Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ti bi prvi glasao za njega da obuče zvezdin dres. 

Šalu na stranu: Iznova potvrđuje moju tezu da je retard neviđeni. 
Možda najveći na političkoj sceni, trenutno (ako izuzmemo SNS Orliće i Vesiće i Siniše razne)... 

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ok, kad objasni kako bi rešio problem zvani "naprednjačka oligarhija već prigrabila gotovo sve finansijske poluge", a onda da objasni kako bi se otarasio raznih Đilasa iz sopstvenih redova, i možda bih i porazmislio

zapravo on priča istinu, od svih kraljeva opozicije on je još najnormalniji haha

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

39 minutes ago, Dark_Elf said:

Ti bi prvi glasao za njega da obuče zvezdin dres. 

Šalu na stranu: Iznova potvrđuje moju tezu da je retard neviđeni. 
Možda najveći na političkoj sceni, trenutno (ako izuzmemo SNS Orliće i Vesiće i Siniše razne)... 

Retardi su samo oni koji su mislili da će nam sa SNS-om procvetati

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Procvetale nam bulje na bunga bunga... 🤠

Znaš samo šta je veoma ozbiljno, suštinsko pitanje vezano za perspektivu opstanka nacije.

Da li bi nas DS jednako brzo vakciniso? Oni ne bi bili u bulji Kinezima i Rusima koliko su ovi, ja mislim, možda bismo ga sa njima sisali oko vakcine ko EU što je prošla.

Poražavajuće, ali jbg...

Naš precednik otac - s kašiku te 'rani, a s dršku ti oči vadi...

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

On 5/4/2021 at 9:29 PM, HUMAN said:

Retardi su samo oni koji su mislili da će nam sa SNS-om procvetati

O čemu ti pričaš? 
Ko to spori uopšte? 

Ali potpuno isto važi i za DS bandu. 

Ne mislim ja da bi mi propali zato što je Tadić zao, nego zato što je glup i nesposoban, a pritom sujetan. 
Kakav kredibilitet može da ima čovek, kad jednog Nebojšu Krstića (trenutno podguznu muvu Vučićevu), stavi da mu bude savetnik? 
Ili Trivanku da mu bude portparol. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve to sa političke scene da se pažljivo samelje. I da se raspali skara. Da se žderu pljeskavice. Masovno po općinama . . .

U Jagodini može i Palma na ražnju. . . . Na centralnom trgu. I Palmina glava u sosu, ali kao eksponat u muzeju . . .

  • Like 2
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

17 hours ago, Srbin Hamza said:

 zapravo međunarodna politika mu je prilično dobra. 

Jebalo majku sto vodi medjunarodnu politku

Da sve dobije kurac da izbije oci

vrhunski nema sta 

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zavisi šta misliš. Prvo se ne pali na non-pejpere kao Šešelj, drugo nije zavisan od jedne sile već balansira.

Po meni DS su bili veći beskičmenjaci i preveliki EU dupeuvlakači, a Šešelj beskompromisna budala.

Svakako može bolje al ako čekaš neku tvrđu liniju to prosto nije dobra strategija.

Dal je izeo par govana, pa sigurno, Trampa, Briselski sporazum itd...

Mene više brine unutrašnja priča.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U pravu je Bata, ma šta vi rekli. 

Međunarodna politika mu je dudlanje svakome, ali je bar izdejstvovao da ga ne diraju (čak i EU zažmuri na njegovo bahaćenje), i ima pomalo prostora da balansira. 
Politika predhodnih je isto bila dudlanje, ali zauzzvrat nisu dobili, čak ni toliko, da ih ne diraju. 

I jebala vas Tanja Fajon! 
;)

  • Like 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma jok, nikako nisu tolerisali Tadica i ekipu. Kad im je dopizdilo zavlacenje nase vlasti, dosla dosla je gospodja Nemica sa predlogom da se odradi sto je dogovoreno ili ce se naci neko novi koji ce to odraditi. Sto bi ga dirali kad ispunjava sve sto se trazi. Cim im dopizdi, ima da leti na isti nacin kao i ovi pre njega. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

23 minutes ago, Dark_Elf said:

Ja ne vidim ikakvu naznaku da oni hoće u skorije vreme da ga menjaju. 

A zasto da ga menjaju, kad ispunjava sve sto se trazi od njega. Cak ni ne insistira da se ispuni ono sto je dogovoreno da uradi druga strana. Samo se ceka najpovoljniji trenutak da se stavi paraf da se zavrsi prica. Ja ne mogu da zamislim nijednog od dnevnopolitickih cirkusanata da bi smeo da odradi ovo sto je ovaj odradio. Zato ga niko ni ne dira po pitanju svega sto radi u Srbiji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi se žale na nešto što je neminovno. Recimo, lik uvozi prljavu tehnologiju i pojeftinjuje radnu snagu. A kao bolje je da to ne radi, onda bi bilo super. Zapravo, on radi ono što svaka država na poluperiferiji svetske ekonomije radi i zapravo čak i Hrvatska bi radila da može. 

Prodali su rafinerije Mađarima, pa im ovi ugasili jednu u Sisku i na kraju ispalo da je prodaja NIS-a Rusima bila pametniji potez

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/rafinerija-u-pancevu-dovrsila-je-modernizaciju-evo-zasto-je-to-losa-vijest-za-inu-15008832

Ljudi misle izbor je između nestanka korupcije, vladavine prava i evropskih investicija s jedne strane, i Vučićevih harambaša i kineske prljave tehnologije, pa kao biramo prvo. A prvo uopšte ne postoji i nikad nije ni postojalo.

Srbija i Hrvatska se takmiče ko će više zaostale tehnologije i industrije da izmuze od Zapada, i to je bukvalno pitanje njihovog opstanka i nekakvog sporog ekonomskog rasta

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

to je samo znak slabosti i očekivano

još su pravaši u 19. veku tvrdili da Srbija i Hrvatska ne mogu simultano da se razvijaju, jer su u srednjem veku se razvijale ili Bugarska i Hrvatska, pa je Srbija bila stisnuta, ili samo Srbija pod Nemanjićima kad su Hrvatska i Bugarska nazadovale

pre sto godina je Milan Šuflaj bio albanolog samo da bi hrvatski nacionalisti sem Bugara imali još nekog sa istočne strane koji bi ograničavao srpsku ekspanziju

pa Hrvati šuruju sa Albancima zadnjih 120 a ne 40 godina

zašto to sada čine, pa zato što smatraju da su ugroženi

rat trenutno odgovara svima sem Srbiji i jedino je pametno upravo da nastavi da kara s kineskim investicijama i ruskim naoružavanjem

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...