Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

On 9/16/2022 at 1:51 PM, Miilos said:

^^

Ne planiram da se upuštam u politiku ovde, ali jedini političar koji se pojavio ovde u poslednje vreme, a da nije 100% lažljivo govedo, je (možda grešim) pokojni Zukorlić. Svi ostali i kad ti dobar dan kažu, moraš da proveriš da li je dan.

Nije ni on bio majsko cvece. Znao je da izbegava direktno da laze i da uvijeno proturi svoju pricu.  Bio je dobar orator, ali sustinski takodje lazov.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej šoferu, kondukteru
Zaustavi, vraćam kartu...

21 hours ago, HEFEST said:

Nije ni on bio majsko cvece. Znao je da izbegava direktno da laze i da uvijeno proturi svoju pricu.  Bio je dobar orator, ali sustinski takodje lazov.

Ajde što je političar koji se 20 godina bogatio na račun naroda, nego još i neki verski poglavar. Punom parom u srednji vek, to je naša budućnost

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svako ko ozbiljno pominje bosnjacku naciju ne moze se smatrati normalnim. Moze biti  lud, glup ili zao.

 

Hvala mu samo sto me nije pregazio na pesackom prelazu u Novom Pazaru kada sam ja kao som onako pijan izleteo mu pravo pred dzip. 😁 Samo se nasmejao i pokazao rukom da prodjem iako je bilo crveno svetlo.

Edited by HEFEST
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dugin je slomljen zbog one pogibije, a koliko vidim FSB ga obilato zloupotrebljava...

Da ostane zabeleženo... Dve nedelje nakon početka tzv. specijalne vojne operacije sam postao svestan da je Putin izdajnik i ''kukavičje jaje'' i da ga kao takvog treba uhvatiti za revere... i strpati među družinu Gejtsa, Švaba, Soroša, Mice Zavetnice.... mnogo ih je...

Mitraljez kolo...

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dugin je u fazonu

AAAA IDEMO AAAA POGINULA MI ĆERKA AAAA IDEMO TREĆI SVECKI RAT JEBEM VAM SVEE AAA KO MI UTEPAO ĆERKU ĆE VI ZAVRŠIM NUKLEARKU KOD PUTINA AAAA IDE GAAASSS 

Deluje kao da bi moglo da prođe ako pogladi jajca na odgovarajući način gde treba, upozori na ugrožen ego diktatora, dominatora... Pa zar ćete vi to da dozvolite, vidite kako oni vas vređaju... Oni žele da vas ponize!!? Potpišite ovde, pritisnite ovo crveno dugme...

 

Idemo bunkeri, idemo pacovi na ražnjiću, dimljeni izduvnim gasovima... Kupujte mleko dok ima...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

28 minutes ago, Demon Seed said:

Dugin je u fazonu

AAAA IDEMO AAAA POGINULA MI ĆERKA AAAA IDEMO TREĆI SVECKI RAT JEBEM VAM SVEE AAA KO MI UTEPAO ĆERKU ĆE VI ZAVRŠIM NUKLEARKU KOD PUTINA AAAA IDE GAAASSS 

Deluje kao da bi moglo da prođe ako pogladi jajca na odgovarajući način gde treba, upozori na ugrožen ego diktatora, dominatora... Pa zar ćete vi to da dozvolite, vidite kako oni vas vređaju... Oni žele da vas ponize!!? Potpišite ovde, pritisnite ovo crveno dugme

A pre pogibije ćerke isto to..

Inače one šabančine iz zavetnika na zgradi dva minuta od mene uradile njen grafit (profi ala slavne ličnosti iz srbije), tako da svaki put kad tu prodjem.. grrr.. djavo dušu da joj prosti..

Share this post


Link to post
Share on other sites

6 hours ago, Demon Seed said:

Idemo bunkeri, idemo pacovi na ražnjiću, dimljeni izduvnim gasovima... Kupujte mleko dok ima...

 

Netko je mislio na vrime, moj Šimone https://www.kurir.rs/planeta/4015795/britanka-je-putina-shvatila-ozbiljno

 

5 hours ago, HUMAN said:

Inače one šabančine iz zavetnika na zgradi dva minuta od mene uradile njen grafit (profi ala slavne ličnosti iz srbije), tako da svaki put kad tu prodjem.. grrr.. djavo dušu da joj prosti..

Što ne kupiš crni sprej? Ja bih sve te murale pošpricao, ostavio bih samo npr. mural Paje Vuisića...

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

10 hours ago, vudun said:

 

Što ne kupiš crni sprej? Ja bih sve te murale pošpricao, ostavio bih samo npr. mural Paje Vuisića...

Da znaš da sam razmišljao o tako nekoj akciji, samo bih upotrebio crveni.. ili još bolje zelen(sk)i sprej:wink:

Ima tu još dobrih i zasluženih murala, ali takodje i onih za rušenje..

10 hours ago, vudun said:

Ima i ona legendarna epizoda Mućki, dok je dekica još bio živ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

10 hours ago, Demon Seed said:

Smanji ti steroide, klenbuterol, hgh!

Toliko se ne drogiram i ispravno jedem da sam noćas sanjao kako se drogiram i jedem slatkiše, Bože me sačuvaj i sakloni...

Ortoreksija bajo, usliši i pomiluj

Nista od ponudjenog 

 

8 hours ago, Srbin Hamza said:

misliš da nam je bogdan na dobrim drogama?

e ja to tako tražim sestri farmaceutu i ne da mi. Srpkinja.

 

Sta trazis? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa i ne valja, eventualno da se suplementira T do gornjih fizioloskih granica, ali i one variraju od coveka do coveka, i npr ono sto je ChadBogdanu fizioloski, tebi ili meni je mozda previsoko i suprimiralo bi nam lucenje testosterona u nasim jajima, i onda si zaglavljen ceo zivot na suplementaciji testosteronom i da imas body dysphoriu, da se stidis svoja jaja smanjene velicine nekoj dami na jezik da stavis.

Pritom svakako bez barem 20 a vrv i vise merenja testosterona sebi u razlicitim periodima, dobima dana itd, i uz paralelno pracenje ostalih hormona ne mozes ni da znas pouzdano koji nivo T je idealan za tebe. Jer ne zavise stvari samo od T nego i od gustine testosteronskih receptora na svim organima, i od toga npr. zavisi i rizik od srcanog udara (inace procitah cak u nekom istrazivanju da ne povecavaju samo egzogeni steroidi rizik od srcanog udara, nego da i muskarci koji prirodno imaju visi T imaju veci rizik od srcanog udara od onih sa nizim, al' morao bih opet to da ceprkam) itd itd, tako da je na kraju najbolje necural jbg. Ili da se ulozi ozbiljno vreme i pare u ucenje o tome, genetske analize, kompletne biohemijske analize, i opet da bude pitanje da li si sve pokrio i utvrdio za koliko mozes bezbedno da egzogeno povecas T.

I od biljnih preparata bih vam savetovao da bezite, ashwagande i ti kurci, ili zacini, kazu kurkuma dize T, kurkuma u tim kolicinama koje su potrebne da digne T sadrzi previse teskih metala i sranja, ne treba kusati zacine kasikom - dobar rule of thumb 🤣

Znaci samo makronutrijenti i mikronutrijenti pod konac, nista ne dize T kao to i izbacivanje stvari koje spustaju T, gudre (racunam i cigare), alkohola itd.

I MRTVO DIZANJE BRAĆO AKO NE OBIČNO, AONO BAREM RUMUNSKO, WE'RE ALL GONNA MAKE IT BRUHS

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 hour ago, Demon Seed said:

Pa i ne valja

party pooperu

daj bar onda nešto da mi mozak radi

možda ti nikotin flasteri

 

1 hour ago, Demon Seed said:

ne mozes ni da znas pouzdano koji nivo T je idealan za tebe

npr moj đed, i uopšte svi u selu, su jeli testise životinja redovno. Svaki put kad kastriraju svinje okupe se na poslastice. Goveđe su morali da suše i pretvaraju u prah pa sipaju u supu u toku zime. Ide tako lepo moj đed i njegovom drugaru pukla guma na traktoru, ali nije imao dizalicu. I moj deda mu držao traktor da ovaj zameni gumu.

To ti je idealan nivo T. Ja mogu biciklo da držim da se zameni guma.

1 hour ago, Demon Seed said:

I MRTVO DIZANJE BRAĆO

OHP ti priznajem da je super stvar. Malo sam pojačao to. Ali jebe me išijas i mrtvo zaobilazim.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

E jbg onda ako je sjeban diskus, tu ne bih smeo da se pravim pametan, ali sigurno je pametno jačati mišiće oko toga, možda nečim drugim umesto mrtvog dizanja...

25 minutes ago, Srbin Hamza said:

party pooperu

daj bar onda nešto da mi mozak radi

možda ti nikotin flasteri

Pa bre od stvari koje stimulišu mozak, možda ti nikotin flasteri ili recimo kreatin 3g dnevno haha, laž je da škodi bubrezima koliko ja znam, sem ako su sjebani bubrezi već. Ali ima smisla da su mišići možda podložniji pucanju usled manje elastičnosti jer kreatin povuče vodu u njih, a paralelno i ojačaš od toga pa se napališ na veće težine. Ne znam jeste ispratili da i mozak koristi kreatin i da on pojačava i te aktivnosti, i to radi trajnije nego sve drugo jer se nakuplja u neuronima i mišićima, strašne stvari. Al' nmp vrv zato može i glavobolja... Treba i tu naći dozu... Ne smem ni to...

Mislim da je nikotin bezbedniji, mada bih pre preporučio žvake, jer je lakše kontrolisati stimulaciju nego seći nalepnice ili ih skidati i stavljati više puta, prejak je rad od nošenja nalepnice ceo dan, ono je šizenje, kao dugodelujući, celodnevni koks i onda noću noćne more, naročito ako zaboraviš da skineš pred spavanje, ne zezam se :haha:

Drugačije je to od cigare, isti je mehanizam ali je različita farmakokinetika pa drugačije odreaguje mozak, cigara deluje brže i kraće + je rad pomešan sa ugljen-monoksidima i govnima...

Ja cepam OHP oko triput nedeljno i osećam se sjajno!

Ali mozak stimulišu i šećer, vitamini, kofein, može da se eksperimentiše i sa tirozinom, triptofanom kao zasebnim suplementima... Nego ljudi zapeli kokain pa kokain.

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...