Jump to content

EURO 2016


Recommended Posts

Najviše što mi ide na kurac kod penala je kad se neki peder zatrči, pa zastane korak pred loptom, to treba sankcionisati nemilosrdno.

 

Sutra će da bude dobro, samo da ne navlače sudije previše Francuzima :bigblue:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim na sve idiote, od početka prvenstva me to najviše zanima

 

Runi, Bastijan, izopačeni nesrećni Felaini, Darmijan, De Hea zajebao protiv Hrvata, pa i protiv Italijana, Šnajderlin i Marsijal ni ne igraju, Smoling isto nikakav

da ne pominjem to što Mata nije pozvan i to što se degenerici iz Holandije nisu ni plasirali

 

 

Švajnija boli kurac, nije on kriv što su ga kreteni doveli kad nije bilo vreme za to

Share this post


Link to post
Share on other sites

Švajni je još i najbolji od svih tih nabrojanih :haha:

Felaini je još i umeo pošteno da odigra ove sezone u Unitedu, al' nekako sam propustio sve utakmice Belgije na EP, ne znam šta je radio.

 

Čemu li se nada siroma Murinjo i šta planira sa tolikim idiotima. Najbolje što Martial može je da udavi loptu, nabije kao prasac uz gol aut liniju i da uz božiju pomoć iznudi korner, onda ubac na Ibrahimovića.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grozna tekma i jednako grozni, ali makar zabavni penali. Sve sve ali onog bildea Zazu specijalno uvedes da izvodi penal i on uradi ONO. Navijao sam za Italijane ali realno nisu zasluzili da prodju, usrao ih je penal svetski a Svabe su bile bolje u vecini meca. Sutra svim silama uz Vikinge.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako bi mi neko ponudio da vodim ljubav sa nekom medenjakínjom sa

svadbe ilí da u jednom danu izgube i djokovic i italija

ízabrao bih ovo drugo

na svu sreću došlo je i jedno i drugo

naravno lažem delimično

ali nije mi jasno, nikad lepši nisam bio, i fizički spremniji

ništa od medenjakinja a nekad je bilo štogod

al ok bio je eye contact u petak sa medenjakinjom iz šanka, nju ću da volim, kakav nosić ima ko ferari iz 75

ććpk

  • Upvote 9

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...