Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Iskreno i meni je ta izlaznost ulivala neku nadu da će biti nešto bolji ishod, ali opet ni u kom slučaju nisam očekivao da će Vučko pasti, jednostavno nije realno u ovom trenutku..

Share this post


Link to post
Share on other sites

On 4/3/2022 at 10:26 AM, vudun said:

Nema svrhe izlaziti na izbore u društvu okupiranom od strane unutrašnjeg šljama. Osvojiće oko 50% kao što i osvajaju zadnjih desetak godina.

Da su ljudi solidarni, kao što nisu, pa da izlaznost bude 10 - 20% max, onda bi se slobodno moglo reć da bagra nije ni legalna, ni legitimna, niti...  Svakako masakrirati.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

43 minutes ago, HUMAN said:

Iskreno i meni je ta izlaznost ulivala neku nadu da će biti nešto bolji ishod, ali opet ni u kom slučaju nisam očekivao da će Vučko pasti, jednostavno nije realno u ovom trenutku..

što nisi lepo potpisao za kandidaturu Partije radikalne levice kad su prikupljali potpise? Posle se žalite i srbujete što Đilas nije dobio više glasova.

Narod možda jeste priglup, ali nisu baš retardi da glasaju za Đilasa.

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

42 minutes ago, HUMAN said:

Iskreno i meni je ta izlaznost ulivala neku nadu da će biti nešto bolji ishod, ali opet ni u kom slučaju nisam očekivao da će Vučko pasti, jednostavno nije realno u ovom trenutku..

Nismo ni zaslužili da padne. Neka jebe dok ne pocrkamo tj. dok ne počnu na gajbe da nam upadaju zato što ne glasamo za SNS.

spacer.png

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

7 minutes ago, perzekjušn menijak said:

Više od 40% sedi kući na dan izbora i boli ih kurac ili odu na izbore pa se zajebavaju na glasačkom listiću.

Nemoj tako jako, ipak su moji Šiptari ušli u skupštinu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

9 minutes ago, LoveHateLove said:

I otkud vam ideja da bi svi ti glasali za opoziciju. Prihvatite da je ovo realnost. 

ja i dalje ne kontam odakle nekome ideja da onaj prevarant Ponoš bude bilo kome protivkandidat

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

15 minutes ago, Srbin Hamza said:

ja i dalje ne kontam odakle nekome ideja da onaj prevarant Ponoš bude bilo kome protivkandidat

Ni ja. Ali, pobedio u Londonu 😀 Moja snajka, tamo, glasala za njega. Cak je okacila i izborni listic na FB i postala popularna 😄

Share this post


Link to post
Share on other sites

277729532_7973065292718918_1639788133351 

Хвала колегама из владајуће странке на прилици да пробам чувени сендвич и бар на трен осетим како је бити сендвичар!

На изборном месту 106 на Новом Београду Вучко убедљив.

И треба још жешће да јебе овај ретардирани народ. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

44 minutes ago, Dark_Elf said:

Sreta hoće da ti kaže, i da se promeni, opet na isti kurac dođe. 

Ne može biti isti kurac. Bolesnijeg čoveka na čelu države nismo imali. Veze sa kriminalom duboko ukorenjene u SNS-u da ne pominjem kao ni privatnu vojsku batinaša. Većeg zla od SNS nema.

29 minutes ago, LoveHateLove said:

Koliko trebas biti retardiran pa da pomislis da bi nesto bilo drugacije i da je 100% izlaznost bila. A i gde je to jos izlaznost preko 90%, mozda u S.Koreji. I otkud vam ideja da bi svi ti glasali za opoziciju. Prihvatite da je ovo realnost. 

Ne treba da budeš retardiran a i ne treba a vredjaš.  Dovoljno je malčice da mućneš glavom, ako je imaš.

Niko ne kaže da bi svi koji nisu izašli glasali za opoziciju (kakvu takvu) ali svakako da većinom ne bi ni za SNS glasali jer njihovi glasači ne ostaju kući na dan izbora tako da oni više od ovoga i nemaju glasača.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

4 minutes ago, perzekjušn menijak said:

Ne treba da budeš retardiran a i ne treba a vredjaš.  Dovoljno je malčice da mućneš glavom, ako je imaš.

Niko ne kaže da bi svi koji nisu izašli glasali za opoziciju (kakvu takvu) ali svakako da većinom ne bi ni za SNS glasali jer njihovi glasači ne ostaju kući na dan izbora tako da oni više od ovoga i nemaju glasača.

Njegovi najveci simpatizeri su penzosi, a sigurno ih ima dosta koji nisu, iz raznih razloga, glasali, sto zbog starosti, bolesti ... ili zive u nekim pripizdinama, bez obzira koliko se vlast trudila da ih dovede na glasanje .... no i da je sve tacno sto si rekao dobio bi 2-3 % manje, sto nista ne bi promenilo. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 hour ago, bo88gdan said:

277729532_7973065292718918_1639788133351 

Хвала колегама из владајуће странке на прилици да пробам чувени сендвич и бар на трен осетим како је бити сендвичар!

На изборном месту 106 на Новом Београду Вучко убедљив.

И треба још жешће да јебе овај ретардирани народ. 

Ja nikad nisam radila na izborima na biračkom mestu gde je SNS imao većinu 😁 al jbg, Vračar historikal... Očekivalo bi se tako i za NBG ali eto i oni ispadoše kao patuljci i seljoberi iz unutrašnjosti 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbolje glasanje da bude javno, da posle svako zna ko svako drugi glaso. Nema duplih glasova, nema mrtvih, nema laznih, nema skrivanja. Ako si glasao za tog i tog, budi spreman da posle odbranis svoje misljenje pred komsilukom. Gradjanski rat, jasta!

Share this post


Link to post
Share on other sites

14 hours ago, HUMAN said:

ali mi najveće iznenadjenje ovaj Miloš Jovanović, mislio sam da će on biti na nivou Radikala, Radula, Tadića.. Takodje sam od Boška očekivao bolji rezultat, makar da ne bude u istoj ravni kao Zavetnica.. sve ostalo manje-više očekivano.

Keva i burazer su glasali za njega, kao i jos neki poznanici koje su Bosko i Radule razocarali. To su ljudi koji ne podnose nista sto mirise na zute, a mrze i ovu vlast. Mislio sam da umivena patriotska politika vise ne prolazi kod nas, ali sam se prilicno zeznuo.

NDMBGD mi danas poslali email gde mi se zahvaljuju sto sam bio kontrolor i smatraju da sam heroj demokratije.

Edited by 23/16
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...