost, ali svakako je narod većinski poručio da ne želi ovu vlast.

Pa daće Vučiću sigurno. On treba da im odradi priznanje Kosova do kraja ove godine.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

10 minutes ago, Texas King said:

Pa daće Vučiću sigurno. On treba da im odradi priznanje Kosova do kraja ove godine.

 

 

Zapravo je to jedini dobar razlog što će se ova vladavina nastaviti;)

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...