Jump to content

2016.08.15. *Dom omladine, Beograd* Cattle Decapitation, BegUsToStop


azal

Recommended Posts

what about helLsarma

 

sta je bre sa tim nemanjom

 

Nece Kuruz da me pozdravi jer sam ga prozivao za Mglu, jbg, nisam znao da se operisao covek.

Odlicam koncert, sto rece Angelistor savrsen Brutal Assault afterparty, al u Zerbiji sa nasim ljudima. :-D

 

I predgrupa je bila super. :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlično bilo. Nikakav sam poznavalac i žanra i banda, al ono je bilo prilično brutalno. Pevač jebe kevu ( doduše samopljuv mi se nije svideo :bigblue:). Solidan broj ljudi, odlično ozvučenje.

Jedino što je bilo baš,baš kratko. Cenim da im je ovo neki festivalski nastup,a ne klasičan koncert? Ili koliko para toliko muzike?

Meh, svejedno, 45' svirke je baš malo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala svima koji su bili, koncert je bio vrhunski. Sto se tice duzine istog, kada je krenuo bis bio sam iza bine i posmatrao publiku - svi su jedva stajali. Da je trajalo jos 15min mislim da bi ljudi popadali :D

Dosta energije prvih pola sata, za pohvalu. :)

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bend koji zaboravi da je snimio prvih pet-šes' albuma treba obesiti za muda!

 

Btw brutalna svirka, jbg verovatno u žaru slemovanja, ja ne videh tu pljuvačku, šteta :mhihi:

 

Predgrupa takodje razvalila, svaka čast staroj gardi naše scene, Djole hteo da rikne pod onom gas maskom i u radnoj uniformi.. hahahhaha

 

Pozdrav Lazi, Nocturnu, E fanu i naravno Heeeeellsarmi! Vidimo se na (nekom??) sledećem masakru!

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brutal Assault after party se zavrsio on a high note!

 

Hvala predgrupi sto su nam pruzili dobar death grind, hvala Cattle-u sto su za nas odsvirali njihove bolesne pesme na vrhunskom nivou. Zvuk je mogao biti bolji, al elem boljka malog kluba...

 

Pozdrav bratu Humanu. :D

 

Azalu sam se zahvalio ja mislim 5 puta sto ih je doveo, ahahahhah. :D

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

bas mega bilo. travis je mnogo prehladjen bio, ali je super odradio posao.

 

bubnjar legenda, pricali smo o euro poweru do 4 ujutru :D inace je rodjen u juznoj americi i slusa Angru, Stratovarius, Helloween, itd.

 

omiljeni novi bend mu je Vola. bukvalno brat moj napaceni :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...