Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

23 hours ago, Srbin Hamza said:

ima li pravnika da raščivija ovo što Šabić govori

https://pescanik.net/neposredna-i-ozbiljna-opasnost/

Šta će ti pravnik? Srbi žele policijsku državu i manjak sloboda. Uzori su nam Rusija, Kina i Iran, sve ide po planu. Drugačije sa političkim stavovima većine ne može. Ali gledaj to sa vedrije strane - apsolutna moć je u rukama najgoreg šljama ovog društva.

  • Like 2
  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

22 hours ago, Dead Man Drinking said:

Šta će ti pravnik? Srbi žele policijsku državu i manjak sloboda. Uzori su nam Rusija, Kina i Iran, sve ide po planu. Drugačije sa političkim stavovima većine ne može. Ali gledaj to sa vedrije strane - apsolutna moć je u rukama najgoreg šljama ovog društva.

sve tacno samo dodaj da je opozicija koja pretenduje da zameni ovu vlast isto tako oloska 

i isto bi oloski vladalo ovim retardiranim narodom

mozda u drugom stilu ali u sustini isto 

 

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja ipak kontam da Šabić preteruje

ali nisam pravnik pa otkud znam

čekamo kuruza

po meni je dovoljno žena pobijeno u porodičnom nasilju, dovoljno dece kindapovano od strane pedofila, i ko zna šta još, da policija nema zakonski osnov da pokuša da spreči takva krivična dela

više je pitanje da li tu ima prostora za zloupotrebe, sigurno ima, ali kolika je šteta a kolika korist

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imaš statistiku drugih zemalja kada su uvodili represivne zakone koji smanjuju slobode, a sve pod izgovorom - terorizam, pedofilija, strani špijuni...  Na kraju ni 5% novih ovlašćenja ne ode na navedeno zajedno. Te stvari se rešavaju drugačije. Nisu ti potrebne ni kamere u spavaćim sobama, ni više policajaca.

1 hour ago, bo88gdan said:

sve tacno samo dodaj da je opozicija koja pretenduje da zameni ovu vlast isto tako oloska 

i isto bi oloski vladalo ovim retardiranim narodom

mozda u drugom stilu ali u sustini isto 

Da, zato što je njihov politički program istovetan državnoj politici Irana (plus rakija i pečenje.

Jedino oni ostaci i kopije DS-a što su i dalje opozicija, imaju navodno bolju politiku, mada ne znam kakve bi oni zakone danas donosili. Bar su pokazali da nisu ubice. Eto jedne male nebitne razlike

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

19 minutes ago, Dead Man Drinking said:

Bar su pokazali da nisu ubice. Eto jedne male nebitne razlike

Slozio bih se manje-vise sa svim sto si napisao, ali ne smemo da zaboravimo na citavu pricu oko gardista.

Nema sanse da Tadic i Jeremic nisu znali sta se tu tacno desilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisu naručili. Kao na Ćuruviju, Stambolića, Olivera... pokušaj na Anastasijevića, Milana Jovanovića, svesno žrtvovanje zarad rejtinga u Obrenovcu, Surčinu, centru Beograda. Na kraju, ovo je ista ekipa koja je kopala jame u Batajnici i Petrovom selu. Tako da ima razlike. Ima još razlika, ali ovo je najupečatljivija. Žalim slučaj, ali nemojte mi podvaljivati "svi su isti" narativ, pamćenje me i dalje nekako služi

Share this post


Link to post
Share on other sites

9 hours ago, Dead Man Drinking said:

Imaš statistiku drugih zemalja

de?

2 hours ago, Dead Man Drinking said:

Nisu naručili

ko je ubio Đinđića?

da se razumemo, ne bih ja ovde nešto posebno da se svrstavam, sve je to isto sranje drugo pakovanje, ali brate... ubiju bivšeg premijera Japana i niko ne kaže da se zemlja raspada, nema teorija zavere, a moglo je biti buljuk

u Americi ubiju precednika, sve normalno, niko do danas ne kaže Republikance su ubice kurac-palac

čemu srbovanje toliko

Share this post


Link to post
Share on other sites

13 hours ago, Dead Man Drinking said:

Žalim slučaj, ali nemojte mi podvaljivati "svi su isti" narativ, pamćenje me i dalje nekako služi

Nisi me razumeo, ja mrzim tu recenicu.

Ovi su milion puta gori. Gardiste sam pomenuo jer je to, koliko se ja secam znam, jedina stvar koju su zuti uradili, a da deluje snsovski odvratno.

Nisu narucili, ali su dobro znali sta se desilo.

Edited by 23/16

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Sumadiji zene izgubile kompas. Sve bi da se jebu a da im ne udje. One sto vole da daju ne bi da se udaju nego bi da uzivaju u zivotu pa tako teraju sve dok skroz ne usahnu pa ih vise niko nece jer ih ceo grad obrnuo. U mojoj sluzbi na poslu  15 zena, a od toga 5 neudato, a jedna udata ne moze da ima decu. Od tih 5 neudatih samo jedna je devojana mlada, a ostale babe devojke koje mnogo gledaju filmove i cekaju princa na belom konju. Jadni momci kod njih nikada sanse nisu imali. Zato imam 5 mnogo dobrih drugova od 4 banke koji nisu ozenjeni, a nemaju ni dece. Kvalitetni momci, ali su se sa godinama izgubili u vremenu i prostoru. Nejebica ucini cuda kod ljudi, a Srbiju ce da zatre po statistikama za tacno 250 godina. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...