Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Odvaljivanje, ali negde mi je baš drago. 
Recimo za debila Sergeja.... a i što da ne... i za Šešelja. 

Djb je pokazao veću snagu nego što sam mislio. 

Nego... WTF is POKS?! 
Prvi put čujem za njih, a oni skoro prevališe cenzus. 
Eno Šešelj, Čeda, Čanak, i ostali nisu se skidali sa Pinka i Hepija, a ovi za koje nikada nisam čuo, niti ih video, skoro cenzus. 
To mi je veoma sumnjivo. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sergej definitivno najveći gubitnik, ali ono što hrabri je činjenica da je ogroman broj ljudi ipak podržao bojkot (pre svega) demokratskog fronta, i da u budućnosti ipak ima nade za svrgavanje diktatora, samo treba da se saberu malo više medju sobom, i naravno da se ograde od svakojakog šljama koji su šatro uz njih..

Kakav ti to uspeh vidiš za Djb? Takodje u poslednji čas sklepana opozicija (kao i prošli put), koja samo služi da odvuče po koji glas, na prethodnim su uspeli da ubede veću gomilu, pre svega mladjih, glasača bez ikakvog iskustva..

I ovaj Šapićev "uspeh" će ostati jalov u skupštini.. bukvalno će biti nemi posmatrači, što je diktatoru i bila glavna namera, pa makar dobio i neku bitniju poziciju u ministarstu što ovaj i najavljuje.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Radule je dobio više % sad nego na predsedničkim ili u Beogradu. To je uspeh 🙂

Program Narodnog Fronta za oslobođenje Srbije:

1. Mora biti revanšizma. Svima oko SNS-a će biti suđeno pošteno i dobiće propisanu kaznu zatvora. Svima iz SzS-a će biti zabranjeno bavljenje politikom i javne funkcije do kraja života. I njihovoj rodbini

2. Svakog političara iz EU, USA, Kine, Rusije, Mađarske.... oterati u 3PM kad god pomene Srbiju

3. Ostalo je manje bitno

Share this post


Link to post
Share on other sites

6 minutes ago, Dead Man Drinking said:

Radule je dobio više % sad nego na predsedničkim ili u Beogradu. To je uspeh 🙂

 

Pa meni i nije neki uspeh ako je na ovako osakaćenim izborima uzeo koji promil glasova više, ne sećam se sad tačno kako su prošli 2016, ali sam ubedjen da su bili daleko uspešnij od većine (opozicione) konkurencije, uostalom ušli su u skupštinu, sad ne mogu da predju ovako smanjeni cenzus..

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 hour ago, Dark_Elf said:

Odvaljivanje, ali negde mi je baš drago. 
Recimo za debila Sergeja.... a i što da ne... i za Šešelja. 

Djb je pokazao veću snagu nego što sam mislio. 

Nego... WTF is POKS?! 
Prvi put čujem za njih, a oni skoro prevališe cenzus. 
Eno Šešelj, Čeda, Čanak, i ostali nisu se skidali sa Pinka i Hepija, a ovi za koje nikada nisam čuo, niti ih video, skoro cenzus. 
To mi je veoma sumnjivo. 

POKS? Prati genezu, ide reminder:

 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izlaznost moj kur 51 %

Juče sam ispred kuće mazio kučiće jedno sat vremena. Dotrčali sa raskrsnice čim su me opazili na terasU. Za tih sat vremena čoveka na ulici video nisam, ni automobil da prođe, a inače ih ima puno tokom dana. Kao da je bio policijski čas! No, vrhovni respirator je mrvio govna pre RIK-a i ostalih, porikavali dabogda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 hours ago, Demon Seed said:

POKS je SPO na LSDju, za sve maloumnike koji ne idu dalje od "bez kralja ne valja"

EaYx06cXYAA8RYd?format=jpg&name=medium

Lol... koja ekipa :D 
Elitizam u pravom smislu te reči. 

Oću i ja ovu krunu da nosim u grad kad sam pijan. 

Nem' pojma, ja prvi put čujem za njih. Nit' sam ih video negde, niti ijednog njihovog predstavnika da gostuje negde. Prvi put čujem za njih. 
Ne kapiram samo koja je SNS-u matematika da ih napumpa glasovima, pa šta fali Čedici, koji bi bio najposlušniji? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

3 minutes ago, Srbin Hamza said:

and now something completely different

spacer.png

Kralj, kažem ja. :) 

Slušo sam ga ja u nekoj emisiji gde je tvrdio da je Vučić preneo Zorani Aids, kada su imali neke SNS orgije (gde su jeli hranu sa golih devojaka), a pominjao je i pedofiliju. 
Da, reko je i da su Vučiću uvalili neko piće, gde je on dobio rak. 

Najjači Sandule! 

Dewjane Lučiću - stidi se. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...