Jump to content

Recommended Posts

da otvorimo za ove mlade momke temu, jer mislim da imaju vrlo svetlu buducnost. juce je izasao sjajan live studio snimak

 

 

prvo, svaka cast pevacu. mislio sam da imaju drugu gitaru i da on ne svira dok peva.

 

njegova sposobnost da peva i svira jako sjebane riffove u isto vreme je na nivou Gildenlowa.

 

Inace, ovo je zvanicno po mom misljenu jedini "djent" bend koji ne smara nimalo, i meni u top 3 albuma 2015.

 

Kao sto sam rekao ranije, ima dosta djent riffova, ali nikad te ne smori jer uvek ubace nesto sto nije djent preko tih riffova.

 

nema pederskog dranja i pop punk vokala kao skoro svaki drugi djent bend.

 

97 posto je clean pevanje, i pevac ima magican glas. Dredg meets Mew meets Tears for Fears meets Adrian Belew, otprilike.

 

ima brdo klavijatura, cak su i dominantne klavijature cesto.

 

sve u svemu, vrhunski bend sa vrlo originalnom svirkom. pre svega, mnogo dobre pesme prave, sto je najvaznije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar video, nije neki zvuk ali zanimljivo je videti kako prže pošto nisam ganjao video snimke do sada. :da:

 

Retko koji od tih modernih prog/djent bendova uspe da mi privuče pažnju, ali kod ovog benda mislim da mi je presudan bio dredg uticaj koji se lepo čuje na pesmama kao što su Stray the skies, Feed the creatures ili Starburn. Dobar je bio debi ali ne odličan, taman kakav treba da bude jedan prvenac da bi bend mogao da ga nadmaši još nekoliko puta. :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa fejsa:

 

Tomorrow at 15.00h we will perform a new arrangement of "Stray The Skies" together with the philharmonic orchestra of the Royal Danish Academy of Music. The event features other acts as well and takes place at the academy's old concert hall in Frederiksberg, Copenhagen. Entrance is free. It will also be filmed for later viewing.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Nadam se da necemo nositi istu :D.

Drugar i ja smo kupili istu PoS majicu na jednoj od svirki i jednom se zadesilo da nosimo istu majicu na koncert i uz to sedimo u busu jedan pored drugog. Totalno gej.

Edited by 23/16

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...