Jump to content

DC Cinematic Universe


bo88gdan

Recommended Posts

Ova promo fotka izgleda kao najgori fotoshop, svi izgledaju glavato.

 

I nisam zadovoljan dizajnom kostima za Flasha i Cyborga, pre objave trejlera kružila je slika sa artworkom, gde su bili dovoljno obični i sa što manje komplikovanih detalja.

Edited by VoivodBG

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pogledao sam Suicide Squad, i mogao je da prođe bez ovog 3d sranja, ali šta da se radi...

 

I nije toliko loš film, koliko ga kritika seče i disecira. Ima zabavnih momenata, par dobrih uloga (uglavnom crnci, Will Smith na njegovom zvezda sam i treba mi franšiza jer godinama nemam hita, i Viola Davis koja je strašnija od svih "negativaca" u filmu kao Amanda Waller i karakter koji mi je najviše delovao kao bezveznjaković, dečkonja koji igra El Diablo, e to se zove građenje like, plus prezentacija!) i akcija tu i tamo uspe da drži pažnju.

 

Svakako je zabavniji i "šareniji" od BvS.

 

Ali nije ni ovaj DC filmać bez mana, a na njihovu nesreću ima ih previše.

 

Već na sredini kada krene akcija i kada se otkrije glavni negativac i plan sa kojim će uništiti svet, nisu se potrudili da odu dalje od najgoreg stereotipa, centar grada, energija koja kulja ka nebesima, baš je neinspirativno i dosadno videti tako nešto po XY put.

 

Joker je ovde ubačen na silu, i cela ta sporedna priča sa Harley i njim je otužno razrađena, Margot isporučuje na momente, ali je Harley Queen ovde samo skica plave glupačice na koju se svi lože, a bogumi ni ostale žene ne prolaze bolje u filmu, neka im neko javi da je 2016. i da nije frka da i žene budu jaki likovi i da ne budu klasični mizoginisti. :bigblue:

 

A sam Joker je posebna priča, ne sviđa mi se taj dizajn koji fura, gangster na kreku. Nema misterioznosti i uopšte nije psihotičan osim što izgleda užasno. Hamill, Ledger i Nicholson za njega i dalje bolje verzije.

 

Motivacije i ličnosti likova su mi problematične, jer od početka se trude da ih predstave kao negativce, da bi do kraja filma sve palo u vodu. A to nikako ne ide. :no:

 

Da nisu na brzinu pisali scenario i da po intervjuima nisu toliko hajpovali film i eventualno dali mašti na volju ovo je moglo da bude mnogo, mnogo bolje. Ovako smo dobili visokobudžetni B film.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kaže Ayer da neće biti directors cut-a. Baš sam čitao dosta intervjua sa njim posle izlaska filma, čovek je klasičan džiber, em što ubija mit o Betmenu (Robinovo ubistvo npr.) i što daje najgluplje objašnjenje za Džokerove tetovaže. Vidi se da je bio tu zbog love.

 

U svakom slučaju dovoljno je film zaradio da se napravi nastavak.

 

Vidim da su se ovi paceri iz Die Antwoorda žalili da ih je Ayer pokrao za stil. Da su oni meni živi i zdravi. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Suicide Sq, muzika je dobra ostalo meh.

Kao da nisu znali sta ce sa filom, da li je ozbiljan ili zezancija.

Zasto se ona vestica bije, dovoljno je da baca magije umesto KungFu-a.

Kapetan Bumerang??? Specijalna moc bacanje bumeranga? Hah

( Kapetan Super Srb - pije rakiju, igra kolo i opancima gadja zlikovce... )

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 months later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...