Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

2 hours ago, perzekjušn menijak said:

Stoka..

Elem i ja čisto da prijavim da je osetno veća izlaznost na mom biračkom mestu, barem u trenutku kad sam ja tamo bio (oko 14h), baš ne pamtim da sam skorije čekao jedno 20-ak minuta u redu za glasanje.. ali me takodje i brine što sam video i jedan lep tour bus na jedno 200 metara od birališta..

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 hour ago, Srbin Hamza said:

puče izgleda Beograd

utisak godine: Miša Vacić dobio 1% glasova

To je veliki poraz za Srbiju, da postoji uopste iko ko glasa za njega

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

SDA Sandžaka – dr Sulejman Ugljenisani  0.55% :(

Otete bebe - Ana Pejić  0.82%

Muftijin amanet – Stranka pravde i pomirenja (SPP) – Osama Zukorlić  0.90%

Romska partija – Srdžan Šejn  0.17%

Koalicija Albanaca Doline – Koalicioni i Shqiptarëve të Luginës  0.27%

Share this post


Link to post
Share on other sites

Quote

Izlaznost na beogradskim izborima je 57,3 odsto, saopštila je @CRTArs, na osnovu 96 odsto obrađenog uzorka. 
Najviše glasova (38,1 %) osvojila je lista Aleksandar Vučić - Zajedno možemo sve. Vladeta Janković - Ujedinjeni za pobedu Beograda imaju 21,3, a Moramo 10,8 %. 
Četvrta je lista Ivica Dačić - SPS, JS sa 6,9 %, posle njih lista Miloš Jovanović - Nada za Beograd sa 6,3 %, a Srpska stranka Zavetnici su osvojili 3,5 %.
Nevažećih listića je 2,1 %.

Dragana Đorović
I u Begradu dosta šljama. Naravno, to nisu Beograđani pravi, zna se kako mi glasamo. Bar je jaka opozicija. 🙂

Tomislav Kralj
Mislio sam da je barem Beograd pametniji od ostatka Srbije..

Trebali bi da uvedemo da glas jednog beograđanina vredi ko 10-20 glasova nas patuljaka iz unutrašnjosti. 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tadic prica kako ga je opozicija napadala, Radule kako je njihova politika buducnost Srbije.

Nisu se ni ostali proslavili (bilo bi lepo da padnu neke ostavke), ali ne znam kako njih dvojica uopste od blama mogu da se oglase posle ovakvih rezultata.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 hour ago, Dark_Elf said:

Trebali bi da uvedemo da glas jednog beograđanina vredi ko 10-20 glasova nas patuljaka iz unutrašnjosti. 

I to bez onih prigradskih opština, grocka, barajevo, sopoćani:tongue:

Šalu na stranu, bez većih iznenadjenja za mene, rekao bih da je ovo baš realan ishod, ma koliko ja želeo da je drugačije ipak mislim da je ovo neki maksimum koji opozicija može postići u ovom trenutku.. Eto mogli su ovi iz Moramo imati malo veći procenat, ali mi najveće iznenadjenje ovaj Miloš Jovanović, mislio sam da će on biti na nivou Radikala, Radula, Tadića.. Takodje sam od Boška očekivao bolji rezultat, makar da ne bude u istoj ravni kao Zavetnica.. sve ostalo manje-više očekivano.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...