Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

a jesu ga ukinuli do moga, Južna Afrika je i dalje teški geto

ali kakav primer oćeš, dakle Rusija ima svoje interese, da, recimo ja smatram da je preko Slobe doprinela krizi 1991. godine, tako da nije nikakvo nevinašce, al bre s im je porediš, s ovima što su pobili milione na Bliskom istoku?

ajd i ti što pričaš, al dođe DMD koji brine o celom svetu, što ne brine o milionima ljudi koji su u 21. veku skapali zbog NATOa?

mi seremo ovde o Vučiću, on je prdež na globalnom nivou, tihomir obični, kad su Buš i Obama prdnuli nestale su tri države

Share this post


Link to post
Share on other sites

8 hours ago, Srbin Hamza said:

... al bre s im je porediš, s ovima što su pobili milione na Bliskom istoku?

8 hours ago, Srbin Hamza said:

u Iraku, Avganistanu, Jemenu i Libiji je stradalo brat bratu 3 miliona Arapa od 2001. do danas

Pomislio bi čovek da je NATO pobio milione. Doduše, to što su izazvali građanski rat im ne pomaže mnogo. Ali opet treba praviti razliku, ne možemo reći da su CIA i BND krivi ta mrtve u Bosni

8 hours ago, Srbin Hamza said:

ajd i ti što pričaš, al dođe DMD koji brine o celom svetu, što ne brine o milionima ljudi koji su u 21. veku skapali zbog NATOa?

"A šta su oni nama radili?"

Znači ako u svakom svom postu ne napomenem da su USA i UK najveći govnari na svetu, a Buš i Bler prvi među jednakima, onda me boli dupe za Arape na Bliskom Istoku ili za Afriku? Ništa, staviću to u potpis da ne bude zabune. Uostalom, dok smo mi Jugosloveni brinuli o Africi i BI, bilo im je bolje nego danas :d Ali to nije odgovaralo ni nama ni njima ;)

Edited by Dead Man Drinking

Share this post


Link to post
Share on other sites

10 hours ago, Dark_Elf said:

 

Tanja-Fajon-Chair-of-the-European-Parlia

 

Je l' bi kresn'o ti ovo Dimone? 

Kako da ne, ako ume da ga proguNe, sve možemo da se dogovorimo...

Može poll krvožedni pijani chad Rus vs alavi virgin zapadnjački reptilijanac

 

Lemanje mlade bekhendom počinje čim odspava malo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni juče izašo predlog na youtube da gledam Đinđićev intervju na nemačkom. 
Hah, garant je gomila drugosrbijanaca juče gledala klipove o 5. oktobru, i razne intervjue, sa nostalgijom i gorčinom se sećajući svojih napora da ove današnje luzere u opoziciji, dovedu na vlast, i onda je youtube algoritam skontao da treba i meni da ponudi nešto slično da gledam. 

Edited by Dark_Elf
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni juče izašo predlog na youtube da gledam Đinđićev intervju na nemačkom. 
Hah, garant je gomila drugosrbijanaca juče gledala klipove o 5. oktobru, i razne intervjue, sa nostalgijom i gorčinom se sećajući svojih napora da ove današnje luzere u opoziciji, dovedu na vlast, i onda je youtube algoritam skontao da treba i meni da ponudi nešto slično da gledam. 
Šta ti govori da te algoritam smestio među DSovce haha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svojo svobodno državo varujemo pred okupacijo fašistov, ki so žal na oblasti. Če Srbi nimajo hrbtenice, potem naj ves planet ve, da smo ponosno ljudstvo, ki ne bo dovolilo uresničiti tega peklenskega načrta, ki bo zasužnil slovenski narod in človeštvo kot celoto. Samo pogoltnili bomo solzivec, naj nas poškropijo z vodnimi topovi, naj streljajo na nas... Ne bodo nas mogli vse pobiti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...