Jump to content

Recommended Posts

Prvi utisci jako pozitivni, ovog Parry-a sam vrlo siguran da do sada nisam ni slušao uopšte, ubi čovek šta radi. Za refrene se ne slažem doduše, meni na prva dva slušanja malo šta ušlo, ali mi se generalno feel i energija albuma mnogo sviđa tako da će biti više vraćanja :] Muški power sam' tako.

 

Minusa glavnih za sad nema, ali moram da pomenem (ovo doduše verovatno samo meni smeta) cover, ne znam el radio onaj infamozni plavo-crveni Brazilac, ali opet je dosadan, što doduše ide sa imenom albuma. Zaedno sa sve ovim logom, da sam video ovo negde na random na netu samo cover maltene sigurno ne bih imao ni 1% želje da ga skinem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

album je 10/10 sto se tice tog stila. svaka pesma vozi, svaki refren ulazi u usi, svaka solaza cepa, sve je tu.

 

Ian Parry verovatno ima blizu ili vise od 50 godina i peva bolje nego sto je ikad pevao

 

Da prebacim diskusiju na sledecu stranu :D Albumcina mi je 15/10, al bukvalno slusam vec dva dana bez prestanka, ne da me radi album nego ono ... Ian stvarno pokido, neverovatno da je ovakav album izasao u 2016 godini. Mozda ima nade za power metal povratak, ovo je meni jedan od najboljih power metal albuma ikada bez zajebancije.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

u slicnom sam fazonu :D

 

recept za dobar power metal u 2016 mislim da je da ne palamudis nego da najbolje sto mozes sviras ono sto je provereno i sto znas da radi.

 

taj princip kad spojis sa ludackom ekipom koja moze taj plan da sprovede do kraja je dobitna kombinacija.

 

produkcija 12/10

pesme 10/10

pevanje 13/10

gitare 12/10

bubanj 12/10

bas *who cares u power metalu :D

klavijature 8/10

Edited by azal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja moram da se slozim sa vama da je spas power metala da se ne pametuje i palamudi vec da se bije pravo u glavu sto ovaj album radi kako treba.

Moram reci da mi produkcija nije bas perfektna u rifovanju, malkice mi to moderno plasticno zvuci ali kad krenu lude solaze dodje sve na svoje.

U svakom slucaju je bas jako izdanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gitare zvuce bas onako sa hi gain modernim pojacalima, zato ume na momente da zazvuci plasticno jer ovaj svira ko masina. Mozda je falilo jos onog polisha za produkciju i malo vise klavijatura, jos harpsichorda a la Stratovarius i mozda jos neke synth leadove, epic deonica ima dovoljno. Ali to je bukvalno samo ono sto ja mislim da bi razvalilo jos dodatno pricu, da bi podiglo na jos veci nivo, ovo je i ovako ubica stvarno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je jedini bedak u celoj prici sto klavijturista solira jedno 3 puta losije od kristijana.

 

da su zvali onog richarda iz time requiem/space odyssey/majestic to bi bilo to. najbolji neoclassical shred album ikad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

razmisljao sam, ali se plasim da ce ovo biti one-off projekat i da nece biti svirki, novih albuma, itd.

 

Još jedan power bend koji neće da svira uživo ili će da svira tipa samo na PowerProgu i u Slovačkoj, ništa novo sa te strane. Ali, što ne bi bilo novih albuma?

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa nemam pojma, kao, ostvario lik svoju dugogodisnju zelju, nastavi da radi ovo sto inace radi.

 

svira u onom alkoloidu ili kao se vec zovu, snima solo albume i valjda je i studio/live muzicar po nemackoj.

 

mozda i bude jos albuma, posto koliko vidim svaka recenzija je sjajna i podrska je velika.

 

nadam se da ce biti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...