Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

45 minutes ago, bo88gdan said:

nemoj da menjas teze

zar ti nisi sada promenio tezu i počeo o tome kako si ti tretiran u inostranstvu?

ja i dalje ponavljam da tvoje i moje individualno viđenje je preusko za shvatanje pozicije bliskoistočnih migranata

Likovi prolaze kroz veća krizna i ratna žarišta nego što smo mi ikada videli. Prelaze hiljade kilometara više od tebe i teže od tebe, jer nemaju prevoza kao ti. Nemaju ni para više da plate svaku secikesu koja ih krišom vozi. Pajkani ih lome svuda, ovo što vidiš sa Vulinom odavno rade u BiH, Hrvatskoj i Mađarskoj, duže, nemilosrdnije, okrutnije. Bošnjačka policija ih prebaci na srpsku stranu, srpska ih izbatina i pošalje vozom nazad u Federaciju, ako slučajno i prođu srpsku dočeka ih još gora hrvatska, i opet iznova. Probaj da ne jedeš tri dana pa mi javi kako se osećaš. A ovi nisu jeli tri meseca kako treba.

O čemu uopšte pričamo, ti si dobio papire, ko kaže da bi oni dobili? Nemci su oduševljeni što im sada dolaze beli Ukrajinci, jer su im rasistička srca malkice proradila, AfD dobija sve više glasova i rado bi i vojsku ojačali, što su već počeli da ulažu. Jedva čekaju Arape.

A to što su ovima na Bliskom istoku pobili ili uništili milione života, pokrali ih za više generacija, unazadili, što su ih oni jebali ne decenijama nego vekovima, pa povrh toga sada lažu da baš migranti siluju po Nemačkoj (eno pre neki dan devetoro silovano na Šulcovoj žurci, al ko to spominje kad su tu ubacili pilule u piće i silovatelji su sami Nemci i to iz vladajuće partije), kao čim ti prezime germansko mora da ne karaš.

Silovanja nije ni bilo pre migrantske krize. E pa ko u to veruje tome će i pljačkanje Mola teško pasti. Kada se sve sabere: Zapad je više jebo, više pobio, više pokro Arape nego obrnuto. Ko je onda tu životinja?

Dimone, baci jedan German Goo Girls link.

Share this post


Link to post
Share on other sites

JOHN THOMPSON PRESENTS

 

Nešto ne vidim da su ljudi iz finansijski bolje stojećih arapskih zemalja civilizovaniji.

Životinja je onaj koji seče ruku ženi jer je upisala fakultet, ili joj seče glavu jer je odlazila od kuće pa ga osramotila.

To me podseti, znam slučaj iz prve ruke, životinja Arap koji je došao u Srbiju pre 30 god, napravio sa Srpkinjom dve ćerke, maltretira te dve ćerke i preti da će ih pobije ako imaju momka i jebu se neudate, mora da ih venča muftija, i određuje im do 25+ kol'ko dugo će da ostanu kad izađu u grad, i takođe preti da će da ih nađe da ih ubije da sačuva čast u slučaju da se odrasla ćerka odseli od kuće a da to ne bude u svrhu udavanja. Taj jedan samo preti, a drugi, njegov dobar prijatelj koji je došao s njim lema redovno ženu i ćerku, a sinu je isprao mozak od malih nogu da mu pravi društvo u tome. Al' mislim da su tog drugog na kraju prijavile u muriju žena i ćerka, nadam se da je najebo. Došli ovde da furaju šerijat. Al' kad je kao student trebo da jebe srpkinje i da se ženi, tad je bio liberalan. Tako i većina peščanih Muslija nema nameru da se uklopi tamo gde ode nego da nosi svoju retardiranu kulturu sa sobom.

Ma užas šta im napraviše ti Amerikanci...

 

 

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta mene briga šta rade u Arabiji? Moj problem nije. Ne bi ni dolazili da ih nisu satrli i naterali, jedva čekaju da dođu u tamo neku Srbiju. Oni Arapi iz mešovitih brakova koje sam ja sreo nisu ni blizu tog opisa. Nisam ih sreo ne znam koliko, troje, ali niko se ne razlikuje od proseka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

15 hours ago, Srbin Hamza said:

kontaš li da su Ameri pobili 2 miliona Arapa na Bliskom istoku? Preživelima ukrali naftu, ukrali živote, uništavali muzej u Bagdadu sa kipovima starim 4-5 hiljada godina. Posrali im se u zemlju i narod. Uporedi to sa Jugoslavijom gde je stradalo 100.000 ljudi i gde si ti kukao 77 dana. 


Ma šta je to bitno?
Moglo je da bude i 15 miliona... koga briga? 

Ja se sećam kad je bio onaj Šarli Ebdo, kad su pobili one francuske novinare (koji su besomučno ismejavali tuđu religiju (naravno, ne opravdavam to što su pobijeni, ali može se kritički govoriti o religiji, i bez toga da se posereš u nešto što je nekome sveto)), i kuknjava je bila po celoj Evropi (a možda ponajviše u BG-u u krugu dvojke), a u to isto vreme je granata roknula u neku školu u Siriji, pobijeno, ne za se koliko dece, i niko se živ oglasio nije. 

Što reče neko pametan: 
"Kako su ti amerikanci lude sreće. Gde kod se bore protiv terorista ili diktatora, oni nalete na naftu". 

3 hours ago, Demon Seed said:

Nešto ne vidim da su ljudi iz finansijski bolje stojećih arapskih zemalja civilizovaniji.

Kako ti možeš da znaš: 
1) Koliko su oni civilizovani, ako slabo bilo ko izveštava odande? Eno i za Severnu Koreju se svašta piše, pa kad se neki novinar usudi i ode, vidi potpuno drugu sliku. 
2) Da je tvoje poimanje civilizovanosti nešto što je objektivno, a ne subjektivno? 

Evo meni su 100 puta civilizovaniji bušmani po africi, što kuliraju u prirodi, nikog ne diraju, gledaju svoja posla, od prozapadne imperijalne politike, ili nekog zapadnjaka što se tovi smećem iz MCDonaldsa, ili nekog narkomana, i td. 

Svet je i otišao u kurac zato što se civilizovanost meri time da li pikaš igre na Soniju 5. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

3 hours ago, Demon Seed said:

Nije ni Vulinov problem. :haha:

ma ok, samo aj mi objasni kako da se iskobeljam između vas dvojice

Bogdan se žali što na Zapadu neko promeni pol, uzme čmar i pretvori u čkapi i onda ode na prajd

Ti se žališ što Arap fura šerijat, polovi su od Alaha i ne daju u dupe ni kurac, kamoli skalpel :haha:

Dogovorite se vas dvojica šta ćete!

29 minutes ago, Dark_Elf said:

Kako ti možeš da znaš: 
1) Koliko su oni civilizovani

to je jasno, ma ja samo da dodam da je to i Zapadnjacima normalnim jasno

uzeo ja jednom istoriju civilizacije, neku staru, ne čak i ni novu, John Roberts pisao pre 45 godina. I lik kaže, od reči do reči: Evropa, poslednji civilizovani kontinent. 

Evropa je civilizovana pre 2 hiljade godina, svi ostali kontinenti pre toga, i to znatno. Egipat tamo neki pre 5.000 godina. Jel se meni sviđa Egipat, pa ko će ga znati, jebeni faraoni i piramide, Srbi letuju sve više, postaće gore nego Grčka. A jel Egipat civilizovan, pa eo Roberts kaže duplo ranije nego Evropa.

I to pre 2 hiljade godina samo mediteranski deo je civilizovan, a oni Vikinzi i Germani severno, to nije civilizovano do pre 500 godina. I sad su jebeno zaostali, pogle samo skandinavski metal :haha:

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

43 minutes ago, Dark_Elf said:

Koliko su oni civilizovani, ako slabo bilo ko izveštava odande? Eno i za Severnu Koreju se svašta piše, pa kad se neki novinar usudi i ode, vidi potpuno drugu sliku. 

U pravu si

:haha: :haha: :haha:

6 minutes ago, Srbin Hamza said:

Dogovorite se vas dvojica šta ćete!

Vratićemo se na nečitanje tvojih postova i svojim životima kao ljudi ❤️

Za Bogdana ne znam ali ja ću da radim i mrtvo dizanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

25 minutes ago, Demon Seed said:

Vratićemo se

Zašto kad je civilizacija napred? Ne budi necivilizovan!

Inače, ako te zanima šerijat eto ti Muhamed Hijab ima yt kanal. Lik doktorirao na Oksfordu i dalje tvrdi da je šerijat ispravan. Imao debatu sa Džordanom Pitersonom, dakle nije neka dileja. Jedino nisam čuo da podržava sakaćenje ljudi, al eto ti ga civilizovan čovek, razni britanski profesori mu dali doktorsku titulu. Nećemo valjda da procenjujemo arapsku civilizaciju prema najgorim predstavnicima a Zapadnu prema najboljim.

ibn Haldun je bog što se mene tiče, pa njega su štampali u socijalističkoj Jugoslaviji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 hours ago, Srbin Hamza said:

Zašto kad je civilizacija napred? Ne budi necivilizovan!

Inače, ako te zanima šerijat eto ti Muhamed Hijab ima yt kanal. Lik doktorirao na Oksfordu i dalje tvrdi da je šerijat ispravan. Imao debatu sa Džordanom Pitersonom, dakle nije neka dileja. Jedino nisam čuo da podržava sakaćenje ljudi, al eto ti ga civilizovan čovek, razni britanski profesori mu dali doktorsku titulu. Nećemo valjda da procenjujemo arapsku civilizaciju prema najgorim predstavnicima a Zapadnu prema najboljim.

ibn Haldun je bog što se mene tiče, pa njega su štampali u socijalističkoj Jugoslaviji.

Tako je! 

I da se vrate radnicki saveti i radnicko samoupravljanje!

To donosi napredak i prosperitet! 

Ako ti je cilj da vozis ficu na bonove za gorivo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

On 7/18/2022 at 8:25 PM, Srbin Hamza said:

kontaš li da su Ameri pobili 2 miliona Arapa na Bliskom istoku?

Zapravo nisu Ameri pobili toliko, poubijali su se međusobno, u građanskim ratovima. Responsible vs Accountable. Bilo je sličnih situacija na ovim prostorima. S tim što mi danas podržavamo saradnike okupatora i dižemo im spomenike, a borce protiv njih smatramo za izdajnike. Srbi, nebeski narod

On 7/18/2022 at 8:25 PM, Srbin Hamza said:

Preživelima ukrali naftu, ukrali živote, uništavali muzej u Bagdadu sa kipovima starim 4-5 hiljada godina. Posrali im se u zemlju i narod. Uporedi to sa Jugoslavijom gde je stradalo 100.000 ljudi i gde si ti kukao 77 dana. 

20 puta manje mrtvih i 20 puta manje dana bombardovanja. A 20 puta više su Srbi, Hrvati i Bošnjaci krali. Arkan prvi. Samo to smo malo zaboravili. Sluša se Ceca...

Upravo tako. Ali i pored svega toga, Srbi misle da je njima najteže i da su oni pretpeli najveću nepravdu na svetu. I nemaju svest o istim (zapravo) većim problemima drugih ljudi

On 7/19/2022 at 6:12 AM, bo88gdan said:

Neka dodju kao ljudi bilo gde i bice prihvaceni kao ljudi

nemoj da menjas teze

evo ja sam dobio posao u inostranstvu i morao sam 50 papira da posaljem, overim itd

Ima gomila takvih, koji su poslali 50 papira i dobili posao legalno i ponašaju se kao i svi ostali. I opet nisu sjajno prihvaćeni. Rasizam je svuda, samo (skriveni) rasisiti neće to da priznaju. Mada mislim da većina ljudi ima odbojnost prema ljudima dugog sociološkog i ekonomskog statusa, a manje je uzrok tome nacionalnost ili vera.

On 7/19/2022 at 6:12 AM, bo88gdan said:

a ne rancic na ledja i idem rokam preko granica, otimam, jebem i maltretiram

i onda da Marinika kuka kako su nehumani prema meni lol 

Srbi (a i ostali) kukali što su 2 meseca bili zatvoreni u svojim toplim domovima, sa svojom porodicom, nije im falilo ni hrane ni vode, a ne mogu da razumeju ljude koji su pobehli od rata, prešli 5000km, u nepoznatko, gde ih maltretira ko kad stigne, javno im se preti i ne nudi nikakva pomoć. Ali takvi smo mi hrišćani, brinemo o svojim bližnjima.

On 7/19/2022 at 7:08 AM, Srbin Hamza said:

zar ti nisi sada promenio tezu i počeo o tome kako si ti tretiran u inostranstvu?

ja i dalje ponavljam da tvoje i moje individualno viđenje je preusko za shvatanje pozicije bliskoistočnih migranata

Likovi prolaze kroz veća krizna i ratna žarišta nego što smo mi ikada videli. Prelaze hiljade kilometara više od tebe i teže od tebe, jer nemaju prevoza kao ti. Nemaju ni para više da plate svaku secikesu koja ih krišom vozi. Pajkani ih lome svuda, ovo što vidiš sa Vulinom odavno rade u BiH, Hrvatskoj i Mađarskoj, duže, nemilosrdnije, okrutnije. Bošnjačka policija ih prebaci na srpsku stranu, srpska ih izbatina i pošalje vozom nazad u Federaciju, ako slučajno i prođu srpsku dočeka ih još gora hrvatska, i opet iznova. Probaj da ne jedeš tri dana pa mi javi kako se osećaš. A ovi nisu jeli tri meseca kako treba.

Tako nekako

On 7/19/2022 at 7:08 AM, Srbin Hamza said:

 Kada se sve sabere: Zapad je više jebo, više pobio, više pokro Arape nego obrnuto. Ko je onda tu životinja?

 

Gde smo tu mi? Nas su jebali, pobili i pokrali i Arapi (tj. Osmanlije) i Germani i Sloveni.

On 7/19/2022 at 8:48 AM, Demon Seed said:

Nešto ne vidim da su ljudi iz finansijski bolje stojećih arapskih zemalja civilizovaniji.

Dobrostojeći su svi govna, i Arapi i Kinezi i Evropljani (Ameri), nema tu civilizovanih

On 7/19/2022 at 8:48 AM, Demon Seed said:

Životinja je onaj koji seče ruku ženi jer je upisala fakultet, ili joj seče glavu jer je odlazila od kuće pa ga osramotila.

To me podseti, znam slučaj iz prve ruke, životinja Arap koji je došao u Srbiju pre 30 god, napravio sa Srpkinjom dve ćerke, maltretira te dve ćerke i preti da će ih pobije ako imaju momka i jebu se neudate, mora da ih venča muftija, i određuje im do 25+ kol'ko dugo će da ostanu kad izađu u grad, i takođe preti da će da ih nađe da ih ubije da sačuva čast u slučaju da se odrasla ćerka odseli od kuće a da to ne bude u svrhu udavanja. Taj jedan samo preti, a drugi, njegov dobar prijatelj koji je došao s njim lema redovno ženu i ćerku, a sinu je isprao mozak od malih nogu da mu pravi društvo u tome. Al' mislim da su tog drugog na kraju prijavile u muriju žena i ćerka, nadam se da je najebo. Došli ovde da furaju šerijat. Al' kad je kao student trebo da jebe srpkinje i da se ženi, tad je bio liberalan. Tako i većina peščanih Muslija nema nameru da se uklopi tamo gde ode nego da nosi svoju retardiranu kulturu sa sobom.

Sve što si opisao vidimo ako ne u većoj, onda bar u istoj meri kod pravoslavnih Srba starosedelaca. Smejala se šerpa loncu

On 7/19/2022 at 12:20 PM, Dark_Elf said:


Ma šta je to bitno?
Moglo je da bude i 15 miliona... koga briga? 

Ja se sećam kad je bio onaj Šarli Ebdo, kad su pobili one francuske novinare (koji su besomučno ismejavali tuđu religiju (naravno, ne opravdavam to što su pobijeni, ali može se kritički govoriti o religiji, i bez toga da se posereš u nešto što je nekome sveto))

Dokle god ti tražiš da tvoje sveto bude i moje sveto, a još pritom i moje sveto ne želiš da priznaš za sveto, onda tvoj stav i tvoje mišljenje ne vrede ničemu, a ja mogu na miru i bez griže savesti da se poserem u tvoje svetinje.

On 7/19/2022 at 12:20 PM, Dark_Elf said:

i kuknjava je bila po celoj Evropi (a možda ponajviše u BG-u u krugu dvojke), a u to isto vreme je granata roknula u neku školu u Siriji, pobijeno, ne za se koliko dece, i niko se živ oglasio nije. 

Baš čudno što su ljude više interesuje šta se dešava njihovim komšijama, nego negde bogu iza nogu. Dečje razmišljašnje. Ludi Srbi se više iscimali zbog poplava 2014. gde je poginulo 20-ak ljudi, nego negde tamo u Bangladešu gde je poginulo 2.000. Ko u onoj sceni iz Ničije zemlje kad ovaj u rovu komentariše genocid u Ruandi. Tom logikom nema potrebe da komentarišemo ratove u YU, kad je istovremeno u Africi i Aziji bilo 10x gore. A naše novine samo o Bosni pisale

On 7/19/2022 at 12:20 PM, Dark_Elf said:

Kako ti možeš da znaš: 
1) Koliko su oni civilizovani, ako slabo bilo ko izveštava odande? Eno i za Severnu Koreju se svašta piše, pa kad se neki novinar usudi i ode, vidi potpuno drugu sliku. 

Nema druge slike, ni u S. Koreji ni u Belorusiji. Možda nije jadno kao što CNN piše, ali je jadnije nego što iko u Srbiji može da zamisli.

On 7/19/2022 at 12:20 PM, Dark_Elf said:

2) Da je tvoje poimanje civilizovanosti nešto što je objektivno, a ne subjektivno? 

Neke stvari jesu objektivne. Zabranjivati devojčicama da idu u školu je jedan primer. Tj. Avganistan je zbog toga necivilizovano društvo. I slično

On 7/19/2022 at 12:20 PM, Dark_Elf said:

Evo meni su 100 puta civilizovaniji bušmani po africi, što kuliraju u prirodi, nikog ne diraju, gledaju svoja posla, od prozapadne imperijalne politike, ili nekog zapadnjaka što se tovi smećem iz MCDonaldsa, ili nekog narkomana, i td. 

Ubijaju se međusobno. U prirodi, hladnim oružjem. Ovi što jedu kod mekdonalda takođe ne diraju nikoga, gledaju svoja posla (reality show). Na stranu što mnogi imaju pogrešnu percepciju života prosečnog Evropljanina, i da je zapravo život prosečnog Kineza mnogo bliže tom načinu koji Srbi preziru. A i Srbi isto tako žive.

On 7/19/2022 at 12:20 PM, Dark_Elf said:

Svet je i otišao u kurac zato što se civilizovanost meri time da li pikaš igre na Soniju 5. 

Niko ne meri po tome, postoje objektivni parametri. Ali već je rečeno

On 7/19/2022 at 1:33 PM, Srbin Hamza said:

Zašto kad je civilizacija napred? Ne budi necivilizovan!

Inače, ako te zanima šerijat eto ti Muhamed Hijab ima yt kanal. Lik doktorirao na Oksfordu i dalje tvrdi da je šerijat ispravan. Imao debatu sa Džordanom Pitersonom, dakle nije neka dileja.

Pa i nije neko merilo :d

On 7/19/2022 at 1:33 PM, Srbin Hamza said:

Jedino nisam čuo da podržava sakaćenje ljudi, al eto ti ga civilizovan čovek, razni britanski profesori mu dali doktorsku titulu. Nećemo valjda da procenjujemo arapsku civilizaciju prema najgorim predstavnicima a Zapadnu prema najboljim.

ibn Haldun je bog što se mene tiče, pa njega su štampali u socijalističkoj Jugoslaviji.

I naravno, ljudi misle da društvo (civilizacija) uvek ide napred, i da je nemoguće okrenuti točak istorije unazad. Pa tako poredimo Egipat i Finsku od 3000pne, i smatramo da to utiče na njihova društva danas. Greška u koracima

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

39 minutes ago, Dead Man Drinking said:

Zapravo nisu Ameri pobili toliko, poubijali su se međusobno, u građanskim ratovima. Responsible vs Accountable. Bilo je sličnih situacija na ovim prostorima.

Samo pod uslovom da ih Ameri nisu naoružali i nahuškali. Što su činili i na ovim prostorima.

40 minutes ago, Dead Man Drinking said:

Gde smo tu mi? Nas su jebali, pobili i pokrali i Arapi (tj. Osmanlije) i Germani i Sloveni.

pa hajd, čak i u to vreme su drugi još gore prolazili. Ko zna šta su Turci radili bliskoistočnim podanicima, a svakako su Jevreji i Poljaci čak gore prošli od Nemaca. O ovim Ukrajincima da ne pričamo, to što se njima sada dešava je višestruko gore nego NATO 1999.

43 minutes ago, Dead Man Drinking said:

Dobrostojeći su svi govna, i Arapi i Kinezi i Evropljani (Ameri), nema tu civilizovanih

DMD, iznenađuješ me danas, moram priznati da se dosta toga slažemo

43 minutes ago, Dead Man Drinking said:

Pa i nije neko merilo :d

dobro, jeste Piterson krelac, to stoji, samo ajd možda je neki pokazatelj da je moguć dijalog i sa ekstremnijim stavovima

Hijab je čak razgovarao i sa Wolfom, američkim marksistom, prosto je otvoren za takve razgovore, to poštujem, iako je za šerijat

45 minutes ago, Dead Man Drinking said:

I naravno, ljudi misle da društvo (civilizacija) uvek ide napred, i da je nemoguće okrenuti točak istorije unazad. Pa tako poredimo Egipat i Finsku od 3000pne, i smatramo da to utiče na njihova društva danas. Greška u koracima

pa ne utiče, ali kad neko kaže da je neko "necivilizovan" to zvuči kao da je takav oduvek bio i da je potpuno stvar njegovog izbora. A nije njegov izbor ako ga je neko porobio stotinama godina i tretirao necivilizovano sve to vreme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 hours ago, Srbin Hamza said:

Samo pod uslovom da ih Ameri nisu naoružali i nahuškali. Što su činili i na ovim prostorima.

Na kraju uvek onaj sa puškom ima izbor da odluči da li će i u koga pucati. U suprotnom ne bi bilo razlike između onih koji podržavaju okupatora i onih koji se bore protiv njega. Ne kažem da je izbor lak, ali nema smisla pretvarati se da je svaka odluka ista.

2 hours ago, Srbin Hamza said:

pa ne utiče, ali kad neko kaže da je neko "necivilizovan" to zvuči kao da je takav oduvek bio i da je potpuno stvar njegovog izbora. A nije njegov izbor ako ga je neko porobio stotinama godina i tretirao necivilizovano sve to vreme.

Ljudi precenjuju uticaj drugih na svoje odluke. I ovaj narod je pre 40-50 godina podržavao ljude iz Egipta, Indije, Čada (:d)... dolazili su u Beograd (Jugoslaviju) na usavršavanje, sarađivali međusobno... a danas im u istom tom Beogradu na stadionu Srbi bacaju banane i skiče kao majmuni. A niko nas nije naterao na to, sami smo izabrali da budemo takvi. I još verujemo da smo danas bolji ljudi nego što smo bili. A uvek je lakše kriviti druge i verovati da je ispravno sve što ti radiš. I posle se čudimo što živimo u septičkoj jami. I figurativno i bukvalno.

Ali dobro, šta je tu je. Na jesen se u Italiji fašisti vraćaju na vlast i čeka nas još veće sranje u Evropi, a Srbi misle da će njima biti bolje. Pre 100 godina je Srbin ubio nekog brkatog Austrijanca, a zbog toga Englezi poslali Indijce u Francusku da se bore protiv Nemaca, a mi i dalje mislimo da postoji sranje koje nas ne dotiče i u kom će sirotinja proći bolje od idiota koji su za to sranje odgovorni.

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

5 hours ago, Dead Man Drinking said:

Dobrostojeći su svi govna, i Arapi i Kinezi i Evropljani (Ameri), nema tu civilizovanih

Relativizacija besmislena

5 hours ago, Dead Man Drinking said:

Sve što si opisao vidimo ako ne u većoj, onda bar u istoj meri kod pravoslavnih Srba starosedelaca. Smejala se šerpa loncu

Nebuloza

Mrzim i ja Srbiju prilično ali ne preterujmo :haha:

Nastavite da serete, ljubim vas...

 

Nema toga Miroljuba Petrovića koji može da parira MemriTVju i onoj HaloMuftija TV emisiji gde objašnjava islamski stručnjak kako žena može da vozi auto ali do 40km udaljenosti od kuće, a pošto je posao koji je dobila udaljen 43km... Sažaljevam slučaj...

Share this post


Link to post
Share on other sites

9 hours ago, Dead Man Drinking said:

Na kraju uvek onaj sa puškom ima izbor da odluči da li će i u koga pucati. U suprotnom ne bi bilo razlike između onih koji podržavaju okupatora i onih koji se bore protiv njega. Ne kažem da je izbor lak, ali nema smisla pretvarati se da je svaka odluka ista.

pa ne bih baš rekao. Prvo, onda Čarls Menson ne bi bio u zatvoru, a dobio je doživotnu.

Drugo, što je Menson jedna osoba a kad pričamo o ratovima tu ratuju kolektiviteti. Kolektiviteti pravim poretkom zauzdaju destruktivne tendencije. Uvek imaš Srba i hrvata koji se žele međusobno ubijati. Imaš Srba koji bi ubijali crnce, Indijce, šta god. Ali ne mogu jer ih pravni poredak zaustavlja. Amerikanci su direktno finansirali srpsku i hrvatsku dijasporu, iliti hrvatske i srpske fašiste čitavo trajanje SFRJ. Radili su na rušenju socijalizma po cenu da se sve sruši. I čitav pravni poredak. Isto kao što su finansirali bin Ladena da bi se borio protov Sovjeta. I onda par decenija kasnije pojave se fašisti i fundamentalisti i kao Ameri se pitaju odakle se stvoriše. A oni ih finansirali i napujdali. I prodali oružje pride. I dozvolili rušenje pravnog poretka koji je poslednji mogao da ih zaustavi. Sve prepreke nekom ludaku se uklone i onda kao što ovi pucaju jedni na druge.

Eto ti Ukrajine i Rusije ako ti je balkanska situacija prekomplikovana. Jel se pitaš šta se desilo nakon rušenja pravnog poretka 2014. godine, naoružavanja i obučavanja, bombardovanja Donbasa 8 godina, tolerisanja fašističkih brigada u Ukrajini, Zelenskog koji spominjene samo članstvo u NATO nego i nabavljanje nuklearnog naoružanja... pa da, baš je odluka Putina sa puškom hoće li pucati, samo njegova.

 

7 hours ago, Demon Seed said:

Nema toga Miroljuba Petrovića koji može da parira MemriTVju i onoj HaloMuftija TV emisiji gde objašnjava islamski stručnjak kako žena može da vozi auto ali do 40km udaljenosti od kuće, a pošto je posao koji je dobila udaljen 43km... Sažaljevam slučaj...

 In Waynesboro, Virginia, it is illegal for a female motorist to drive her car along Main Street unless her husband is walking in front of the vehicle waving a red flag in his hands.

Memphis and New Orleans: man with flag must walk in front of women drivers. It is in fact true that female drivers must have man walk in front with red flag in what must be the most antiquated law on this list. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bata's world!

I na prošloj strani si rekao da u Nemačkoj 9 silovanih na proslavi SDP, kad ono nisu silovane nego su samo drogirane. Nije ni to dobro, ali nije dobro ni izvrtanje informacija.

Mada, treba i tebe sagledati, možda ne izvrćeš namerno nego imaš šizofreniju.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 hour ago, Demon Seed said:

kad ono nisu silovane nego su samo drogirane. Nije ni to dobro, ali nije dobro ni izvrtanje informacija.

sipan im je rape-drug ali nisu silovane, jer tvoj izvor informacija tvrdi da nisu? :)

ok, moj izvor informacija je, prvo, da su sa podacima kasnili skoro 48h pre nekih drugih sajtova. Bukvalno mi je Gugl izbacivao Nigeria Times o rape-drug na Šulcovoj žurci a još američki, britanski i evropski sajtovi to nisu objavljivali (što je sumnjivo jer deluje da im je bilo potrebno vreme da zataškaju)

sad kao nisu silovane nego samo drogirane drogom za silovanje? :)

Odlično, samo što to je sad na izvoru informacija, nemačkoj policiji koja istražuje slučaj i slično, a ne da li je to stvarna i objektivna informacija.

Ne zaboravi, to sam samo spomenuo u kontekstu tvoje priče da migranti siluju po Nemačkoj, koja je netačna iz dva razloga: prvo, jer Nemci silulju po Nemačkoj ponajviše. Drugo, jer se silovanje spominje čak i u državnom vrhu. Ti si sad zapeo da ipak one jesu rape-drugovane ali nisu silovane, kao da to menja moju poentu.

Svakako čisto sumnjam da od tolikog korištenja rape-droga nijedan Šulcov SPD Nemac nije ni nameravao da siluje, kao ni da silovanja nije bilo. Uostalom, isplivaće jednog dana na videlo, ne možemo ni da sudimo u ovom trenutku. Ali to ne menja fakat da izvrćeš priče kako migranti siluju kad Nemci većinski i višedecenijski siluju po Nemačkoj, valjda možeš naći neku statistiku o tome i iz prošlog i iz ovog veka. Još će ispasti da migranti siluju i po Srbiji a ne da Srbi siluju redovno. 

Edited by Srbin Hamza

Share this post


Link to post
Share on other sites

:)))

1 hour ago, kuruz said:

u suštini zaključak cele priče je da treba tepih bombardovati Zapadnu Evropu i Ameriku

I onda s našom nesvrstanom braćom da popijemo po jednu

@Srbin Hamzaizvor informacija brt, moj skriveni favorit

 

spacer.png

49 minutes ago, Srbin Hamza said:

tvoje priče da migranti siluju po Nemačkoj,

Risperidonnn

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

https://www.dailymail.co.uk/news/article-11009309/Afghan-migrant-raped-assaulted-children-France-says-normal-home-country.html

Kako lažu bolesni Francuzi incestoidni opet, a poštenome Afganciju su sve uzeli, on je samo želeo mirno da živi na svom imanju i da tik, tak, seje mak.

Jbt ne znate vi niste se još rodili, šta je bio u staroj Jugi; šta je značio taj SFRJ pasoš, koliko je to vredelo, pa Česi su za nas bili beda... Tito, Nehru, Naser, Tito, Nehru, Naser

1 hour ago, 23/16 said:

To je zato sto cita Politiku, oni su preneli da je bilo silovanja.

Čita on sve, to mu je struka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

50 minutes ago, Demon Seed said:

Risperidonnn

OK haha

sad ne mogu da nađem gde si pričao o migrantima silovateljima, ako sam te pomešao s nekim drugim yumentalcem izazvinjanjavam se

svakako sereš za civilizacije generalno, prepoučio bih ti da prvo pročitaš pokoju istoriju drugih civilizacija, ne da pričaš napamet

vidim da sad bacaš taj link o avganistanskom silovatelju, dakle fazon 100 silovanja bilo juče, 96 beli Britanci analno rejpovali, ali Daily Mail izbaci nekog Arapina na naslovnu stranu

to je definicija izvrtanja informacija

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Indiji je čisto, ajde što lažu novinari, to im je posao, nego što lažu neki koji su išli tamo, to je stvarno sramota. Namaste.

6 minutes ago, Srbin Hamza said:

vidim da sad bacaš taj link o avganistanskom silovatelju, dakle fazon 100 silovanja bilo juče, 96 beli Britanci analno rejpovali, ali Daily Mail izbaci nekog Arapina na naslovnu stranu

Mark Tven je lepo rekao, postoje laži, gnusne laži, i statistika

 

Amirite

 

A tek logika koliko je glupa stvar... Evo primer silogizma

 

Čovek pliva.

Riba pliva.

Čovek je riba.

 

Vidimo dakle da je logika potpuna glupost, to ne treba koristiti

 

Never 5get

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...