Jump to content

Recommended Posts

nisam ni stigao do kraja a vec sam prezadovoljan.

 

Singlici bolji u kontekstu albuma, cak i Ghosts, podseca me malo na Elbow jedan deo pesme.

 

Najjaci osecaj je kad bend evoluira bas u pravcu u kom se ti zeleo da odu :D

 

Manje djentanja, svedenije pesme, ali idalje proggy, jako melodicno, vrhunska atmosfera.

 

Nekad me i podsete dosta na Frost* na ovom albumu, narocito u laganijim momentima.

 

Predobro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

gej album godine, delovalo mi je posle prvih slušanja singlova da će da bude nekakav pad u odnosu na Inmazes, međutim ne da nije nego..

Vertigo kad je krenula, prošlo mi kroz glavu "aha znači ovo je ona koju preskačem ubuduće" kad ono pesmetina

dobro je ovo, manje djenta, više homo momenata

Share this post


Link to post
Share on other sites

bas do jaja. ali jesu mi blaze stvari bolje. najbolja heavy stvar je Whaler verovatno za sad. bas riffcina.

 

prva pesma je bas taj Mew svira metal fazon koji me prvi put odusevio kad sam ih otkrio sa Gutter Moon.

 

Nekad mi lice na vise proggy klavijatura-driven Katatoniju na ovom albumu. Bas mega izdanje svakako.

 

Sto rece i Nikola juce, mogao je opusteno i duzi da bude, sto skoro nikad ne kazem za album.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na prvih par slusanja mi se nije svideo ovaj novi ali mi je ruku na srce svaki put bio sve bolji sa svakim novim slusanjem. Ipak, generalni je utisak da bas ne delim odusevljenje odabranog provizorijuma ovde, nekako mi je gej na losu foru. Previse elektronike za moj ukus, ovi djenty rifovi su vec odsvirani negde 100% i preplasticno mi atmosferski, kao neki Linkin Park 2018 edition kad bi oni bili ekspanzivniji muzicari, da ne kazem da na momente baca vajb na ovu odvratnu mainstream muziku iz kafica i butika, prepozitivno mi ovo, nidje nekog mraka il melanholije one gej fine. Nije mi ni vokal sad nesto impresivan, bas se ne useca u memoriju. Opet, dosta kompaktan album, dobar flow, to mi se svidja, ima nekih bas zaraznih deonica. Mogao bih mozda da poslusam ranije radove ali nije me ovo nikako oduvalo a po vokaciji bi trebalo da mi se svidi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...