Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

10 hours ago, Dead Man Drinking said:

Joj budala. I ja sa njima što izgunih sat vremena da ih slušam

da, ono kad ti crno na belo dokažu da Zeleni nisu levica to je gubljenje vremena, pošto jelte kako ćeš sad da objasniš što si glasao za njih? :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

12 hours ago, Dead Man Drinking said:

I šta ćeš i sa 30% ?

Kako šta ćeš? 
Pa osvojiš vlast brate.... vremenom.... 

Zavisi ko upravlja sa tih 30%. 
Ja cenim da je SNS 2010. imao oko 30% i trebalo im je 2 godine da dođu na vlast. 
Dok ih je Šešelj vodio, stalno su se vukli na tih 30%. 

Opoziciji treba ono što je Apolo Krid govorio Rokiju u trećem delu: "Eye of the tiger". 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opozicija treba da im nikad više ne padne na pamet ovo što Zlatić priča u zadnjih desetak minuta

što bi se reklo, DMD gleda, al preko one stvari, a ovo u poslednjih 10 minuta Zlatićevo za to bi trebalo neko u facu da im pljune

 

a eo malo i jednog poštenog koji se napio ko Sreta, digo 200 kila ko Bogdan, izlomio se ko kuruz pa reko par stvari

https://www.texter.rs/tekstovi/politicka-nepismenost-gradanske-opozicije

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 hour ago, Srbin Hamza said:

Opozicija treba da im nikad više ne padne na pamet ovo što Zlatić priča u zadnjih desetak minuta

što bi se reklo, DMD gleda, al preko one stvari, a ovo u poslednjih 10 minuta Zlatićevo za to bi trebalo neko u facu da im pljune

 

a eo malo i jednog poštenog koji se napio ko Sreta, digo 200 kila ko Bogdan, izlomio se ko kuruz pa reko par stvari

https://www.texter.rs/tekstovi/politicka-nepismenost-gradanske-opozicije

 

1 hour ago, Srbin Hamza said:

Opozicija treba da im nikad više ne padne na pamet ovo što Zlatić priča u zadnjih desetak minuta

što bi se reklo, DMD gleda, al preko one stvari, a ovo u poslednjih 10 minuta Zlatićevo za to bi trebalo neko u facu da im pljune

 

a eo malo i jednog poštenog koji se napio ko Sreta, digo 200 kila ko Bogdan, izlomio se ko kuruz pa reko par stvari

https://www.texter.rs/tekstovi/politicka-nepismenost-gradanske-opozicije

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

3 hours ago, bo88gdan said:

 

 

Ti i dalje ovog falsifikatora propagiraš ccc

pazi, eo ovde na kraju spominje Adama Smita. Preporučujem ti da pročitaš Smita jer lik laže.

Rastko Močnik, slovenački marksista, svakom živom levičaru preporučuje da čita Smita. Souel i ostali neoliberali falsifikuju ono što je Smit pisao. Smit je bukvalno u knjizi "Bogatstvo naroda" govorio da vladajuća klasa pljačka i obmanjuje radnike, taman kao ovaj Souel.

Share this post


Link to post
Share on other sites

On 4/6/2022 at 12:37 PM, Srbin Hamza said:

Opozicija treba da im nikad više ne padne na pamet ovo što Zlatić priča u zadnjih desetak minuta

što bi se reklo, DMD gleda, al preko one stvari, a ovo u poslednjih 10 minuta Zlatićevo za to bi trebalo neko u facu da im pljune

U tih 10 minuta su rekli 2 pametne stvari i 10 neopevanih gluposti.

On 4/6/2022 at 12:37 PM, Srbin Hamza said:

a eo malo i jednog poštenog koji se napio ko Sreta, digo 200 kila ko Bogdan, izlomio se ko kuruz pa reko par stvari

https://www.texter.rs/tekstovi/politicka-nepismenost-gradanske-opozicije

Gde nalaziš sve ove kretene. Oni kao sa Marsa da su pali

On 4/6/2022 at 8:58 AM, Srbin Hamza said:

da, ono kad ti crno na belo dokažu da Zeleni nisu levica to je gubljenje vremena, pošto jelte kako ćeš sad da objasniš što si glasao za njih? :mhihi:

Kako ti znaš za koga sam ja glasao :D
Mi nismo još stigli do toga da biramo levo, desno, centar... Mi smo počeli sa lopovima i ubicama (I faza). Pa smo ih zamenili  samo lopovima (II faza). Pa je trebalo da biramo manje lopove (da dobijemo uređeniji sistem i veću kontrolu, III faza). Umesto toga, mi smo ponovo izabrali one stare lopove i ubice, kojima su se priključili novi(ji) lopovi (I faza ponovo). Sad ponovo idemo ispočetka. Ja Moramo vidim samo kao ljude koji će u najgorem slučaju biti manji lopovi i nesposobnjakovići od ekipe 2001-2012 (DSS, DS, G17). I to je to. Ne očekujem više od toga, jer znam da ne može više od toga. I naravno, glasam isključivo za one koji nisu imali prilike da me prevare do sada (npr. Moramo, PSG, DJB, Lokalni front i slične organizacije) ili one koji jesu, ali su se u nekoj meri reformisali (u suštini niko, iako je najgora DS/DSS ekipa otišla u SNS, a doveli su neke nove ljude. Ipak, nisam primerio promene u organizaciji, i otklon od stare politike). S tim što se npr. DJB toliko raspao, da je najbolje da se ugase.

On 4/6/2022 at 9:49 AM, Dark_Elf said:

Kako šta ćeš? 
Pa osvojiš vlast brate.... vremenom.... 

Zavisi ko upravlja sa tih 30%. 
Ja cenim da je SNS 2010. imao oko 30% i trebalo im je 2 godine da dođu na vlast. 
Dok ih je Šešelj vodio, stalno su se vukli na tih 30%. 

Opoziciji treba ono što je Apolo Krid govorio Rokiju u trećem delu: "Eye of the tiger". 

I opet, mogu da dobace do 30%, ali ne mogu ništa sa time, ako preostalih 20% nije neko ko želi da sarađuje sa njima, na način na koji oni žele. A to je nemoguće, imali smo to par puta puta. Srbiji treba (i) normalna desna/nacionalna partija. A to ne možemo imati, jer ovde uspevaju samo populisti. Tj. desna partija koja neće kriviti Soroša (ili bilo koga) za trenutno stanje u Srbiji, i neće se uzdati u bilo koju stranu silu (Rusiju, Kinu) za pobošljašnje stanja. Partija koja ima program "tuđe nećemo, svoje ne damo", a takva je osuđena na propast

Edited by Dead Man Drinking
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

39 minutes ago, Dead Man Drinking said:

Mi smo počeli sa lopovima i ubicama (I faza). Pa smo ih zamenili  samo lopovima (II faza).

nema problema, ponavljanje je majka znanja: II faza je faza nekrofila koji su aminovali 40.000 pobijenih da bi ušli u EU

40 minutes ago, Dead Man Drinking said:

U tih 10 minuta su rekli 2 pametne stvari i 10 neopevanih gluposti.

u ove površne ludorije neću ni ulaziti: u tih 10 minuta rekli su da Moramo nije levica, da su strani agenti, i povrh svega - idioti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

25 minutes ago, Srbin Hamza said:

nema problema, ponavljanje je majka znanja: II faza je faza nekrofila koji su aminovali 40.000 pobijenih da bi ušli u EU

Izmišljotina koja se ponavlja milion puta u nadi da će postati istinia

25 minutes ago, Srbin Hamza said:

u ove površne ludorije neću ni ulaziti: u tih 10 minuta rekli su da Moramo nije levica

Tačno. Što ne znači da su lošiji od svega do sada. Tj. informacije koje imamo pokazuju da mogu biti bolji

25 minutes ago, Srbin Hamza said:

da su strani agenti

Tačno je da su primili donacije od nemačkih partija (zelenih). Što je neuporedivo bolje nego da ih finansiraju CCP ili JR (FSB) kao npr. PRL, Dveri, DSS...

25 minutes ago, Srbin Hamza said:

i povrh svega - idioti.

Ništa manji od ljudi koji tvrde to. Ako ništa drugo, trude se da unormale politički život u Srba, za razliku od mudrosera (Laza™) sa YT-a i tvitera

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

4 minutes ago, Dead Man Drinking said:

Izmišljotina koja se ponavlja milion puta u nadi da će postati istinia

Posledice nekrofilnog delovanja su očigledne, naime, za 40.000 pobijenih još niko nije kažnjen. Jasno kao dan.

5 minutes ago, Dead Man Drinking said:

Tačno. Što ne znači da su lošiji od svega do sada.

odlično, "nisu lošiji od svega do sada", utešno štaviše :haha:

6 minutes ago, Dead Man Drinking said:

Tačno je da su primili donacije od nemačkih partija (zelenih).

ili si malo propustio Ratibora koji kaže da su bukvalno išli na kursadžijske brifinge u Beč

tj nisu tek primali neke donacije jer donacije primaju svi nego rade ono što im je rečeno kao pravi mali agenti, dobijaju uputstva kao pravi mali botovi, izvršavaju naređenja kao pravi mali robovi

7 minutes ago, Dead Man Drinking said:

Ništa manji od ljudi koji tvrde to.

Ljudi koji tvrde da neko u Nemačkoj umire zbog zagađenja iz Vučićevih fabrika mala je reč nazvati ih idiotima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

19 minutes ago, Srbin Hamza said:

Posledice nekrofilnog delovanja su očigledne, naime, za 40.000 pobijenih još niko nije kažnjen. Jasno kao dan.

Naravno da je bilo kažjnenih. Ne za svih 40.000, ali bilo je, imaš dostupne podatke, proveri. Na stranu što ni ovi naši anti-EU nacionalisti što su imali većinu do 2001, od 2004-2007, i od 2012 do danas (tj. u 25 od 31 godine od početka rata), nisu ništa uradili da se pronađu i okrive krivci za srpske žrtve. Nisu se čak ni potrudili da se popišu sve žrtve. I učinili su sve da se ne skupe dokazi protiv Orića ili Haradinaja, što je logično jer su poslovni partneri, ili što će neki od tih zločina dovesti do njih (Služba™)

19 minutes ago, Srbin Hamza said:

odlično, "nisu lošiji od svega do sada", utešno štaviše :haha:

Naravno da je utešno. Imam izbor da biram ono što je 100% loše ili nešto što može biti loše, a ne mora. To što ljudi ne vide razliku, nisam im ja kriv

19 minutes ago, Srbin Hamza said:

ili si malo propustio Ratibora koji kaže da su bukvalno išli na kursadžijske brifinge u Beč

tj nisu tek primali neke donacije jer donacije primaju svi nego rade ono što im je rečeno kao pravi mali agenti, dobijaju uputstva kao pravi mali botovi, izvršavaju naređenja kao pravi mali robovi

Rekla-kazala. Ne kažem da nije tako, ali ako on nije bio muva na zidu tokom razogovora, ne može ni sa sigurnošću tvrditi da je to 100% tako. Uostalom, prva greška koju ljudi prave prilikom bilo kakve analize je što odbijaju da shvate da interes druge države i Srbije mogu da se poklope. To su uglavnom oni koji misle da prilikom kupovine robe/usluga neko mora da dobije a neko da izgubi, a ne da obe strane mogu da dobiju, mada ima ih raznih. I da većina ljudi želi da živi u zemlji kao što je ta koja finansira domaće partije (Nemačka, Rusija, Kina...). I misle da bi to bilo najbolje za nas. Zato su kreteni posebne vrste oni koju pljuju GSS da ne zna probleme Radovana iz Prokuplja, a istovremeno se smeju problemima Teodore sa Vračara. A oboje imaju ista prava i mogu da traže od države podjednako. I opet da se ogradim, ne mislim da Nemačka ima žarku želju da Srbija bude druga Irska, ali takođe bilo bi glupo misliti da Srbija ne može da ima korist od nekih EU politika

19 minutes ago, Srbin Hamza said:

Ljudi koji tvrde da neko u Nemačkoj umire zbog zagađenja iz Vučićevih fabrika mala je reč nazvati ih idiotima.

Koliko sam pratio, oni su rekli da zagađenje iz naših elektrana ide van granice, najviše u EU (što je logično, jer je svuda oko nas), ali nisam video da pominju Nemačku. Cela politika Zelenih partija se zasniva na pretežno netačnim podacima. Tj. tačno je da zagađenje iz elektrana ide svuda, pa i EU, ali je upitno koliki je stvani uticaj na preuranjene smrti, što su podaci kojima se uglavnom maše. Tako da jesu idioti oni koji kažu da su sprske elektrane ubile 2000 Rumuna, ali su isti idioti i oni koji odbijaju da prihvate da je u Temišvaru veće zagađenje zbog naših elektrana, topionica, ložionica i slično. Nije značajno veće, ali jeste veće. Bar za zapaljenu plastiku na njihvi blizu granice.
Ali kao što rekoh, mene baš briga za sve to, ionako ne može kako su oni zamislili. Ono što tražim od političke partije, tj. njihovih poslanika i odbornika je da u većoj meri (za sada ne mora ni u potpunosti) rade na uređenju države. Jer to je naša realnost, a ne zelena energija, prosečna plata od 1000€, strane investicije, srećne porodice ili šta već lupetaju razni političari. Tako da me ne zanima ništa drugo. Zato pominjem i DJB, oni su prvih godinu, dve zaista insistirali na tome (u skupštinskim odborima, gradskim skupštinama i slično). Samo trebalo je to ispratiti, a ne samo podjebavati za gitaru u skupštini i slično (nisu se oni zbog tog sviranja raspali). Zato i govorim da bez obzira da li neka opozicija ima 5% ili 25%, ne može napraviti suštinsku promenu, čak iako to želi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

12 minutes ago, Dead Man Drinking said:

Koliko sam pratio

toliko si pratio da ni tih 10 minuta nisi poslušao :haha:

12 minutes ago, Dead Man Drinking said:

Naravno da je bilo kažjnenih

ovde već postaješ dosadan. Prilično je nedostojno da govoriš u ime porodica tih žrtava, jer je i vrapcima na grani jasno da porodice žrtava ne glasaju DOS-ovske partije. Iz prostog razloga što su nekrofili.

Share this post


Link to post
Share on other sites

24 minutes ago, Srbin Hamza said:

toliko si pratio da ni tih 10 minuta nisi poslušao :haha:

U tih 10 minuta je on rekao da je to izjava/stav NDM BGD. Ja sam pratio izjave NDMBGD (dostupne na njihovom sajtu) i nisam nigde video da se pominje Nemačka, već EU zemlje (u koje spadaju i Hrvatska, Mađarska, Rumunija, Bugarska, naši susedi)

24 minutes ago, Srbin Hamza said:

ovde već postaješ dosadan. Prilično je nedostojno da govoriš u ime porodica tih žrtava, jer je i vrapcima na grani jasno da porodice žrtava ne glasaju DOS-ovske partije. Iz prostog razloga što su nekrofili.

Što je paradoskalno jer niko nije bio veći nekrofil srpskim žrtvama od Vučića (radikala i socijalista). A kao što sam već govorio, u Jugoslaviji je srećan onaj kom su nastradali/izbegli samo dalji rođaci ili poznanici, tako da je bilo kakav pokušaj da se stav o žrtvama prebaci na lični odnos u najmanju ruku neozbiljan i nije vredan rasprave. I ne samo o ovoj temi, već o bilo kojoj drugoj. To rade samo ljudi koji su u svom balonu, ili koji svesno izaberu da ignorišu deo sistema o kom govore.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde koncentrisani, zaokruži Nemačku ovde
spacer.png
Pošto je pominju ovde

56:55

Pročitaj zvanični izveštaj (5). Trebalo je i oni da urade isto

Na stranu što pričaju sve vreme o CO2, koji nije ni u prvih 5 gasova po štetnosi po zdravlje ljudi (ali se navjiše priča zbog globalnog zagrevanja, pri čemu nije ni najgori po ESB)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo, sve je kompletno netačno jer istorijska ugljenična emisija potiče od same Nemačke. Niko nije pogođen srpskim termoelektranama više od samog nemačkog doprinosa. NIJEDAN od 3.906 slučajeva se ne može pripisati Srbiji. Ovu "malecnu" činjenicu si propustio.

Drugo, kako god delili geografski oštećene od srpskih termoelektrana, tamo piše da 754 pacijenta "iz drugih zemalja" su imali preuranjene smrtne slučajeve u 2016. godini. Šta su to "druge zemlje" a da nisu Zapadni Balkan i EU? Mogu biti samo Švajcarska, Ukrajina, Turska, Bliski istok i Rusija. E vala ako do njih može da dopre ova izmišljotina onda da - piše NEMCI.

Treće, na samom papiru ti piše "ugljenična neutralnost", dakle koje druge gasove izmišljaš? Iako to ništa ne menja u smislu emisije, zato što svako zna kako je išla emisija i kada su najgore klimatske promene se desile, recimo u WWII je najviše poraslo, da nije i tome Srbija doprinela?

Dakle, kad se vidi šta ovi debili govore, a Ratibor na drugim mestima u emisiji tvrdi da pozivaju da se uvedu Srbiji sankcije dok Srbija ne uvede Rusiji sankcije, sve je to da lepo kao braća Englezi napišemo: Morally DEPRAVED. U prevodu Moramo DEPRAVED.

Uz činjenicu da gaze preko leševa 40.000 žrtava, o WWII žrtvama da i ne govorimo, ta grupacija je autistična gomila bolida iz kruga dvojke, korisni idioti i strane agenture koje ni ne kriju kada putuju po brifinge u Beč jer oni čak misle da time pokazuju svoje evropejstvo ili koji već kurac, sve serinjajući ni manje ni više nego da će Vučić smradom uglja da podavi sve od Nemačke do Egipta.

A tako nešto može reći samo neokolonijalna elitistička bagra.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...