Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Solo drinker to ti je gadna i veoma opasna stvar

 

13 hours ago, Srbin Hamza said:

kaže Sara da navija za Lacio

bukvalno je treba jebat

Istina.

Iako, i da navija za Juventus ili Milan treba je jebat.

Edited by lemmy sixx
  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad mi pade na pamet, a zašto ti ne bi umesio taj neki komunistički beskvasni leba i otišao da nahraniš gladne migrante? Taman ako te pojedu, nećemo više morati da čitamo tvoje postove, a greota je ovakav nazovi meme koji si pisao 40min da ne pročitamo, kao što nismo.

 

Svi ljudi su jednaki, ali ne znam jesu li svi jednako ukusni 🤔

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

jedino što si u pravu je da migrante trebaju Amerikanci i ostala kapitalistička žgadija da nahrane

oni su im i ukrali hranu iz ruke i poterali u Evropu

ja sigurno ne bih bio srećan da mene migranti pokradu, ali nije u tome stvar

kontaš li da su Ameri pobili 2 miliona Arapa na Bliskom istoku? Preživelima ukrali naftu, ukrali živote, uništavali muzej u Bagdadu sa kipovima starim 4-5 hiljada godina. Posrali im se u zemlju i narod. Uporedi to sa Jugoslavijom gde je stradalo 100.000 ljudi i gde si ti kukao 77 dana. 

20 puta manje mrtvih i 20 puta manje dana bombardovanja. A 20 puta više su Srbi, Hrvati i Bošnjaci krali. Arkan prvi. Samo to smo malo zaboravili. Sluša se Ceca...

i sad neki gladni jadnik da mi bude najveći problem na svetu, neće vala. Neka mu Vulin da da jede.

Share this post


Link to post
Share on other sites

9 hours ago, Srbin Hamza said:

jedino što si u pravu je da migrante trebaju Amerikanci i ostala kapitalistička žgadija da nahrane

oni su im i ukrali hranu iz ruke i poterali u Evropu

ja sigurno ne bih bio srećan da mene migranti pokradu, ali nije u tome stvar

kontaš li da su Ameri pobili 2 miliona Arapa na Bliskom istoku? Preživelima ukrali naftu, ukrali živote, uništavali muzej u Bagdadu sa kipovima starim 4-5 hiljada godina. Posrali im se u zemlju i narod. Uporedi to sa Jugoslavijom gde je stradalo 100.000 ljudi i gde si ti kukao 77 dana. 

20 puta manje mrtvih i 20 puta manje dana bombardovanja. A 20 puta više su Srbi, Hrvati i Bošnjaci krali. Arkan prvi. Samo to smo malo zaboravili. Sluša se Ceca...

i sad neki gladni jadnik da mi bude najveći problem na svetu, neće vala. Neka mu Vulin da da jede.

Neka dodju kao ljudi bilo gde i bice prihvaceni kao ljudi

nemoj da menjas teze

evo ja sam dobio posao u inostranstvu i morao sam 50 papira da posaljem, overim itd

a ne rancic na ledja i idem rokam preko granica, otimam, jebem i maltretiram

i onda da Marinika kuka kako su nehumani prema meni lol 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...