Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

14 hours ago, Kumodraski Vo said:

Ima li jos slika..

Kažu da ima . . .

13 hours ago, Demon Seed said:

A šta ako je na fotografiji Cherry Kiss?

I meni se u prvi mah uči . . . učinilo da je ona . . . Liče. Mnogo . . .

Share this post


Link to post
Share on other sites

On 10/20/2021 at 10:31 PM, Dark_Elf said:

A gde je osmeh na ovim slikama? 

 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

https://rs.n1info.com/vesti/danica-vucenic-devalvacija-profesije-na-savesti-je-svima-nama/

 

Zašto neko ovoj drugosrbijanki ne objasni da je devalvacija (novinarske) profesije počela sa njom? 
Ona je ta koja u svojim emisijima prva počela da bezobrazno prekida goste (pri tom, veoma često, uopšte ne kapirajući o čemu gost priča). 
Ona je ta koja u emisiju dolazi sa čisto subjektivnim (drugosrbijanskim) stavom, i pokušava da nameće svoja debilna razmišljanja, iako bi samo trebalo da je domaćin, i neutralna. 

Doduše, evo sad se setih, Mira Adanja Polak je bia možda prva od tih koje su srozavale profesiju, ali to svakako ne znači da Danica može da kaže nešto na tu temu, i da deluje iole ozbiljno. 

  • Upvote 1
  • Downvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

A što Mira Adanja Polak, da nije možda svojevremeno bila neprijatna prema našem Slobi?

 

Jbt kakav je Vučić car, pre par dana izjavio na tvu da je šokiran merama, da je šokantno da je krizni štab odlučio da ugrožava ljudima slobodu kretanja, i da se on nije vakcinisao. Zatim je juče primio treću dozu vakcine brat moj lepi. Ima iz Nemačke da glasam za njega da vas potprcnem malo. :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

5 hours ago, Demon Seed said:

A što Mira Adanja Polak, da nije možda svojevremeno bila neprijatna prema našem Slobi?

Gledao sam je nekoliko putas još kao klinac, i ogadilo mi se njeno prekidanje gostiju na svakih par rečenica, a da ih pri tom, ništa smisleno nije pitala. 
Po istom receptu, Danica Vučinić radi, s' tim što je je Danica daleko gluplja, i školski primer kvaziintelektualca. 

Slično je i sa onom klimakteričnom Radom.. ili kako se već zove... što je radila Beogradsku Hroniku. 
---------------------

Da ne bude da samo kritikujem, eto super mi je ona Suzana Trninić, što je svojevremeno radila na B92. I kad prekine nekoga, to je smisleno, zna šta da pita. 
ili možemo da pričamo šta god oćemo o Olji Bećković, ali isto ko Suzana, žena ima mozga, ne daje da prolaze političke floskule, ili da pusti nekog političara da tupi pola sata...

Share this post


Link to post
Share on other sites

6 hours ago, Demon Seed said:

Da nećeš da mi ponudiš posao? :haha:

ko zna koje droge bi prošvercovo

gledajući ove moje rođake farmaceute, najbolje odma u predstavnike i veledrogerije, tu je lova

ili u Nemačku, samo nemoj u Švajcarsku, tamo su ipak Šiptari

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...